Skocz do zawartości
Growerseed

LSD, Purple Haze - marshydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj mamy purple dla odmiany, też cobie fajnie rośnie mimo że start miała dość powolny. fajne zbite kompaktowe topy.

 

IMG_20230308_062024.jpg

IMG_20230308_061949.jpg

czekam tylko ze ścinką LSD wtedy będe mógł ją dać w chłodniejsze miejsce i może uda uzyskać się kolor

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sopel strzelam między 50-70  jakby tyle wyszło to zajebiście a jak więcej to ło kurwa. Topy wbrew pozorom nie są jakieś super zbite bardziej np są zbite w purple. Więc zatem z purple może coś koło 40 wpadnie bo jest dosyć niska.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecimy z tematem:D 

IMG_20230316_180833.jpg

LSD poszło do szafy na 2 dni a purple po obserwacji trichomow też niedługo pójdzie. To sativa to chciałem dłużej przytrzymać ale jak mówił zielony nic nie da bursztyn na sativie no to huj z tym. Topy się uginają jest dobrze. Nie będę prostował niech poświeci na doły trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było. Purple idzie sama woda. A LSD sobie wisi. Gdzieś w następnym tygodniu będę je peklował do słoików. Wcale się nie zdziwię jak purple przebije wynik LSD

IMG_20230324_173224.jpg

Tymczasem ja znikam w oparach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 @grolsch3  tak topy pomały coś tam kolor łapią :D, niee teraz się nie boje tych nawozów 😄. LSD swoją żarłoczność na mnie przeniosło ide opierdolić pół lodówki zaraz xd właśnie uchował jakiś deser mleczny xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 01/01/2023 o 11:46, Mr.Green napisał:

100watt starczy. Możesz dac jedna duża albo dwie średnie albo 4 mniejsze...koniec końców plon ten sam.  

Moc lampy x powierzchnia ÷ liczba krzakow = plon😉

Czyli 100x0.36÷2 to wychodzi 18😅

Zasmuciłeś mnie 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 dziwna matematyka biorąc pod uwagę że 100wat nigdy na 1m2 nie starczy. 

Ja to przyjmuje taką dobra lampa LED powinna dać plon w przedziale 1-2g/W. Jak wyjdzie te 1g/W no to jest już zajebiście i w zależności już od genetyki treningów różnych kombinacji można się zbliżyć do tych 2 a powyżej to już mistrzostwo. @Zielone krainykrainy miał +- 2g/W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 takim najważniejszym współczynnikiem decydującym ile z lampy możesz wycisnąć gramów to jest umol/J taki marshydro 600 ma 2.0 a lampy wysokiej klasy mają 2.8 , 2.7 umol/J 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 tak jak napisał kolega @Growerseed

To jest teoretycznie wyznacznik mocy lampy.  umol/J 

Przy mojej lampie 2.7 umol/J  i 245 watt to największa ilość topów jaka teoretycznie możesz uzyskać to jest niby 2.7 x 245 = 661.5  

Załóżmy że jest to w teorii wynik 600-700 gram co jakoś tam występuje w info o nasionach że są odmiany o takim plonie z m2. To wynik ten jakbyś nie podzielił na ilość roslin to nie przekroczysz go bo twoje słońce jest w jakiś sposób ograniczone. 

To tak w skrócie o tym wzorze 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Mr.Green napisał:

@vego1989 tak jak napisał kolega @Growerseed

To jest teoretycznie wyznacznik mocy lampy.  umol/J 

Przy mojej lampie 2.7 umol/J  i 245 watt to największa ilość topów jaka teoretycznie możesz uzyskać to jest niby 2.7 x 245 = 661.5  

Załóżmy że jest to w teorii wynik 600-700 gram co jakoś tam występuje w info o nasionach że są odmiany o takim plonie z m2. To wynik ten jakbyś nie podzielił na ilość roslin to nie przekroczysz go bo twoje słońce jest w jakiś sposób ograniczone. 

To tak w skrócie o tym wzorze 😄

 

 

Dzięki za konkret odp. Czym to mierzyć,Jakaś aplikacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...