Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Producent podaje, że do 8 tygodni zapewnia składników, myślę w dalszym ciągu że to wapń xd

Nie ma tam info o NPK.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Podłoże do upraw. Wartość pH (CaCl2): 5,0 – 6,5. Składniki: torf wysoki, perlit, wapno, nawóz NPK, nawóz fosforowo-krzemowy.

Screenshot_20220915_185624.jpg

7 minut temu, Rzeźnik napisał:

Producent podaje, że do 8 tygodni zapewnia składników, myślę w dalszym ciągu że to wapń xd

Nie ma tam info o NPK.. 

Dodałem info. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Eddie Plant napisał:

Tak, to pre flowery xd

Jeśli to ma w czymś pomóc, naliczyłem ich 18 xd

@Rzeźnik to jak czytałeś to, ze strony producenta, a ja wkleiłem ss, jaki ma skład, bo raczej że zdjęcia nie odczytasz z mikro druku + pogiętej foli, to co jeszcze mam dodać? Miały być dane, dałem dane... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rzeźnik napisał:

@Mr.Green za chwilę nie będzie wiadomo co jest grane, bo wszystko wyjdzie na raz xd@ZielonyTabaluga to czytaliśmy, ze strony producenta 

Widzisz, nie będzie wiadomo, bo każdy pierdoli co innego. Jedna i ta sama osoba, która teraz mówi o nawozach, wcześniej twierdziła, że nawozów się nie daje a) po zmianie ziemii b) jak roślina rośnie ładnie i jest zielona c) jak jak nie pokazuje niedoborów. Więc albo trzymamy się jednej wersji, albo latamy jak chorągiewka tak? Ba. Mówili mi też, że ta amneska zacznie nie długo kwitnąć. Wiesz kiedy to było? Prawie miesiąc temu. Więc jak ktoś chce pomóc to niech pomoże, a jak ktoś słyszał, że biją dzwony, ale nie wie w którym kościele, to cisza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga właściwie to z Twojej winy poniekąd, bo suplementacja jest zaniedbana, ale to nic strasznego, za kilka dni po podaniu nawozów odbije, ale musisz ją zglebować, bo Ci boxa nie starczy xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik Ale ona ma już wyrost 7 piętra... To nie koniec na tym? 

Ale przynajmniej wiem, że nawet jak ktoś pisze poradniki, to się myli o miesiąc... Następnym razem inaczej to wszystko rozegram. Trudno, 50/50 nie potrzebnie słuchałem, ale też nic z tego nie wiedziałem. 

Screenshot_20220915_192244.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cali napisał:

@ZielonyTabaluga słuchaj niektórzy wiedzą jak zapobiegać niedoborą bo wiedzą mniej więcej kiedy może się pojawić ty jesteś nowy i musisz z nimi walczyć 💪

Niedoborom*

Ja szanuje takich ludzi jak @Udyrgdzie chłop poszukał na necie informacji dla mnie i mi porównał roślinę. Myślę, że chłop ma coś wiedzy w tym temacie, też zdaje sobie sprawę, że nie każdy za frajer wiedzę sprzeda... 

Dobra, pora jednej się pozbyć... Tylko której? Powód : za mało miejsca. 

16632640553297041582592398091382.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...