Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie grzeszyłem kreatywnością, wczoraj postanowiłem, że zrobię mini boxa. W środku siedzi póki co 5x ak47 auto. Wentylatory w środku 6cm 5v + 14cm 12v, żarówki v-tac 15w/85w x3 3k lm. Folia - samochodowa odbijająca słońce, na szybę. Świecić będzie się to ok 12-18h dziennie. Jakieś wskazówki? Hejty również miło widziane. 

IMG_20220830_153758.jpg

IMG_20220830_161156.jpg

16619272766776994815554846552411.jpg

Edytowane przez ZielonyTabaluga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miejski Guru jak to przeczytałem odrazu wszedłem w twoją fr i przeczytałem całą i raczej nikt cie tam nie hejtowal xd każdy podpowiadał co robisz zle a ty jakby nie słuchałeś i popełniałeś ten sam błąd kilka razy.

@ZielonyTabaluga nikt nie będzie cie tu hejtował tylko starał się pomoc.

na początku pierwsza rada od Romana to owiń pomaluj cokolwiek chcesz te przezroczyste pudełeczka żeby swiatlo nie dochodziło źle to wpływa na korzenie😉😅powodzenia🫡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Myślę mordo, że 5 napewno nie, bo już na tą chwilę jeden mi coś szwankuje, jest mały więc pewnie pójdzie na straty albo gdzieś w drugim domu na strychu będzie walczył sobie o przetrwanie. Fajnie by było, gdyby 3 przeżyły i je można było wyhodować. 

Ps. Ten co jest mały, zaliczył lądowanie z 1.5m na panele przy transporcie do "doniczki" XD 

Edytowane przez ZielonyTabaluga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ZielonyTabaluga napisał:

@Mr.Green Myślę, że coś 70x70x100.

@Udyr kurde, nie umiem chyba, a z drugiej strony mam tylko te trzy żarówki, i obawiam się, że po zabiegu ich ilość może wynosić zero. 

spróbuj lekko nożykiem wokół podłubać bo tam klej chyba jest, i powinieneś te kule wykręcić jakby. Mi tak poszły😅

tylko uwaga na płytkę bo lipa będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bosskiroman420 chuy, idę do sklepu kupię najtańszą, aby na niej potrenować 😂 @Mr.Green No do większej szafy napewno, spróbuję może jakiejś mieszanki z cfl. Ale pierwsze i tak zobaczę czy to coś co siedzi w pc, w ogóle będzie chciało rosnąć. Bo moja amnesia co ma miesiąc, wygląda jakby coś chciała, ale nie mogła. 😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ZielonyTabaluga napisał:

O to chodziło? 🤣 30 minut jebania. 

16619568196135861994198822605600.jpg

 

Zuch chłopak !. Te klosze wychwytują cześć światła osłabiając go. Poza tym "zabierają" pewne długości fali świetlnej i światło jest "mniej bogate".

Tylko odkryte LEDY dają 100% wydajności.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AmberYbarra Nie wiedziałem, że przy tak "prostej" operacji można się tak zmęczyć. 😂

@Udyr Palce niby całe, ale mina ojca jak widział, jak kroje żarówkę bezcenna. Dowiedziałem się też, że za dużo widocznie palę, jak mylę żarówkę z serem. 😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZielonyTabaluga napisał:

@AmberYbarra Nie wiedziałem, że przy tak "prostej" operacji można się tak zmęczyć. 😂

@Udyr Palce niby całe, ale mina ojca jak widział, jak kroje żarówkę bezcenna. Dowiedziałem się też, że za dużo widocznie palę, jak mylę żarówkę z serem. 😂 

Jedna rada, kupuj żarówki LED które są wydajne. Czyli mają jak najwięcej lumenów z Wata. Są takie co przy 19 W poboru prądu dają 1900 lumenów.

Ale są i takie firmy OSRAM co dają 2500 Lumenów przy 19 W poboru prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...