Skocz do zawartości
Mr.Green

Gelato | ScroG | Shogun | Mainline | Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Zgadzam się z tobą, nie będę się bardziej rozpisywał w tym temacie , bo to nie to forum. Daj znać , jak już wyschną i zakosztujesz ich dobroci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Głównie chodzi o to, aby przeprowadzić pierw dekarboksyylacje zioła zanim zaczniemy robić z niego masło. 
Najlepiej, żeby było już względnie suche, następnie posiekane/pokruszone na drobno i na 115 stopni do pieca na ok. 45 min na jakiś papier do pieczenia, i mieszasz z 2-3 razy. A potem już z takiego ziółka robisz masełko.

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MiraiiNikki @Mr.GreenOgólnie to DutchPassion zrobiło poradnik i wg tego poradnika jest żeby nie przekraczać 114 stopni, są chyba widełki od 110 do 114 i na 20-30 minut do piekarnika. (to pewnie ma jakieś znaczenie, ale nie studiowałem tego jakoś dogłębnie). Palonko było po tygodniu suszenia. Ja tak zrobiłem i ludzie jak jedli moje brownies w niedzielę rano po 2 kawałki to w poniedzialek po południu mieli oczyska w pracy jakby przyjebali przed chwilą wiadro 😁 ale masło było z 22 gram topów robione, dałem 3 kostki masła i wyszło jakieś 480 gram masła konopnego. Ogólnie podzieliłem to na 4 kawałki, ale myślę śmiało, że jeszcze raz na pół możnaby to podzielić, żeby nie mieć tzw. gwoździa 😁😁 Euforia gwarantowana 😁

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green właśnie niektórym się to nie podobało, ostatnio robiłem babkę to już ojciec nie chciał nawet posmakować 🤣 Po tym brownies się zraził, bo 3 w nocy do mnie pisał zeschizowany, że ma problem z oddychaniem, a to taka susza go dopadła, że nie mógł śliny przełknąć 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano  niezle wdziano 🤖

Poszla kosa do konca juz jakis czas temu wiec przydaloby sie jakies male podsumowanie. Projekt sam w sobie sie nie udal ale udalo sie cos z tego wyciagnac. Szalu nie ma ale tez nie ma lipy. Jak na pierwsze sezony to mysle ze jest ok. Jak na amatora to tez nawet spoko. No i jak na organike to nie ma zle 🙂

Wiele nauki przy tym grow i wiele wiedzy nabytej. Totalna zmiana wyobrazenia w glowie co do samej rosliny. Ogolnie to ta roslina jest mega zajebista 🙂 🙂 🙂 🙂

Critical No.1   =    10 + 4 x 20 = ?

Critical No.2   =    4 + 2 x 2 + 9 x 8 = ?

Shogun           =     35 x 2 = ?        

Gelato po kosie jeszcze schnie takze tonaż nie znany poki co 😛

1735745591_IMG_20220903_1828451.thumb.jpg.0038e70ad74760b93d02c009d9789c45.jpg

 

25 Litrow bryly korzeniowej

1247513893_IMG_20220903_2116471.thumb.jpg.3737c271fe2f4d30a4a7df52a78f35e7.jpg

 

Ziemia odzyskana a proca zostawiona na pamiatke jako trofeun mlodego growera 🙂

1163805057_IMG_20220904_1533061.thumb.jpg.9d23b331b4807252ee2551c83577ab38.jpg

 

Jak dla mnie to Shogun rozjebal system. Moc dojebana a dopiero wjechal do sloika.. z pewnoscia najlepszy moj strain. Lepi sie jak stara cyganka do niemieckiej emerytury. Zywicy ma tyle ze nie widzialem takiej jeszcze. Sieka szybko i mocno od kopa po rozpaleniu. Nastepne grow bedzie dedykowane tej odmianie na co z checia zapraszam juz niedlugo 😉

Znalazlem poki co 3 pestki Criticala w paleniu i dwie w Shogunie.. i wygladaja lepiej niz te od RQS 😄 bez kitu 😄

239201703_IMG_20220907_2124361.thumb.jpg.b18c04db755614ae759c431cd4d3e333.jpg

 

A teraz cos z teori spiskowych.. typu ze glupie telefony nie sa glupie 😄 chociaz moj to 3G jest.. to jednak nie glupi 😄

Zdjecie zrobione.. patrzcie na wage.. 

39709559_IMG_20220907_2129111.thumb.jpg.01a93f2ce3a503c8022db814d9680300.jpg

 

I teraz bajer taki ze chce zaladowac zdjecie i szukam po koncowce numeru pliku.. i kuwa co.. ? Jebane FBI MathaaFuccckaa 😄  ostatnie 3 cyfry 911. Jebaniutki wiedzial jak zapisac 😄 923177221_IMG_20220907_2257191.thumb.jpg.85c689f05fdc181791adec87ef84837c.jpg

 

Shogunik 🙂 Dodam ze topy ma najbardziej zbite jakie sie wykluly w moim gabinecie🥳

129123549_IMG_20220907_2134271.thumb.jpg.c90181551138f6023900ee93c13a7c88.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Bardzo ładnie, a po za tym fajny widz na tapczanie, taki pluto :D Daj znać , jak wszystko wyschnie ile wyszło.  No i powiedz coś o efektach i smaku, jak już zapalisz własne ziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy pale juz pale:D i to nie malo:D i nie sam 😄 takze palonka ubywa na biezaco 😄 ale o smaku ciezko sie jakos doglebnie wypowiedziec poki co... troche cytrusow troche slodkosci.. jak troche dojdzie w sloiku to cos moze dorzuce w temacie 😉

Gdzie Ty tam cos widzisz:D:D wez juz nie pal tego dziadostwa 😄 bo masz zwidy 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  A jak działanie, dobrze wpływa na ciebie, fajna faza , doznania w jakim kierunku idą ?

Nie wkręcaj mi widzę tam psa, jaki się gapi, co to za funfel? Jak myśliwski na kaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Shogun najpierw wali dosc mocno z lekkim otumieniem ale zaraz przechodzi i robi sie taki lzejszy haj na dosc pobudzonym poziomie. Tutaj lekka przewaga Sativy. 

Dzisiaj zapalilem tak porzadnie Shoguna i jest moc na ktora liczylem a sie nie spodziewalem ze bedzie czuc roznice w mocy co do Criticala.. a jednak.  Elegancka faza. Nastrojowa. Lekko pobudza. Samo patrzenie na topy Shoguna wywoluja u mnie radosc hehe 😄 Criticale sie roznia od siebie. Jeden bardziej slodki zapach i smak taki wrecz lekko owoce lesne ale lekko cytrusowy.. a drugi natomiast bardziej powazny taki korzenny ala kurde Gentelman 😄 Ten slodki wolno wchodzi i jest slabszy niz ten elegant. Na chwile oszalamia ale zaraz na miekko sie rozjezdza i bardziej ciezka faza do ogladania filmu 🙂 ale nie jest az tak fest ciezka.. taka znosna i przyjemna. Ten drugi natomiast bardziej sieka i taki bardziej agresywny ten haj na poczatku po czym tez sie rozchodzi lekko i zostaje zalep troche wiekszy niz u slodziaka. Sgohun jednak przebija moca. Co bardzo mnie cieszy bo w koncu jakis dobry strain wyszedl na wysokim poziomie jakosciowo. Bynajmniej jak dla mnie. 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...