Skocz do zawartości
Mr.Green

Fast Buds = 2x Bruce Banner + 2x Cherry Cola + 2x Gorilla Cookies [ Organic & Led ]

Rekomendowane odpowiedzi

Don't Panic it's Organic 

Witam serdecznie po chwilowej nieobecnosci.. mam nadzieje ze nie teskniliscie za bardzo.. 😄  Startuje z nowym projektem, tym razem w wersji AutoFlower 😉 

Sprzet bez zmian

Box 100 x 70 

Swiatlo Led Sanlight 245w

Doniczki 6 x 25 litrow

Ziemia Canna Terra Bio 

Suplementacja BioTabs caly zestaw

Pestki jak w tytule od Fast Buds

2 x Bruce Banner

2 x Cherry Cola

2 x Gorilla Cookies

Jako baze uzylem bryle korzeniowa z ostatniej uprawy. Okolo 8 litrowe bryly korzeniowe wlozylem do wiekszych doniczek i wzbogacilem BioTabsem. Reszte wypelnilem swieza ziemia. Kazda doniczke zalalem litrem roztworu wody i  Orgatrex + Bactrex. Pestki wkladam bezposrednio do ziemi bez wczesniejszego namaczania. Licze ze za kilka dni dumnie powitam jakies panie na powierzchni 🙂 Nastepna wrzuta jak cos wyskoczy 😉

Trzymajcie sie ludziska eLo piOna 

 

 

 
 
 

 

 

 

IMG_20230226_211559[1]xxxx.jpg

IMG_20230226_212304[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green   Powodzenia, sam też bym chciał już wrócić do tej zabawy, ale jeszcze muszę poczekać za dużo palenia w słoikach i pękam iść do seedbanku po nasiona i do growshopu po nawozy i filtr węglowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Nie pekaj 🙂 chyba nie łapia az tak jak za komuny 🙂 nie ma co popadac w jakies skrajne obsesje. Wiadomo ze ryzyko zawsze jest ale i czasy inne sa obecnie 😛 Z niemiec w aptece polskiej towaru po sufit 😎  Zaloz okulary i doklej wąsa.. 😄 moze Cie nikt nie pozna.. ze Pan Zielonka wleciał na hurtownie 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Nikt mnie nie pozna, bo poszedłbym tak zamaskowany, jak Ninja i starałbym się przemieszczać niewidzialnie, schowany w cieniu i tylko jeb nunczakiem o klamkę growshopu , fikołek po podłodze i szybkie zniknięcie w ciemnym rogu pokoju, łapię nawozy , filtr i już jestem przy kasie, potem na odchodne bomba dymna i znikam.  Następnie szybko po pestki niszczę okoliczne kamery takimi gwiazdkami do rzucania i wyłaniam się zaraz przed ladą seedbanku, biorę pestki i momentalnie szybki skok do kanału ściekowego i kanałami wracam do domu. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Brakowalo mi tego 😄 nie ojebalby tego lepiej John Wick 😄 Widze ze plan masz dopracowany co do sekundy 😄 Robiles juz tym ludziom w seedbanku tak.. ? 😄 wiedza czego sie spodziewac.. ? czy to bedzie taka pierwsza podbitka w stylu wojowniczy żołw nindża.. 😄  wiesz.. moze ich troche wyjebac z butow.. jeszcze jak ta bomba dymna bedzie zielona.. to z calej tajnej akcji tajny shoping moze wyjebac afera na pół dzielni albo i do TV pis pokaza.. ze Zieloni atakuja 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  John Wick to przy mnie, jak dobranocka dla widowni, jaka jeszcze nosi pieluchy, w jakich składuje brązowe bomby śmierdzące. Mój plan jest z kategorii mission impossible, ale znam się na tej robocie, jak nikt inny. To sztuka, a ja jestem artystą w swoim fachu. Teraz posłuchaj:  trzy słowa: precyzja, szybkość, siła, wytłumaczę ci to. Precyzja by trafić nawet po pijaku w otwór wejściowy i nie przypierniczyć dyńką we framugę, po drugie szybkość, wchodzisz szybko zanim nie zatrzasną ci drzwi przed nosem, po trzecie siła , bo jak ci zatrzasną drzwi nie możesz się w tej sytuacji poddać, czyli musisz się przebić, w tym celu zawsze noś siekierę lub topór ze sobą, jak cię złapię z toporem policja to mów, że jesteś strażakiem i dostałeś wezwanie do pożaru, nie daj się nigdy osaczyć, jak cię okrążą to nie daj się wziąć żywcem, a przynajmniej nie daj się wziąć na trzeźwo, zawsze na trzeźwo aresztowanie gorzej się znosi :D

 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy hehehe wezme sobie te lekcje do serca 😄 jednak ja zamawiam przez neta robie klik klik i szybkosc to serio wazne slowo u FastBads.. w poniedzialek zrobilem przelew w terminalu.. nic online.. normalny przelew w banku z maszyny.. a pestki byly w srode 😎 FastBuds rozjebalo mi system w tym momencie 😮 szacun 😛 chociaz nie ukrywam ze chcialbym pic kawe gdzies w poblizu tego twojego growshopu i obserwowac ta cala akcje i w razie "W" bym zabezpieczał teren 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Fajnie, że wróciłeś, bo jest się z kim pośmiać, lubię twoje poczucie humoru, mamy podobne potrzeby  co do popisania głupot, jakie mają wydźwięk czysto humorystyczny. Z twoja pomocą , wszystko by się udało, jakbyś ubezpieczał mi tyły, albo lepiej, ja zrobiłbym dywersje na boku, jakieś wybuchy, wiele ognia , a ty wtedy byś mi pestki kupił , filtr i nawozy i byłaby gitara, wszystko, by się zgadzało , jak trzeba , potem dałbym ci połowę plonu najwyższej jakości i wszyscy byliby szczęśliwi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy miło mi ja rowniez jestem podobnego zdania 😛

Dla Ciebie zrobilbym to totalnie za free dla samej przyjemnosci i mozliwosci uczestniczenia w tak waznej oraz skomplikowanej operacji 😎 rozumiem powage sytuacji i z checia zastosuje sie do twoich wskazowek co do planu natarcia 😄 zapisalem sobie to na kartce wiec nie moze sie nie udac 😄

Jak tam palonko ? gigant pewnie dobrze klepie 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Razem czuje, że nie tylko pestki dalibyśmy radę kupić, ale może wspólnymi siłami podbilibyśmy dany kraj, ja myślę o Rosji, chcesz siedzieć na kremlu jako władca? Mnie byś ustanowił głównym zarządcą wszystkich konopnych upraw, generałem od konopi , sadziłbym na potęgę, cała Rosja byłaby konopna, ale byśmy plonu zebrali setki tysięcy ton i nie patyczkowalibyśmy się, ujaralibyśmy cały świat paląc wielkie ogniska, z jakich dym leciałby po całym świecie i tym sposobem wszyscy byliby szczęśliwi. :D Palenie wyszło mi serio świetnie, po curingu kilku tygodni jest młot na głowę, ale też wiatr w skrzydła, że lecisz w pięknym stylu, orły ci zazdroszczą lotu, bo jest piękny i wysoki.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cala Tajga w wielkich krzakach 😎  ocieplenie klimatu idzie to akurat ziemia sie zyzna roztopi co jeszcze kupy mamuta ma w sobie zamrozone i nawoz mamy juz z glowy. Jebac Moskwe.. zbudujemy swoje nowe miasto.. miasto szczescia i spelnienia. Kazdy bedzie chcial u nas mieszkac bo bedzie kurde Turbopozytywnie.. zero Policji i zjebanej polityki.. za to duzo zabawy i tanie mieszkania dla ludzi 😄 Jestem za by zaorac tą zjebana rosje 🙂   Dżenerale Konopusie 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  To trzeba działać, ty i ja razem, więcej nam nie potrzeba, jedziemy na Moskwę jutro. Tylko trzeba to zrobić szybko, bo jeszcze przeczytają tu nasze plany inwazji i się zabezpieczą. Jutro sie razem zjaramy i ruszamy na piechotę na Moskwę, nie damy rady ? Człowieku, jak my nie damy to na tej planecie nikt nie da, wszystko jest w naszych rękach, nie chcesz ratować świata? Wierze , że chcesz, więc jutro ustawka o 6:00 rano , jaramy i wspólnie atakujemy, odbierzemy wszystkie kible ukraińskie i pralki , jakie zrabowali i będziemy nowymi władcami Rosji, uznaje, że wszystkim wyjdzie to na zdrowie, szczególnie nam , dobrobyt będzie taki, że Ronaldo będzie przy tobie biedakiem.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo ludziska  :roorrip:

Tydzien minał. Pestki ktore w poniedzialek wieczorem trafily do ziemi, wylazly na powierzchnie po okolo 4 dniach.. jedna sie troche ociaga i poki co jej nie widac..  ziorkalem tam wykałaczka i widac maly kiełek ktory wychodzi wiec moze miala troche za sucho.. a moze juz nie wyjdzie.. zobaczymy  🤷‍♂️

Koniec koncow tydzien startowy zakonczony.  Teraz oby rosly jak najwieksze 😉 

Pozdro :rollit:

 

IMG_20230305_194307[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanowski  :roorrip:

2 tygodnie wega za nami 🙂 lecimy trzeci tydzien. Panny sobie rosna. Dwa razy je przesuszylem troche i mialem problemy z niska wilgotnoscia ale daly rade i przezwyciezyly lekko nie sprzyjajace warunki. Jeden Bruce Banner nie chce sie zamienic w Hulka i rosnie jak jakas pizda. W doniczke z karakanem wrzucam dzisiaj inna pestke od RQS. Jak wyjdzie po kilku dniach i bedzie zdrowa to likwiduje Bruca na rzecz lepszych genow 😉 Poki co wszystko bez wiekszych problemow 🙂

 

Pozdro i nech moc bedzie z wami  :yummy:

 

IMG_20230320_183040[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno przegoni ta mała 😅   Jeszcze z 2 tyg i pewnie zaczną kwitnąć pomalutku  🙂  jak chcesz mogę Ci oddac  trochę wilgotnosci coś czuje ze będę miał problem ze zbiciem jej na flo 🤣

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  hahaha to dawaj czekam 😅 ja mam w dzień 65-75% i 24 stopnie a w nocy spada 20 stopni i 80-85 wilgotnosci sporo jak tak na flo będzie to pochłaniacze i osuszacz nie da rady który Jeszcze się potrafi wyłączyć wiec czeka mnie ciekawe flo 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...