Skocz do zawartości
czanczanek

Santa marta haze, ścinać czy jeszcze?

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, czanczanek napisał:

@WBB i faktycznie było słabe?

Ktoś tam mówił, że dobre ale ja to oceniam na 5/10.... w porównaniu do holenderskiej próbki np 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@WBB scialem roślinę jakiś czas temu, suszy się już 6 dzień, ale oczywiście spróbowałem hehe i kopie mocno, żeby nie było że się wkręcam zapaliłem na drugie dzień rano w niedzielę i myślałem że jestem gdzie indziej haha nawet za mocne bo ja wolę takie lżejsze ale weszło w baniak dobrze 🙂 moim zdaniem skala jakieś 7/10 może więcej 

 

A co do koloru to już czubki były bursztynowe, niektóre całe 

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie mogę skumać tych listków, przecież to wygląda jakby konopia rosła w konopi a tam są już same topy, a to jest podobne do listków wypustowych przy kielkowaniu nasion, z dnia na dzień to jest coraz większe, przeszukałem neta nie znalazłem u nikogo czegoś podobnego jak mogę was prosić przyjzyjcie się jeszcze raz, dziękuję 

Screenshot_20230628_164104_Gallery.jpg

20230628_162703.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester hydro mars ts1000 na wysokości 50 cm ale miałem też 2 temu włączona lampę Hillvert grow 300w, a ona miała 3 różne swiatla, filotowy niebieski i bialy 

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi kurcze no może ale nie znalazłem nic podobnego, i w sumie to jak wyłączyłem ta druga lampę zaczęło takie coś wychodzić, i teraz nie wiem czy ja ciąć żeby się nie sknocila  cala czy jak, poczekam na wypowiedź testera jeszcze, dzięki za zaangażowanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest Herma ? Bo na zdjęciach są podobne na necie ?

20230629_170313.jpg

20230629_170228.jpg

I znowu dziwny szczyt 

20230629_170332.jpg

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek powiem ci niesamowite ze z topow znowu rosnie , jak ziemniaki w worku hehhehe 😄 nic nie znalazles na necie jestes pionierem mordo !! 🙂 bede sledzil uwaznie, cos cos sie lekko pojebalo swiatlo ? ciekawe w hujj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...