Skocz do zawartości
ciechen

Automacik Grapefruit Auto 60 days

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że ta odmiana o jest chyba jakaś lekko upośledzona :D

U mnie warunki zapewne dalekie od idealnych ale też miałem z tą odmianą ciągle coś.. i wyglądała dziwnie, niby duża ale kwiaty słabo zawiązane były... Natomiast pięknie pachnąca i fajnie lekko klepiąca.

jak u Ciebie trichomy wyglądają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie coś takiego 65 dzień flo własnie dzisiaj zrobiłem flusha , i nwm lampy dalej max ? czy powoli wygaszać ? poprzelewam ją jeszcze raz za 2 dni potem 2 dni ciemni zrobie i ścinka może ją dokręci. Nie ma sie co dziwic po nasionkach za 14 zł ;D.

IMG_20230219_143508.jpg

IMG_20230219_143618.jpg

IMG_20230219_143546.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ciechen Tą ciemnią przed ścinką to bym sie nie ekscytował jakoś, z tego co wyczytałem i naoglądałem się wielu growerów, nie ma bezpośredniego połączenia wpływu ciemni na plon.  Ja zrobiłem, a czy coś to dało to sie już nikt nie dowie ;D
Zdjęcia rozmazane, ale i na nich widać, że bursztyny tam już są. Płukaj i ciachaj! 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po flushu i 24h ciemni nwm czy widać efekty napewno topki sa twardsze , teraz niech podeschnie i myśle ze jutro ścinka

IMG_20230221_142636.jpg

IMG_20230221_142642.jpg

IMG_20230221_142612.jpg

IMG_20230221_142914.jpg

.

Edytowane przez ciechen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie dzisiaj ścinka poszła bodajrze ostatni pościk w tym temacie. 1 raz także szału nie ma ale i tak nieźle jak z takiego chwasta 😜

IMG_20230222_190057.jpg

IMG_20230222_190042.jpg

IMG_20230222_190103.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słoik będzie!

Teraz najgorszy czas, ja wyjarałem chyba połowę krzaka, zanim dobrze uleżała się w sloiku 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Boogie napisał:

Słoik będzie!

Teraz najgorszy czas, ja wyjarałem chyba połowę krzaka, zanim dobrze uleżała się w sloiku 🙂

a do słoika robic full trym i na mniejsze kawałeczki czy w takich wiekszych topkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mniejsze juz ususzyłem teraz wylądowały w słoiku z bovedą, nie omiezkałem spróbować malucha i nwm co myśleć. 
Zapach po suszeniu mocno czekoladowo- ziemny zniknął ostry zapach maryśki który był na mokro. W smaku cytrus i czekolada nie daje po gardle całkiem przyjemny. 
Ale nwm jak z fazą bo cieżko mi powiedzieć ostatni raz paliłem z kilka lat temu. Po fifce znikły mi oczy i pojawił sie banan na ryjku ale żadnych wiecej efektów nie miałem jak np brak czucia w gardle przy przełykaniu sliny co zawsze pojawiało się przy dobrych towarkach . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach w słoiku smak i zapach się zmienił , mocno wyczuwalne cytrusy zapach też , w smaku poprawiło się wątpliwości mam co do mocy musze testerów popytać może oni ocenią. Da sie jakoś miarodajnie moc ocenić wie ktoś coś?

Ps. Wyszło 2 i pół słoika ok 42 g w topkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...