Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie wiem co zrobić i mam dylemat... Amnesia mi nie puszcza kwiatów po 6 tygodniach. Rośnie mi tak szybko, że brakuje mi już miejsca w boxie... Mam w nim 2 AK, i właśnie tą amnesie. Amneska wchodzi już na AK, jedno i drugie mi szybko rośnie, amnesia mimo podania calmagu i pk, dalej strzela focha i wali te same kropki, zdecydowanie jest ich mniej no ale... Teraz tak, tam gdzie są te kropki, wychodzi woda... Wziąłem tą wydzielinę na palec, i.... Czuć żywice. Po prostu jakbym topa wąchał. Muszę z czegoś zrezygnować. Albo poświęcić AK, albo amnesie. Nie chce mi się już trzeciego boxa robić, bo nie mam na to za bardzo czasu. Doradźcie... 😞

 

IMG_20220920_115957.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie wiem, nie znam się. Ale może to przez to, że 3 i pół tygodnia była na parapecie... No i druga sprawa, że za 2 tygodnie powinienem już zbierać plony. Nie wiem, jeden wielki pytajnik. Albo po prostu brakowało jej jakiś minerałów, żeby w pełni zakwitnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, ZielonyTabaluga napisał:

@Mr.Green Nie wiem, nie znam się. Ale może to przez to, że 3 i pół tygodnia była na parapecie... No i druga sprawa, że za 2 tygodnie powinienem już zbierać plony. Nie wiem, jeden wielki pytajnik. Albo po prostu brakowało jej jakiś minerałów, żeby w pełni zakwitnąć. 

Jak liczysz ze 2tyg powinieneś zbierać plony :)? 31 sierpnia wyszły z ziemi to liczysz plus minus miesiąc veg i plus 6-8 tyg kwitnięcia,  listopad połowa będzie zbiór na moje 🙂

Źle odczytałeś chyba informacje producenta. Tam podane są tygodnie kwitnięcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ci się woda zbiera na liściach to może roślinka "gutować"   sposób na pozbycie się nadmiaru wody i niektórych soli mineralnych, zastanów się czy nie walisz za dużo wody,, tak mi się tylko skojarzyło. 

@ZielonyTabaluga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga zobaczyłem pierwszy post kiedy wyszły ci ziemi, po tym stwierdziłem ale mimo wszystko chyba tak dużej różnicy nie ma miedzy nimi. Nie myśl że prubuje ci wbić sptryczek, poprostu tak sobie to napisałem i z ciekawości patrzę co tu się dzieje no i życzę pomyślności bo w takich warunkach nie lada wyczynem będzie doprowadzić to do końca . @Brazil Munster no tak przeważnie trzeba dodać te 2 tyg poprawki.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...