Skocz do zawartości
ciechen

Automacik Grapefruit Auto 60 days

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@ciechen   donica zależna od tego, jak długo chcesz roślinę trzymać na wegu.

 

Ja mam 15l , wega myślę robić do 40dni nie dłużej, czy po przejściu na flo wystrzelają jeszcze w górę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi dzięki za info. Mam indice jedna i druga, zobaczymy jak to wyjdzie 🙃

Myślę zrobić raz topping, później lst a na koniec tylko przekaladac szczyty przez siatkę. Tylko nie wiem czy za dużo nie kombinuje 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy panowie Po 1 Giga topek dla was ;D i po 2 co to jest na listkach czy nie przesadzam z nawozem bo ta roślina zjada mi wszystko co leje .

 

IMG_20230106_150105.jpg

IMG_20230106_150131.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli do plagronu bloom dodac grow tam w skaldzie jest potasu wiecej .? Bo mam green sensation od plagronu i tam jest napisane ze pk 13-14 nie trzeba . 

Edytowane przez ciechen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi zaczyna palić końcówki roślin + rośliny od doły zaczynają zżółknąć i może kilka wiatraków .
Ps. rozwaliłem nawilżacz zna ktoś jaka fajna firmę żeby dało się napełniać od góry nie wyjmując nawilżacza z boxa?

IMG_20230114_161518.jpgjutro mija miesiąc flo

IMG_20230114_161539.jpg

IMG_20230114_161529.jpg

Edytowane przez ciechen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Mr.Green napisał:

Powoli ma prawo 😉 połowa za Tobą więc teraz zaczną się bardziej wyjadac. 

Wygląda jakby pozerala azot 🙂 karm I obserwuj. 

czyli nie martwić sie że przenawoże gdy końcówki popalone, tylko w razie czego podkręcać bardziej przyznam sie szczerze że troszke podkręciłem dawke producenta może tak o 1.5x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą Greenem, sam musisz się nauczyć i wiedzieć co jest 5 u Ciebie w namiocie. Co do tego liścia obstawiam bardziej przelewanie, więc w nawilżacz nie szedł bym już, tym bardziej na flo. Ogólny stan rośliny wskazuję na problemy absorbacyjne, liście zamiast stać na baczność przy dużej podaży pierwiastków plus bliskiej odległości od lampy (łódki z końcówek liści, szczególnie na samej górze mj) to jest oklapnieta prawie w całej swojej okazałości. Albo dusisz korzenie wodą, albo za mała wymiana powietrza. Albo coś podjada Ci te korzenie (obstawiam bardziej gnicie niż jedzenie przez robaki). Ale nie wiem bo to nie mój ogórek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 dzień flo i odjebałem akcje, zacząłem sobie odginać gałązki żeby wpuścić więcej światła na każdy topek i bach jedna pękła nie oderwała sie całkowicie ale odłamała sie delikatnie od głownej łodygi . Podkleiłem ją taśma izolacyjną tak aby miała styczność z łodygą (mniej więcej poprzednia pozycja). Czy to ma szanse się zrosnąć czy raczej mam jedną gałązke na straty?  3 zdj to ten złamany topek ;c

IMG_20230122_194322.jpg

IMG_20230122_194314.jpg

IMG_20230122_194330.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mr.Green napisał:

Pompuj PK żeby to puchlo. Połowa kwitu.. top zbudowany I teraz najważniejszy okres żeby to zalać całego 🙂

mam blooma i green sensation od plagronu + to co standardowo, ale boje sie że ta oderwana gałązka mocno zestresowała roślinke. I musze zbastować troche z odzywami bo mi pali ją cała a jak podlewam co 2 dzień wodą to fajnei sobie puchnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie taka gałąź przy poprawianiu LST odłamała od głównej.... bez taśmy zostawiłem i 3 dni później znowu ją złamałem. Zostawiłem i uważałem później na nią... rośnie do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi te listki zółkną mozliwe że to od temperatury bo jednak mam problem ze schłodzeniem boxa tem 26-29 stopni. Zastanawiam sie czy przy green senation potrzebne jest jeszcze pk13/14 bo na opakowaniu jest napisane że nie ma takiej potrzeby.

IMG_20230125_123230.jpg

IMG_20230125_123253.jpg

IMG_20230125_123245.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawno nic nie wrzucałem a sie porobiło troche . Zapsuł sie nawilzacz i roslinka przez tydzien miala wilgoć na poziomie 30 % troszke ją podsuszyło. 
Teraz kupilem nowy i jest za mocny ... na najnizszym kanale mam 70% wilgotności, staram sie na noc wyłączać i sprawdzam czy nie łapie plecha . 

Co do topków mam prawie 60 dzień kwitnienia i te topki coś nie spuchły co robić załączam zdj.

IMG_20230213_222732.jpg

IMG_20230213_222741.jpg

IMG_20230213_222747.jpg

IMG_20230213_222744.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...