Skocz do zawartości
Rzeźnik

2xCheese |GHS| LUMATEK ATTIS 200W

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 59,

Siatka pękła mi na sęku, skleiłem z jakimś metalowym prętem i gra. Ostatnio coś mi nie idzie, ale prę naprzód, nigdy się nie cofam. Warunki optymalne, przenosiny zaplanowane były w takim terminie, że uwzględniały dzień roślin i robiłem to bliżej terminu ich "nocy", bo natężenie światła w samochodzie i podczas przenosin było mniejsze, to pomyślałem, że może to symulować ściemnianie się (jak w normalnym cyklu dobowym), a potem miały bezpośrednią ciemnię na 12h, to można powiedzieć, że dałem im dzień 13/11 indukcji w wersji deluxe 😁🙈 Kolejne dni minęły mi na wyciąganiu na dzień i chowaniu plantów do szafy kiedy miały zaplanowaną noc, żeby w razie jakiejś niespodziewanej kontroli podczas mojej nieobecności nie było draki, aż do wczoraj. Ogarnąłem sytuację, w spokoju dotrwam do kosy, także banan na mordzie, możemy lecieć dalej ✌️😁

Podlane dzisiaj z growem i heavenem po ml na 1,5l butelkę, a reszta stymulantów typu cannazym, rootjuice, topmax, activera w tych samych proporcjach co wcześniej, choć prawdę mówiąc to i tak się kapnie czasem więcej, czasem mniej, to zależy od humoru. 

Na zdjęciach jest plant z 14 listopada sprzed przenosin i stan dzisiejszy 😁 Siemanko 🫡

20221114_081351.jpg

20221116_221058.jpg

20221116_222144.jpg

Lampa na 100% i 45cm od szczytów 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 63,

Zaczynają pić, 1,5l na dwa dni schodzi, zaczyna się zabawa 😁 W weekend dołączyłem do krzaków na nowej lokacji, sobota pracująca wypadła i nie miałem czasu ich jakoś ładnie poukładać. Temperatura wysoka, tej po prawej roślinie starczy już azotu, lekko przypaliły się końcówki, reszta w normie. Już widzę te charakterystyczne włoski, początek kwitnienia u obu ✌️😁 z fartem Growerzy 🫡

20221121_091745.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green baja, dom na wodzie 😁 na posesję wjeżdżam przez mały mostek, dom otoczony kanałem, ogródek za domem i kilka hektarów zielonej połaci na której pasą się owieczki 😁 do końca stycznia niestety tylko, a potem kit wie co ze mną, może inny kraj, albo tylko miejscowość, jeszcze nie myślałem nad tym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u Ciebie piękny busz 🙂

U mnie masakra dalej, załamany jestem,😥 rośliny prawie nie rosną jutro zacznie się im 5 tydzień wega a wyglądają jak by mialy 3 tygodnie... Strasznie flustrujące to jest 😞 jutro ma dojść grzałka do boxa zobaczymy jak to będzie działać 

😢

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Zielone krainy od 11 listopada się przełączają, ale wciągałem je pod siatkę aż do interesującego mnie poziomu. Obserwowałem ile się mogą wyciągnąć i widzę, że już niewiele, więc zostawiam je samym sobie, teraz mają raptem kilka centymetrów nad siatką i mają chęci jeszcze trochę rosnąć, na żywo inaczej te kolory wyglądają niż na zdjęciu, bo na żywo to każdy bobas jest jasnozielony w kratce i widać, że się dopiero formuje. Jest gęsto więc nie będę tego trzymał więcej jak do 10cm nad siatką, bo nie dostałyby tyle światła ile bym mógł im życzyć. A tak to ładnie będzie światło docierało, będzie nisko, gęsto, łodygi są grube, powinno to dać mały las szyszek@Zumiacz one Ci urosną jeszcze jak je przełączysz, zobacz moją fotorelacje jak ten krzak po lewej rósł od początku mniejszy, ale gęstszy, żeby potem wysunąć na prowadzenie, jeszcze się możesz zdziwić 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik mam nadzieję 🙂 rośliny zachowują się całkiem inaczej niż moje poprzednie pierwsze automaty i pewnie dlatego mam zakrzywiony pogląd.

Powiedz mi jeszcze, na poprzednich stronach widziałem u Ciebie farelkę taka małą, zgrabną, masz jakiś sterownik do tego? Jeżeli tak to zapodaj jakieś zdjęcie albo nazwę. 

Spania nie masz? Hehehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zumiacz sen to kuzyn śmierci 😁 grzejniczek mam z holenderskiego bol.com, a termostat sterujący tym jest zapindolony z maty grzewczej z niemieckiego Amazona, daj mi cynk na priv to powysyłam Ci linki do obu produktów. Matę używam do kiełkowania, kupiłem na promce inkubator do sadzonek, który ma cienkie tworzywo sztuczne od spodu, więc mata robi robotę, ale żeby boxa ogrzać to nie da rady. 

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...