Skocz do zawartości
Growerseed

LSD, Purple Haze - marshydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dostanie kopa od @grolsch3  to jeszcze napuchnie  🙂 idę za ciosem i dawaj jej w żyłe.. znaczy korzeń tego blooma.. ze strzykawy.. xD niech poczuje że żyje  😄

Ładnie to wygląda  😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 @Mr.Green zrobiłem tak jak mówiłeś poszło 5ml growa i 7ml blooma pod korzeń potem polalem wodą 700ml w której też dałem growa i blooma  gdzieś około po  4m/l , 4ml heaven 2ml topmax i 2ml calmag

IMG_20230228_165849.jpg

IMG_20230228_172905.jpg

jakby drugi raz się narodziła, ale jeszcze widzę że trzeba będzie powtórzyć operacje z jeszcze raz potem się zobaczy co dalej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green czyli takie żółto zielone liście to braki magnezu. dobra dorzuciłem jej co nieco.

czyli faktycznie ten calmag od biobizza lipny trzeba go lać 2 razy więcej

 

A te schnięcia myślałem że od braku azotu bo ten calmag lałem za każdym razem ale dobra teraz wiem wszystko się łączy powoli w całość.  W tej uprawie w huj się nauczyłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Growerseed napisał:

jakby drugi raz się narodziła, ale jeszcze widzę że trzeba będzie powtórzyć operacje z jeszcze raz potem się zobaczy co dalej. 

Nie przesadź, daj jej czas na przerobienie i pobranie tego pokarmu. Zrezygnujcie z płynnych calmag na rzecz mączki bazaltowej lub mączki wulkanicznej. Mieszasz przed posadzeniem z medium, mozesz dosypać przed flo zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 52 flo. 

Purple ale jeszcze nie purple. Będę musiał ją jakoś wymrozić. Póki co Dobrze wygląda i to najważniejsze. Zajebiście pachnie tak jagodowo.

IMG_20230302_174944.jpg

A tutaj LSD po przejściach ładnie jest oszroniona na zdjęciu tak nie widać ale w rzeczywistości aż się błyszczy w świetle.

IMG_20230302_182425.jpg

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planowana ścinka LSD będzie prawdopodobnie za tydzień oglądałem pod mikroskopem jest sporo mlecznych oraz pojawiają się już bursztyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dobra to posłucham ciebie i spróbuję dociągnąć jeszcze trochę jak da radę :D. Ale już czuję to ekscytację zbliżającą się ścinką jak dziecko rozpakowujace prezenty :D. 

wleciał sampel nawet nie tyle z popcornu bo one też już dobrze oszronione ale wybrałem z takiego upośledzonego topka jeszcze na przezroczystych to powiem jest moc. I jak na razie pierwsza odmiana na której mi gastro konkretnie wskoczyło z tych moich. Nie ujebało mnie strasznie do sklepu dotarłem. Mimo już tolerancji to klepło jak na takie coś elegancko. Także te właściwe to będzie nokaut.

purple testowałem tydzień temu z popcornu to szału nie było ale w stosunku do LSD napewno jest opóźniona trochę i trzeba dłużej przytrzymać jednak. W końcu to sativa one się dłużej zbierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wytrzymaj jeszcze troszke a nie pozałujesz  😛  tam duzo sterczacych bialych wloskow  widze na topach wiec jeszcze bym je potrzymal 🙂 wrzuc jakies fotki  

Mozesz nawet wyjebac te zolte wiatraki niech sie wyzera 🙂 z tego co ma

 

 

Week 1 Week 2 Week 3 Week 4
Faza Kwitnienia (Tydzień 1) Faza Kwitnienia (Tydzień 2) Faza Kwitnienia (Tydzień 3) Faza Kwitnienia (Tydzień 4)
Week 5 Week 6 Week 7 Week 8
Faza Kwitnienia (Tydzień 5) Faza Kwitnienia (Tydzień 6) Faza Kwitnienia (Tydzień 7) Faza Kwitnienia (Tydzień 😎

 

 

 

😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie to wyglada 😉 mysle ze ten tydzien mozesz smialo poczekac 🙂 ale to twoja roslina i zrobisz z nia co chcesz 🙂  zobacz ja sobie jutro na spokojnie i sprawdz czy jest w stanie Ci cos jeszcze zaoferowac na sam koniec  😛 

a jak nie to pierdol to.. FUCK THE SYSTEM i jechane z nia 😄  

Od Ciebie zalezy ktora pigułke wybierzesz  😎   

:passitleft:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...