Skocz do zawartości
Mr.Green

Fast Buds = 2x Bruce Banner + 2x Cherry Cola + 2x Gorilla Cookies [ Organic & Led ]

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, grolsch3 napisał:

A tam pierdolisz, byłaby willa wbiło by się na imprezę całym składem z forum, a tak do kawalerki przypał 🙈 ja tam Green ciąłbym te krzaki co idą szybciej, ale nie podpuszczam 😁

byla by willa to mial bym ludzi od tego heheheheh a tak sam musze zapierdalac przy tym 😄 😄 

3 minuty temu, Mr.Green napisał:

@dziurawy spokojnie. Nic Cię nie nauczy tak jak twoja własna uprawa. 🙂 Moja rada to jak najmniej przeszkadzać roślinie rosnąć. 

Załóż tutaj fotorelację to z pewnością ktoś zawszę odpowie na nurtujące Cię pytania co do własnej uprawy 😉 nie zostaniesz z tym sam 😉

@grolsch3 to automaty 😄 trochę mnie korciło.. ale boję się marnego efektu 😄

wiem wiem , kazdy nowy budynek to nowe dosiwadczenie , tak samo z roslinka ? ale chyba nie ma co zaczynac fotorelacji jak nie ma wykielkowanych nasionek ? 

a co do zostania z tym samemu ? to tak bym nie powiedzial 😄 przejrzalem kilka juz fotorelacji i zdarzaja sie pytania bez odpowiedzi , ale tak jak ktos pisal zalezy kto pisze heheeh postaa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mr.Green napisał:

@dziurawy fotorelację możesz zacząć od czego i kiedy chcesz. To twoja relacja więc ty ustalasz co i jak 🙂 ostatnią fotorelację zacząłem przed wykiełkowaniem.. w sumie 🙂

a do czego sa te okna na dole boxa ? kiedy je sie otwiera ? albo czy w ogole je sie otwiera? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy wloty na dole wyloty na górze. Dołem wprowadzasz świeże powietrze a góra wyciągasz zużyte. 

Możesz używać wyciągu pasywnego lub robić to za pomocą wtlaczajacego lub wyciągającego wentylatora. Lub jechać obieg zamknięty na butli CO2 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mr.Green napisał:

@dziurawy wloty na dole wyloty na górze. Dołem wprowadzasz świeże powietrze a góra wyciągasz zużyte. 

Możesz używać wyciągu pasywnego lub robić to za pomocą wtlaczajacego lub wyciągającego wentylatora. Lub jechać obieg zamknięty na butli CO2 🙂

 

chwila chwilaa bo za duzo info na raz i nie czaje wszystkiego od razu 😄 wlot na dole wylot na gorze czaje normalka fizyka tego nie oszukamy 🙂 

ale reszta ? mam filtr weglowy w zestawie w srodku ? i rure na zewnatrz co teraz ?  czy worek co2 mi sie przyda ? jakie sa opcje za i przeciw ? 

20230325_173539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Z workiem niby lepiej ale bez niego też nie ma źle 😄 koniec końców używałem.. a ostatnio zapomniałem zamówić i poszło bez.. i jakoś kolosalnej różnicy nie zauważyłem. Ciężko tak na prawdę zbadać wszystkie czynniki lub ich brak w domowym zaciszu przy małym boxie i to na tyle by były to jakieś rzetelne badania. 

Masz cały box od Spider Farm z tego co widzę 😛 więc powinna być instrukcja ? 

Ja osobiście zamontowałem filtr.. i raz że to głośno chodzi.. dwa że przez to że wbiłem się do pionu odpowietrzajacego budynek.. wjebalem tam wyciąg.. to jebalo na całym budynku.. i w ciągu 4h użytkowania wyciągu.. 2 sąsiadów się mnie pytało co ja tam jaram że tak jebie na całym pionie 😄 😄 więc to wyjebalem w chujjj i jadę bez.. bo tak to bynajmniej jest że blanta zapaliłem albo co i trochę jebie a nie że cały rewir kurwi baką 😄

:smokelots:

Mam poprostu pasywny podpięty do szybu 🙂

Bez filtra 😄 sam wlot 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26/02/2023 o 22:34, Mr.Green napisał:

@Mr.Green Pestki wkladam bezposrednio do ziemi bez wczesniejszego namaczania.

Tak lepiej? Ostatnio u któregoś z Youtubowych growerów widziałem, że moczy i trzyma dłużej niż zwykle nasionka w wodzie, aby te wypuściły dłuższy kiełek, żeby nie musiał się przebijać przez ziemie, dla mnie ma to jakiś sens i chce tak zrobić w przyszłym growie. Co o tym sądzisz? 
 

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie Można tak i tak. Tak i tak robiłem i koniec końców osobiście wolę wsadzić pestkę te 0.5 cm pod ziemią. Dość szybko wyskakują na powierzchnie co mnie cieszy. Roślinka sama wyskakuje i już stoi o własnych siłach. Do tego jak któraś nie wyjdzie no to uznaje ja za slabiaka 😎 i oznacza to dla mnie że byla zbyt słaba żeby wyjść 😄 więc selekcja naturalna zachowana. 

Lubię ten dreszczyk emocji i ta lekką niepewność a do tego te zaglądanie do boxa co jakiś czas żeby zobaczyć czy już wyłazi coś z ziemi 🙂

Nie ma znaczenia jak to zrobisz. Ważne byś zrobił to dobrze i skutecznie. Jaką formę wybierzesz to zależy od indywidualnych upodobań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green

Twoj tok myślenia, o przetrwaniu silniejszych jednostek też ma sens 😉
Probuje wyeliminować wszystkie błędy od początku, które popełniłem, a wydaje mi się, że zbyt mało delikatnie sie obchodziłem z pestkami.. Tak samo z przesadzaniem, od razu wrzucę do docelowych. 
A te podłoże (kokos?) na podłodze, w jakim celu jest?

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie rosliny są w ziemi a doniczki stoją na warstwie keramzytu. 

Mam ciasno w boxie i jak czasem dużo wody wlewam to jak się uleje dołem to doniczki nie stoją w kałuży tylko na keramzycie. Lepsza wentylacja od dołu. A jak mam mniej doniczek i widać więcej keramzytu to wlewam na podłoże wodę z konewki żeby zwiększyć wilgotność w boxie

1107680342_IMG_20220601_1800241.thumb.jpg.20a3ae90326d98f072f24f20085abca1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grower

@dziurawy wszystko wywal za boxa jedynie rure wprowadz przez gorna dziure ogolnie wentylator wyciagowy nie bedzie teraz potrzebny bo jak zapach sie pojawi to dopiero go wl wiec z 3 tyg moze byc w szafie wlacz wprowadzajacy zeby bylo swieze powietrze

i tez nie wrzucaj komus na fotorelacje bo to jest jego fotorelacja wiec tak troche mieszasz

Edytowane przez Grower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Mr.Green napisał:

@dziurawy Z workiem niby lepiej ale bez niego też nie ma źle 😄 koniec końców używałem.. a ostatnio zapomniałem zamówić i poszło bez.. i jakoś kolosalnej różnicy nie zauważyłem. Ciężko tak na prawdę zbadać wszystkie czynniki lub ich brak w domowym zaciszu przy małym boxie i to na tyle by były to jakieś rzetelne badania. 

Masz cały box od Spider Farm z tego co widzę 😛 więc powinna być instrukcja ? 

Ja osobiście zamontowałem filtr.. i raz że to głośno chodzi.. dwa że przez to że wbiłem się do pionu odpowietrzajacego budynek.. wjebalem tam wyciąg.. to jebalo na całym budynku.. i w ciągu 4h użytkowania wyciągu.. 2 sąsiadów się mnie pytało co ja tam jaram że tak jebie na całym pionie 😄 😄 więc to wyjebalem w chujjj i jadę bez.. bo tak to bynajmniej jest że blanta zapaliłem albo co i trochę jebie a nie że cały rewir kurwi baką 😄

:smokelots:

Mam poprostu pasywny podpięty do szybu 🙂

Bez filtra 😄 sam wlot 🙂

zamowilem czujnik do sprawdzania co2 w pomieszczeniach jest w drodze , 

co do instrukcji od spidera KOZAK KOZAK jedna z lepszych jakie widzialem , jest jak zlozyc sto modeli roznych w 1 instrukcji ale nie ma w niej szczegolow tylko same ogolniki 

nie czaje teraz w ogole co teraz piszesz z filtrem przeciez nie powinno jebac jak masz filtr weglowy nic a nic ? chyba ze cos zle mysle??!!! 

jak to jest ??

4 godziny temu, Grower napisał:

@dziurawy wszystko wywal za boxa jedynie rure wprowadz przez gorna dziure ogolnie wentylator wyciagowy nie bedzie teraz potrzebny bo jak zapach sie pojawi to dopiero go wl wiec z 3 tyg moze byc w szafie wlacz wprowadzajacy zeby bylo swieze powietrze

i tez nie wrzucaj komus na fotorelacje bo to jest jego fotorelacja wiec tak troche mieszasz

tak zrobilem z wentylatorem , nie potrzebnie go montowalem na poczatek ale juz zdjety 

ale jak zaloze filtr to nie bedzie zadnego zapachu gandzi na chacie ? 

a co do zdjecia to sorry nie pomyslalem o tym ,jak to teraz usunac ??!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy spoko nic nie usuwaj 😄 bez stresu 😄

Tak działa z reguły. Ja coś pojebalem z filtrem i to nie spełniało swojej funkcji. A moc tego wyciągu na pierwszym biegu  w szybie wentylacyjnym wypychała zapach do sąsiada niżej 😄

Wyjebalem to w pizdu i mam sama rurę bez filtra. Pasywnie wyciąga powoli powietrze.  Do tego z tego filtra się sypał jakby drobny węgiel.. ? Czarny pył taki. Nie wiem czy nie był zjebany albo co.. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Mr.Green napisał:

@dziurawy spoko nic nie usuwaj 😄 bez stresu 😄

Tak działa z reguły. Ja coś pojebalem z filtrem i to nie spełniało swojej funkcji. A moc tego wyciągu na pierwszym biegu  w szybie wentylacyjnym wypychała zapach do sąsiada niżej 😄

Wyjebalem to w pizdu i mam sama rurę bez filtra. Pasywnie wyciąga powoli powietrze.  Do tego z tego filtra się sypał jakby drobny węgiel.. ? Czarny pył taki. Nie wiem czy nie był zjebany albo co.. 

 

 

 

stres to juz mialem nagle po 3 latach babka w agencji sobie o mnie przypomniala ze chce wbic na chate idealny moment wybrala 😄  jakies moze dosiawdzczenia ze sklepem royalquuenseed? wiesz jak dlugo trwa dostawa moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...