Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ZielonyTabaluga napisał:

@AmberYbarra Oke, to jutro obrywam całą 😂

Nie całą tylko to co trzeba. Z doświadczenia wiem że takie "mutanty" jak to określasz najbardziej zaskakują i finalnie dają NAJWIĘKSZY PLON. To że roślina jest nietypowa , nie kwitnie zgodnie z harmonogramem czy robi inne wariactwa nie świadczy o niczym złym. To jest po prostu Biochemia i botanika a człowiek tylko nieudolnie próbuje nad tym zapanować. A ten mutant co to jest za typ rośliny dokładnie ?. Skąd masz nasiona ?. Były firmowo opakowane czy luzem ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, ZielonyTabaluga napisał:

Powinienem już odstawić żarcie? 

Czy ja wiem, na Twoim miejscu był jeszcze nawozów jej dał. To pomoże pąkom popuchnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31/08/2022 o 16:40, ZielonyTabaluga napisał:

O to chodziło? 🤣 30 minut jebania. 

16619568196135861994198822605600.jpg

skąd ja to znam... ahh te czasy xD

@Mr.Green a wszystko jest przeszłością dzięki Tobie 😁

do ściągania tych kloszów najlepiej mały srubokręt i bez pierdolenia podważać xd robota na 5 minut max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ZielonyTabaluga napisał:

Czemu ta po lewo nie puchnie? Ten sam producent, ten sam dzień sadzenia. W dodatku więcej żarcia jej dawałem od kiedy była do tyłu... 

no i chyba za dużo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, Panowie. Pod lupą, znalazłem kilka brązowatych trichomow, na tej lewej. Od tygodnia nie daje im ani pk, ani calmagu. Co teraz robić? Nie chciałbym zepsuć samej końcówki. Sama woda? Ile jeszcze do ścięcia przy poczatakch bursztynów? 

IMG_20221108_171540.jpg

IMG_20221108_171551.jpg

IMG_20221108_171606.jpg

Ewentualnie mogę im uebac liście, które do niczego nie służą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...