Skocz do zawartości
Rzeźnik

2xCheese |GHS| LUMATEK ATTIS 200W

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co zwlekać, ruszam z drugą uprawą 🙂

 

Pestki od Green House Seeds, dwa Cheesy, feno skunka z UK jak podaje strona, donice 1l około a potem 18stki

Ziemia allmix od biobizz

Namiot 80x80x160 herbgarden

Lampa attis 200w

Nawozy: biobizz (oprócz microbes, algamic i fishmixa wszystkie), cannazym, bcuzz bloombastic

Trening: SCROG, ale to się zobaczy, bo może LST tylko zrobię ala scrog bez siatki, wyjdzie w praniu, bo mam taką siatkę z otworami 5cm na 5cm, może być ciasno

20220514_191716.thumb.jpg.cfde4cd6c75ea6dd98704b4fd842fcf0.jpg

Pestki dopiero do wody wlecą jak wrócę z pracy, nie mogłem się powstrzymać od założenia już fr 😁😁😁 stay tuned ✌️

 

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik ja przed docelowa 15 miałem 7L.  Moim zdaniem korzenie lepiej się rozrastają pierw w mniejszej, poprostu wypełnia pierw cała 1l no i 5l na cacy. Na chłopski rozum ale może się mylę tak dużej donicy ladnie z jedynki nie wypełnia. Wiadomo pewnie wielkiej różnicy nie będzie, no i masz rację jebania z przesadzaniem, ale co do uszkodzenia korzeni to bym się nie martwił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKER zobaczę jak będą korzenie szybko rosły na rootjuice i cannazym + mycotrex, może nie będzie trzeba x2 przesadzać, jeśli dostatecznie szybko się rozwiną, ale jak nie, to dam między 1 a 18 coś średniego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I polecam silice 🙂 działa zajebiscie na lodyzki, są grubaśne. Ps z lampy będziesz też zadowolony bo mam 300pro i 25dni mają moje rośliny a jebitne już że boję się co będzie po flipie. Miałem robić po 6tyg ale raczej na pewno za 3dni i to max.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak u mnie 11stki wyglądały na samej mikoryzie od biopon ^ ^ dołem uciekały jakby w hydro siedziały - 27 dni wega20220703_151011.thumb.jpg.f307a3743e3dc2f61f65ff90521940f6.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...