Skocz do zawartości
Mr.Green

Fast Buds = 2x Bruce Banner + 2x Cherry Cola + 2x Gorilla Cookies [ Organic & Led ]

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Dzis niedziela dzien Growera  🙂 to jakis up wjezdza 🙂  

4 tydzien od wsadzenia pestek. 3 tydzien wega. Najmniejszy Bruce Banner sie cos tam obudzil ale chyba szalu nie bedzie. Reszta idzie jak to rosliny.. kazda po swojemu 😉  Wciaz bez LST poki co.. i zastanawiam sie czy jest sens cokolwiek robic.. czy nie puscic ich poprostu tak jak ida. Jedna sztuka lekko opozniona.. drugiej cos dolega.. ale ogolnie nie ma co plakac 🙂 

 

 

IMG_19700104_042617[1].jpg

IMG_19700104_042607[1].jpg

IMG_19700104_042458[1].jpg

Z nowosci to wjechal mieszak i wyciag pasywny. Caly czas leci sama woda. Lampe podnioslem dzisiaj o okolo 10 cm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Mr.Green napisał:

Siema. Dzis niedziela dzien Growera  🙂 to jakis up wjezdza 🙂  

4 tydzien od wsadzenia pestek. 3 tydzien wega. Najmniejszy Bruce Banner sie cos tam obudzil ale chyba szalu nie bedzie. Reszta idzie jak to rosliny.. kazda po swojemu 😉  Wciaz bez LST poki co.. i zastanawiam sie czy jest sens cokolwiek robic.. czy nie puscic ich poprostu tak jak ida. Jedna sztuka lekko opozniona.. drugiej cos dolega.. ale ogolnie nie ma co plakac 🙂 

 

 

IMG_19700104_042617[1].jpg

IMG_19700104_042607[1].jpg

IMG_19700104_042458[1].jpg

Z nowosci to wjechal mieszak i wyciag pasywny. Caly czas leci sama woda. Lampe podnioslem dzisiaj o okolo 10 cm. 

witam glupie pytanie mam , a jak robisz roslince nocna zmiane? zeby warunki nie spadaly ? jak to ogarnac w calosc?  gdy sie lampa wylaczy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy u mnie w nocy są inne warunki niż w ciągu dnia. To normalne przy wyłączonej lampie. Roslina musi czuć lekkie różnice między porą dzienna a nocną. Nie widzę sensu usilnie stwarzać identycznych warunków w ciągu dnia i nocy. 

@Katastrofedens nie najgorzej.. ale trochę je przelałem.. tak myślę 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mr.Green napisał:

@dziurawy u mnie w nocy są inne warunki niż w ciągu dnia. To normalne przy wyłączonej lampie. Roslina musi czuć lekkie różnice między porą dzienna a nocną. Nie widzę sensu usilnie stwarzać identycznych warunków w ciągu dnia i nocy. 

@Katastrofedens nie najgorzej.. ale trochę je przelałem.. tak myślę 😄

jedno wazne pytanie czy mata podgrzewajaca mozna podnosci temp? czy lepiej kupic jakis grzejniczek ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy wszystko zależy o ile chcesz podnieść temperaturę. O jakich temperaturach mówimy 🙂 i z jakim problemem się borykamy 🙂 Jaka powierzchnia? 

Ciężko udzielić dokładnej odpowiedzi nie znając sytuacji i szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Mr.Green napisał:

@dziurawy wszystko zależy o ile chcesz podnieść temperaturę. O jakich temperaturach mówimy 🙂 i z jakim problemem się borykamy 🙂 Jaka powierzchnia? 

Ciężko udzielić dokładnej odpowiedzi nie znając sytuacji i szczegółów.

poki co borykamy sie z problemem mojej niewiedzy 🙂 i braku pewnosci , mam box 70x70x170 wlaczylem go i ciagle wskazuje 25 stopni wiec idealnie ,wiec pytam tak na przyszlosc ? bo widze inni maja male farelki w boxach ? czy mi tez sie przyda ?  lampa wlaczona na 30%  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mr.Green napisał:

@dziurawy jaka lampa ? Gdzie stoi box ? W domu? Garażu? Na strychu ? 

SF1000 LED Grow Light +70x70x160cm Grow Tent Kits Carbon Filter Inline Duct Fan Combo with Temperature Humidity Controller 

box stoi w domu , raczej kawalerka 

20230325_173539.jpg

20230325_173544.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy czy to kawalerka czy willa to bez różnicy. 

Skoro stoi w pomieszczeniu to nie widzę zbytnio sensu inwestować w grzejniki.

Jak za dnia przy lampie jest 25 a w ciagu nocy jest 20-22 to jest ok. 

Ja nigdy nie regulowalem za bardzo temperatury. Jak stoi na chacie to zawsze się uchowa  😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mr.Green napisał:

@dziurawy czy to kawalerka czy willa to bez różnicy. 

Skoro stoi w pomieszczeniu to nie widzę zbytnio sensu inwestować w grzejniki.

Jak za dnia przy lampie jest 25 a w ciagu nocy jest 20-22 to jest ok. 

Ja nigdy nie regulowalem za bardzo temperatury. Jak stoi na chacie to zawsze się uchowa  😉

JAK MILO MADREGO POCZYTAC !!! 

a kielkowanie nasionek robic w boxie na macie grzewczej i z mokrymi wacikami?  bedzie im tam wygodnie ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mata 22-24 stopnie napewno przyspieszy kiełkowanie ale to możesz w szafce rozłożyć  dopóki nie wyjdą na powierzchnie potem  je przenieść pod lampe 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ja np. automaty kiełkuje prosto w docelowej doniczce. Wkładam nasionko z paczki. Zwilzam ziemię i zasłaniam jakimś kubkiem by wilgotność nie uciekła. Mini szklarnia. Po 3-4-5 dniach jakaś glowa już wychodzi na powierzchnie. Tak zrobiłem przy tym grow. Po tygodniu praktycznie wszystkie już wyszły. Dla mnie to najszybszy sposób wysiewu. 

Można też ja wacik. Wtedy talerzyk z mokrym wacikiem i drugi talerzyk dla przykrycia. Wstawiam to sobie do boxa i odpalam już lampę w normalnym trybie jak do wega. Możesz trzymać je w piekarniku lub jak @Katastrofedens napisał.. gdzieś w szafce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Katastrofedens napisał:

mata 22-24 stopnie napewno przyspieszy kiełkowanie ale to możesz w szafce rozłożyć  dopóki nie wyjdą na powierzchnie potem  je przenieść pod lampe 😁

myslalem , zeby juz zamieszkaly u siebie 😄 😄 to ich domek  🙂 wiadomo lampy wlacze jak juz wloze kielki do ziemi 

1 minutę temu, Mr.Green napisał:

@dziurawy ja np. automaty kiełkuje prosto w docelowej doniczce. Wkładam nasionko z paczki. Zwilzam ziemię i zasłaniam jakimś kubkiem by wilgotność nie uciekła. Mini szklarnia. Po 3-4-5 dniach jakaś glowa już wychodzi na powierzchnie. Tak zrobiłem przy tym grow. Po tygodniu praktycznie wszystkie już wyszły. Dla mnie to najszybszy sposób wysiewu. 

Można też ja wacik. Wtedy talerzyk z mokrym wacikiem i drugi talerzyk dla przykrycia. Wstawiam to sobie do boxa i odpalam już lampę w normalnym trybie jak do wega. Możesz trzymać je w piekarniku lub jak @Katastrofedens napisał.. gdzieś w szafce. 

ja nie mam automatow , nie wiem czy to roznica ?? tak mi radzili zeby na 1 raz wziac feminizowane nasionka bede mial wiecej opcji bledow i nauki z tymi woreczkami tez tak myslalem ale jednak zrobie to na wacikach z mata grzewcza? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy nigdy nie używałem maty grzewczej. Zawsze bazuję na temperaturze pokojowej. Jak jest trochę za zimno to wsadź to do boxa i odpal lampę. Kiełkowanie na waciku to zazwyczaj 2-3 dni a potem do ziemi i lampa już lata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mr.Green napisał:

@dziurawy nigdy nie używałem maty grzewczej. Zawsze bazuję na temperaturze pokojowej. Jak jest trochę za zimno to wsadź to do boxa i odpal lampę. Kiełkowanie na waciku to zazwyczaj 2-3 dni a potem do ziemi i lampa już lata. 

tak sobie to wyobrazalem , ale zeby do tego dojsc trzeba bylo zrobic milion zakupow , milion stron obejrzec , milion filmikow , a teraz zadaje milion pytan , a nawet nie mam roslinki jeszcze hehehehehehhe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Mr.Green napisał:

czy to kawalerka czy willa to bez różnicy. 

A tam pierdolisz, byłaby willa wbiło by się na imprezę całym składem z forum, a tak do kawalerki przypał 🙈 ja tam Green ciąłbym te krzaki co idą szybciej, ale nie podpuszczam 😁

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy spokojnie. Nic Cię nie nauczy tak jak twoja własna uprawa. 🙂 Moja rada to jak najmniej przeszkadzać roślinie rosnąć. 

Załóż tutaj fotorelację to z pewnością ktoś zawszę odpowie na nurtujące Cię pytania co do własnej uprawy 😉 nie zostaniesz z tym sam 😉

@grolsch3 to automaty 😄 trochę mnie korciło.. ale boję się marnego efektu 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...