Skocz do zawartości
dziurawy

Parę pytań przed pierwszą uprawą roślin marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy tylko mam na dole 

@hubert2020 ja mam 14 l donice to ok. 10 ich jest 

probuje zrobic te ph bylo 8.5 teraz jest 7.5 a wlalem kilkanasie kropel nie wiem co sie dzieje nie spada nic a co najgorsze , na wodzie z butelki tez mi pokazuje 7.5 a powinno 8.5 , 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy lej dalej ja

m pH minus z Canna i z 8 na 6.2 wystarczy 5 kropel na łotr wody 

wlalem cala zakratke i nic na litr wody , potem wlalem do drugiej wody zakretke poszlo w gore ???!!!! zalamkaa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy bzdura totalna raz na tydzień sprawdź na płynie czy wartość jest taka jaka powinna być

hubert to ty pisales ze ten miernik od PH to lipa ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy chodziło mi o ten miernik który masz w zestawie ze ludzie gonnie polecali nie te co dokupiłea ten 4w1

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy chodziło mi o ten miernik który masz w zestawie ze ludzie gonnie polecali nie te co dokupiłea ten 4w1

NIE WIEM CO SIE DZIEJE MAM WODE 8.5 DODAJE BIO BIZZ DOWN TO NIE JEST PH- ALE NIBY TO SAMO 

WODE 0.5 LITRA DODAJE 5 ML BIO BIZZ DOWN NIC ZERO REAKCJI , DODAJE ZNOWU 5 ML , NIC ZERO , DODAJE 10 ML IDZIE W GORE PH !!!!! CO SIE DZIEJE ??!!! 

NIE MOGE ZACZAC KIELKOWANIA NA TAKIEJ WODZE ! 😞 NIE WIEM CZY TO WINA TEGO MIERNIKA PH CZY CO SIE DZIEJE ??? 😞 😞 😞 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moglem zepsuc nowy miernik od PH ??? !!! w instrukcji pisza nie myc woda destylowana , ja mylem , pisza zeby miernik byl zawsze w plynie ktorego nie mam chl ... czyli po mierniku ??!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy ile kosztował taki miernik ?

czy masz płyn z pH 4 bądź z pH 7 żeby zobaczyć czy on się popsuł ?

zalamany jestem i tyle jak bym wiedzial, ze to tak wyglada kupil bym sobie za ta kase 500 g i siedzial i myslal czy nadal chce to robic 

co do uprawy ,nie co ja gadam przed uprawy 🙂 

na mierniku tym 1 czerwonym od hanny pisalo zeby moczyl sie w roztworze 7.0 ph kilka godzin ? robiles tak ? ja nie moczyl sie z 1 h i poszedl w ruch 

co sie dzialo opisane masz wyzej potem 😞 

dzis :

bylem rano kurcze  mam sklep z calym asortymetem pod nosem 2 km a ja zamawialem z neta wszystko ziomek ma od a do z na sklepie wszystko ok bede wiedzial , zakupilem nowy miernik 120 e blu lab pen ziomek mowi nie ma lepszego 

otwieram instrukcje a ten ma sie moczyc w plynie chl 24 h ? czemu tamten ma sie moczyc w plynie 7 a ten w chl ? 

dokupilem plagron ph - bo nie wiem co to jest bio bizz down - to nie jest to samo co bio bizz ph - niby ma byc to samo ale co sie dzialo wczoraj to tylko panoramix juz wie 🙂  jednym slowem mam nasionka od 2 dni i moge je sobie wlozyc w buta tyle 🙂 z mojej uprawy , wiaderko pomoze przetrwac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Powiedz mi Ty sprzęt to kupujesz na pokaz czy jak ?

miernik pewnie rozwaliłes bo ta elektroda jest delikatna trzeba było kupić miernik Adwa ad12 koszt 169 zł może usiądź na spokojnie i pomysł czy z Tobą jest coś nie tak 

ja kalibrowaniem swój 4 min mój miernik jest prosty jak drut włączasz go wciskasz przycisk on/off po czym wyskakuje komunikat kalibracja po czy wyskakuje komunikat żebym wsadził do roztworu z pH 7 mierzy minutę i każe włożyć roztwór do ph4 i min i po cyrku masz gumowa nakładkę gdzie masz płyn do sondy i tyle 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy Powiedz mi Ty sprzęt to kupujesz na pokaz czy jak ?

miernik pewnie rozwaliłes bo ta elektroda jest delikatna trzeba było kupić miernik Adwa ad12 koszt 169 zł może usiądź na spokojnie i pomysł czy z Tobą jest coś nie tak 

ja kalibrowaniem swój 4 min mój miernik jest prosty jak drut włączasz go wciskasz przycisk on/off po czym wyskakuje komunikat kalibracja po czy wyskakuje komunikat żebym wsadził do roztworu z pH 7 mierzy minutę i każe włożyć roztwór do ph4 i min i po cyrku masz gumowa nakładkę gdzie masz płyn do sondy i tyle 

nie ,kupuje dla domu dziecka tutaj robimy maly deal jak bys chcial wiedziec ?

a nie mogles tego napisac 2 tyg wczesniej ? czy ty masz bardziej pusty leb niz ja ? slepy jestes czy glupi piszac tak do mnie ?? widzisz , ze huj wiem o tym pytam o wszystko jak dziecko na huj mi takie twoje teksty dzieciaku ?? 

zapytalem sie ciebie czy wlozyles go na kilka godzin na plynu ph 7 lub kcI ? 

zrobilem tak samo ale pominalem to moczenie wpierw 7ph cyk potem 4 cyk i dziala 

woda miala 8ph z kranu stala 48h  dodalem 2 ml bio bizz down nic zero dodalem 5 ml nic zero dodalem 10 ml poszlo  do 10 ph w gore taka historia a i nie mialem plynu zeby zostawic diode w plynie , nie bylo go w zestawie tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, hubert2020 napisał:

Stary po pierwsze to ja cię kurwa nie obrażam od pustaków pajacu 

po pierwsze to przeczytaj ponownie to co napisales ? czy kupuje na pokaz ? czy cos ze mna jest nie tak ?? 

jak nadal twierdzisz , ze mnie nie obrazasz to ja tez twierdze ,ze cie nie obrazam 

krotka pilka pajacu 

2 minuty temu, Czujny87 napisał:

@hubert2020 daj sobie z nim spokój to Ty mu pomagasz a ten typ takie teksty to on jest dzieciakiem pisząc takie teksty i jeszcze miernika nie potrafi ogarnąć beka 

matka cie chamie kultury nie uczyla ? z toba nie pisze idz gdzies indziej nie twoj temat co nie ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30/03/2023 o 23:49, hubert2020 napisał:

@dziurawy  Wejdź sobie na fotorelacje zakończone i zobacz jaka temperaturę utrzymują chłopaki i kobiety na wegetacji i na kwitnieniu bo to jest chora rozmowa ogólnie pisać wam coś to i tak swoje teorie więcej nie będę pisał rób jak uważasz i tyle 

ta pałka czyli grzejnik to się do niczego nie nadaje miałem ja dwa dni temu i ja oddałem bo co z tego ze się nagrzewa ze aż dotknąć jej nie można ale nie paruje ciepłe powietrze to pizza więcej ciepła dawała niż ten grzejnik a większa noe będzie mogła buc bo na pionowo jej nie postawisz bo liście nie będą mogły jej dotykać ja mam kabel grzewczy na płycie sklejce obita ta folia i jest wysokości doniczki wiec nie dotkną liście kabla 

Ogólnie jeśli będziesz trenował roślinę to się zmieści jeśli nie będziesz jej trenował to się nie zmieści bo lampa musi mieć odległość zachowana filtr z wentylatorem zabrał 20 cm doniczka będzie 11 l czyli 30 cm tez zabrane 

POTWIERDZAM palka grzala sie caly dzien w boxie zero zmian nawet o 1 stopien nie poszlo w gore 

grzejnik w ksztalcie rurki, nie da sie dotknac ale nic wiecej !!! 

nie rozumiem czemu jest w kazdym sklepie do uprawy jak on nic nie daje 

strata kasy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grower

@dziurawy kolega wyżej ci pisał ze ona nic nie daje to i tak kupiłeś teraz wejdź na jego fotorelacje i zobacz jak on ma to zrobione i go przeproś narwańcu pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Grower napisał:

@dziurawy kolega wyżej ci pisał ze ona nic nie daje to i tak kupiłeś teraz wejdź na jego fotorelacje i zobacz jak on ma to zrobione i go przeproś narwańcu pozdro 

co mam napisac ,ze nie wierzylem ?myslalem  ze da chociaz 2 stopnie ? , ze sa w kazdym sklepie wiec musza dzialac? noo pizda po calosci tyle co moge powiedziec 

a co do przeprosin to wiem kiedy mam przeprosic, poki co nie mam za co 

pozdroooo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...