Skocz do zawartości
KuMati

3x ak od rqs, 3 white widow Bulk feminized, 2 x Gorilla girl od seensi seds

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam pytanko 😅 Co myślicie o połączeniu topcrop 2g na 10 l wody + calmag ? Mogę to łączyć ? + Mam pytanko jakbyście doradzili łączyć biobloom z topmaxem i z biobloombastic z atami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KuMati Azotu za dużo popalił ci liście, za ciemne są, jak będziesz dalej nawoził nawozami z azotem to popalą się inne liście. Po za tym azot blokuje inne pierwiastki na kwitnieniu, ja swoje naładowałem, a ty swoje przeładowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KuMati No ale to murzyni, bardzo ciemne są liście tych roślin, jakby zaraz miały się spalić, bardzo mocno nabite azotem, niektóre liście, jak pokazałeś palą się i jednocześnie azot blokując inne pierwiastki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KuMati Wodę samą z odpowiednim ph, są za ciemne , za dużo azotu mają, jak na faze kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nic z N, co do dawkowania bloom i atami to PK to też nie ma sensu narazie bo się zablokowała. Sama woda, ewentualnie topmaxa możesz im podawać z pół normalnej dawki żeby to przerabiały, tam nie ma npk.

Jeśli masz bio heaven albo inny środek "wspomagający wchłanianie składników" który nie zawiera nawozów był by teraz wskazany.

A co do pytania o dawkowanie w późniejszym czasie to jeśli są tak przeładowane azotem to zaprzestań już podawanie bio bloom bo tam też jest azot i zostań przy samym bio bloombastic tam jest samo PK, przynajmniej do póki nie zacznie pokazywać że wyjada ten azot i zrobi się jasno zielona. Możliwe że nie będzie potrzebny już do samego końca, się okaże.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłej wodą z bio heaven i topmax po 2ml/l każdego i następne sama woda a później zobaczymy jak szybko zaczną to przejadać. Tylko nie zapomnij o pH 6.3-6.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nie wiem jak ja to tak przenawozilem skoro stosowałem się do tej zasranej tabelki biobizz 🤣  ale już następnym razem nie popełnię tego błędu... @PrzeMIX A tego topcropa użyć jak myślisz ? Albo @Tester   co sądzisz o tym ?  mi chyba już jedna roślinka tak lekko  wyjadą się z tego azotu bo jasna jest i liście od dołu żółkną 

1657971648900.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@KuMati Ale ciemne liście, azotu sporo ale to nic teraz lej wodę, trza trochę przepłukać ją z tego azotu. Ogl topy wyglądają zajebiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalej je konkretnie wodą czysciutka to przeplukasz troche ziemie, moze i podlewasz teraz sama wodą, ale ostatni miesiąc lecial chyba z odzywkami co? 

Nie lej jak mowi producent, bo on chce zebys skonczyl szybko to co masz i zakupil kolejne. Dawaj sobie większą polowe co mowi tabelka, np jak tsbelka mowi 5ml na litr to ty dajezsz 3ml itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git ja się stosowałem do tabelki i dawałem tak jak jest napisane... Ale z tym bio grow na kwitnienie 😅 na chuj tam to dali jak biohaven biobloom i topmax ma azot xd lałem sama woda 4 podlania raz chyba czy tam dwa dałem calmaga, wczoraj podlałem 2 ml na 10 l activera i trochę biobloombastic i next dwa podlewania sama wodą będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KuMati cały zestaw jest tak skonstruowany żeby przez całe życie rośliny niczego nie brakowało.

Ja do dziś lałem grow w mniejszej niż zalecane i są zielone nie niebieskie 🙂

Co 2 dni każda żreć dostawała jak w tabeli z małymi modyfikacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glownie chodiz o to ze moze ci powoli kwitnąć, a jak juz bedziesz mial topy z takiej zielonkowej rosliny, moze cie troche pogryzc gardlo przy buszku i sie zawiedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...