Skocz do zawartości
ciechen

Automacik Grapefruit Auto 60 days

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, ciechen napisał:

mogę używać Plagron terra grow( na wegetacje ) z terrą bloom( na kwitnienie

można jak roślinie trzeba pierwiastków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 Miałbym ale kupuję gotową.Kiedyś zacznę tworzyć coś po swojemu ale to w przyszłości.Mam swój plan w głowie od początku zabawy z uprawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir powodzenia. Bardzo ważny jest krzem,  dla wzmocnienia łodygi - im grubsza tym lepsza i szybsza wymiana wartości odżywczych oraz transportu. Do tego to naturalna ochrona przed kimś kogo nawet nie chciałbym mieć w organicznej uprawie czyli chroni przed zerowaniem larw ziemiorki. Krzem jest pomijany, a jest ważniejszy w uprawie niż wszystkie inne mikroelementy, które weedowi producenci nam wciskają w swoich boosterach.  Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir ja akurat mam na to radę, tanią. Mączka bazaltowa. Popatrz na top crop vulcano i pisałem u siebie amino. Dużo ca, mg, fe. Mam chwilę to wrzucę już u siebie zdjęcie z opakowań czego ile mają. Sorry ziomek że Ci w fotorelacji gawędzimy @ciechen🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zerknijcie na Filterek czy poprawnie założony tej osłonki białej sie nie zdejmuje nie ?

IMG_20221223_182903.jpg

IMG_20221223_182909.jpg

I mimo duzo mocniejszego wentylatora wyciaga mi mniej powietrza niz zwykly wiatraczek łazienkowy, mozliwe to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update 14 dzien flo. Nie było mnie 4 dni więc po powrocie do domu zastałem smutną płaczącą wierzbę przelana azotem gdyż podlewałem na zapas. Ale 1 porządne podlanie i się podniosła obejrzałem ją cała no to pierwsze listki od dołu troszkę wyschły nwm czy je ucinać przy automacie , I na 1 listku mam brązową plamkę ale taką bardzo mała . Na dzień dzisiejszy wygląda to tak.

IMG_20221229_110302.jpg

IMG_20221229_110323.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ciechen takie bardzo wyschniete i zdechłe liście usuwaj jak już jest po nich. Owe resztki liści są zagrożeniem jakiejś plechy 🙂

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 flo udało sie doprowadzić ją do porządku , sporadycznie na małych listkach popalone końcówki ale ilości wody jakie ona wpiernicza masakryczne ;D

IMG_20230103_123620.jpg

IMG_20230103_123633.jpg

IMG_20230103_123642.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Powiem Ci że jak na 1 raz i takiego truposza to się rozrósł potężnie szczególnie ze to nasionka po 17 zł ;D. Ale w ciągu miesiąca tyle wiedzy złapałem od was z tego forum że już zaluje ze to automat jest.
e wiatraki bym powycinał w pizdu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko Materiałowe doniczki jaka pojemnośc na roślinki mniejwiecej 80-120 cm. Wczesniej używałem 15l i zastanawiam sie nad wiekszymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ciechen  Donicy nie wybiera się rozmiarowo pod wysokość rośliny, ale pod długość wega, jak automat starczy 8-11 l, jak fotoperiod to donica zależna od tego, jak długo chcesz roślinę trzymać na wegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...