Skocz do zawartości
ciechen

Automacik Grapefruit Auto 60 days

Rekomendowane odpowiedzi

Namiot royal room 60x60x180

Oświetlenie Zarówka Led 8x 17 W

2x wiatraczki klipsowe 20w oraz 1 wyciąg łazienkowy

Nawilzacz 2l do 25m2

Doniczki przezroczyste 12l

Ziemia Canna Terra profesional

Programator czasowy 

Co2 w tabletkach 

Nawozy root booster cal mag oraz odzywka z wysokim stezeniem azotu

318356342_512182434214029_4292574271851722588_n.jpg

320535764_554643139884656_2526761291110801043_n.jpg

318566591_698326095200971_3500143984923091757_n.jpg

Roślinka ma ok 1.5 msc  i jest to moja 1 uprawa ale wybaczyła mi wiele błędów .  W fazie wegetacji za mało światła , złe podlewanie przesuszanie roślinki i brak wilgoci.  Obecnie trzymam wszystkie parametry w normie podlewam solidnie roślinkę co 2-3 dni i wystrzeliła mi w końcu w górę. Teoretycznie po 60 dniach powinna być ścinka ale zastanawiam się ile jestem do tyłu 2-3 tyg byc może miesiąc? Liczę że coś podpowiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 jak dwa miesiące do tyłu? 🙂

@ciechen wygląda na 5-6 tygodni roślina. Gdyby miała optymalnie to by była większa ale nie koniecznie dużo starsza. Automat rośnie 3 tygodnie średnio I wchodzi w indukcje. Tydzień indukcji  to już jest 4 tygodnie i coś zaczyna kwitnąć.. coś jakby pierwszy tydzień.. Także z samego procesu starzenia się nie ma tragedi.  Jakość ilość plonu to juzninna sprawa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 w automatach czas nie jest rozdzielany na etap wegetacji i kwitnienia producent uwzględnia całość.

W idealnych może i tak będzie 60dni ale ja podejrzewam że producent uwzględnia jedynie do mleka a pełna moc się uzyskuje jak już jest trochę bursztynu. W idealnych może trichomy równomiernie puchną i mają wszystkie mleko naraz a w normalnych czy amatorskich możesz mieć zaledwie 50/50 przezroczyste/mleko co daję słaby energicznych haj co jeszcze daleko do mocnego czy kanapowca

@ciechen czyli po tych 60 dniach orientacyjnych to otrzymasz jakaś już tam moc a dolnym pułapie, dopiero oszroni się i objętościowo tego szronu będzie sporo ale jakościowo jeszcze musi dojrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green

29 minut temu, Mr.Green napisał:

@grolsch3 jak dwa miesiące do tyłu? 🙂

@ciechen wygląda na 5-6 tygodni roślina. Gdyby miała optymalnie to by była większa ale nie koniecznie dużo starsza. Automat rośnie 3 tygodnie średnio I wchodzi w indukcje. Tydzień indukcji  to już jest 4 tygodnie i coś zaczyna kwitnąć.. coś jakby pierwszy tydzień.. Także z samego procesu starzenia się nie ma tragedi.  Jakość ilość plonu to juzninna sprawa 🙂

Pewnie chodziło mu ze 2 tyg do tyłu, 
Własnie o to mi chodziło bo ta roślinka faktycznie ma 6 tygodni i producent pisze ze do 80 cm może urosnąć. A co do ilości plonu to raczej nie spodziewać się cudów nie ? Jakbyście mnei mogli poprowadzić na czym sie teraz skupić czy dalej nawozić , kiedy ew zrobić flusha i czy swiatło dalej12/12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ciechen automat i 12/12 to nie jest dobre rozwiązanie. Od kiełka do zbioru 18/6 albo 20/4.

Nie wierz w to co piszą na stronie producenta, rzadko się to pokrywa z rzeczywistością.

Kiełkuj nowe na dodatek tej co rośnie, bo się miejsce wolne marnuje wokół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Własnie na poczatku mialem swiatło 24h bo przeciez automac co to za róznica i problem był bo roslinka miała za wysoką temp w boxie wentylatory musialem kupic 2 a przez wentylatory spadała wilgosc w namiocie . Potem mialem 18/6 przez wiekszosc czasu , i po 3 tyg dałem 12/12 i akurat roślinka mi wystrzaliła w góre . 
 

Z miłą chęcia dołozyłbym wiecej roslinek ale mam same feminizowane i musze poprowadzic tą do konca. Juz 2 nasionka załatwiłem wrzucajac do tego boxa

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mr.Green napisał:

@grolsch3 2 miechy. 

Jeżeli w tą stronę myślałeś to nie zrozumiałem  😛

Z tymi 60 dniami to brzmi jak dobre wyzwanie  😛

moze zrobie powtorke kiedys z tym nasionkiem ale wydaje mi sie ze 65 dni jest mozliwe przy idealnych warunkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że już kwitnie i wygląda zajebiście, jak na pierwszy raz nie narzakałbym 😄 A te doniczki przeźroczyste masz , nie wiem, czy na pewno tak może być git, ponoć korzenie nie lubią światła, ale niech ktoś się wypowie jeszcze, bo ja też 1szy raz uprawiam nie chce farmazonów siać. 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no właśnie o to😉 nie ma na świecie takiej marihuany, ja nie słyszałem żeby z pestki zrobić w 60 dni. Abstrakcja.

To jest roślina. Że ma gen samozakwitania nie znaczy że zacznie indukować w ten sam dzień, co do dnia. Jest to niemożliwe. To nie program komputerowy na który wpływa masa czynników o których my nawet nie mamy bladego pojęcia. Dlatego jak ktoś chce spróbować to proszę bardzo. Ale sam standardowy weg,  w idealnych warunkach to mniej więcej miesiąc. Drugi na indukcję i flo ze zbiorem 😂

Vampiego można byłoby otagować. Robi auto z zajebista genetyka pestki w 60 dni, ale wyraznie jest napisane flo. Ale po co jak juz każdy chyba zrozumiał o co chodzi w nazwie MARKETINGOWEJ 60days grapefruit czy chuj wie co by tam dali.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prograss i to szanuje jest celna uwaga bez farmazonu poczytam bo mozesz miec racje 

@grolsch3 @Mr.Green Wypunktujcie jakies błedy zamiast kłócic sie na temat genetyki roślinek bo mi to w niczym nie pomoże ;D. Już wiemy że w 60 dni się nie wyrobie ale chciałbym ją do końca doprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ciechen swoje bledy juz sam wymieniles 😉 roslina zyje i dobrze wyglada. Karm ja teraz bo zaczyna kwit i bedzie chciala zrec wszystko na flo zeby budowac topy. Tutaj sie nikt nie kloci ziomek :ganjamon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...