Skocz do zawartości
Rzeźnik

2xCheese |GHS| LUMATEK ATTIS 200W

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester Rośliny trafiły do śmietnika, temat do zamknięcia 🫡

Do informacji dla obserwatorów - znalazł się życzliwy, który może zaszkodzić, więc prewencyjnie wolałem wyjebać krzaki niż naruchać przypału. I to nie tylko sobie. Podjąłem szybką, męską decyzję, trudno, stało się. Rwałem korzenie ze łzami w oczach, szkoda tego czasu i ogólnie zajebiście to szło, pamiętajcie ludziska, ostrożności nigdy dosyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum nie jest od wywlekania brudów, nie będę tu nic komentował, bo i potrzeby nie ma. Kto ma wiedzieć ten wie. 

Ostatnie fotki, pożegnalne. Następna uprawa zawieszona w czasie, odkładam lampę na kołek na razie, ale wrócę. Silniejszy 🫡

20221123_103837.jpg

20221123_103808.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Zielone krainy @grolsch3@Pierr1947 @Barney's dziękuję Wam chłopaki za wsparcie, życzę Wam udanych plonów w Waszych uprawach i oczywiście nadal będę je obserwował i komentował. Najgorszy nie jest stracony kwit, bo zarobić można zawsze, ale ten cały czas, to zaangażowanie, chęć dopieszczenia wszystkiego w każdym detalu, czy radzenia sobie z przeciwnościami, żeby szczezło to na niczym... To boli naprawdę. Zabite życie 🙄 Chociaż... Czy aby na niczym? Byłem świadom, że mogę nie doprowadzić tej uprawy do końca, ale dałem z siebie wszystko do ostatniej sekundy i myślę, że to widać ✌️😁 Trzymajcie się i do następnego 🫡🫡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik  Trudno stało się , czasu nie cofniesz, możesz iść tylko przed siebie i w przyszłości zrobić to lepiej, by nikt nie stanął ci na drodze w uprawie i byś ponownie nie musiał się zwijać. Powodzenia przy powrocie, życzę ci , abyś wracał, jak najszybciej, ale oczywiście rób wszystko z głową, by nie było przypału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro z powodu końca historii, ale wartość merytoryczna zostanie. Na dłuższą metę wysiłki nie były na marne. Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dzięki Zielony, dlatego zareagowałem przed czasem, bo mogłem na kogoś jeszcze nieszczęście sprowadzić, stąd decyzja, żeby zakończyć uprawę. Lubię sadzić, ale jak mam komuś zaszkodzić to wolę to wyjebać, żadne pieniądze nie są w stanie wynagrodzić czyjegoś zaufania 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tego się nie spodziewałem, @Rzeźnik najszczersze kondolencje bo rośliny to prawie jak dzieci dla tych którzy nie mają swoich.

Poczciwa mordka jesteś widać po tym co piszesz, i jak postąpiłeś, takich ludzi coraz mniej a są niezastąpieni.

Karma wraca dobra dla ciebie jak i zła dla frajera, może to pretekst żebyś jeszcze raz lokum zmienił i tam będziesz miał full swobodę i wypas. Tego ci życzę! A pieniądze zawsze będą znikać i się pojawiać, zawsze muszą być wzloty i upadki, linia nigdy nie idzie ciągle ku górze. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde co tu dopisać..  Jak już każdy prawde napisał..

Może Mały żarcik..?  Co Ty się w szwagroma bawisz? Nie pierdol I wyciagaj te krzaki.. 😕 nawet nie jest to zabawne.. 😞

pizdencjusz straszny  😞 zle mi z tym jakbym sam coś stracił. Jednoczymy się z Tobą w tym ciężkim czasie I dzielimy twój ból. Wracaj silniejszy I mądrzejszy. Odwiedzaj nas i z nas nie rezygnuj 🙂 my Cię nie zdradzimy i zawsze możesz na nas liczyć.  

pozdro ziom :rollit:

 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przykro się dowiedzieć...  Czekałem na finał tego projektu najbardziej chyba ze wszystkich na tym forum... Ajjj 😞

Trzymaj się i wracaj szybko! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...