Skocz do zawartości
Udyr

(っ◔◡◔)っ 3x Black Demon OG / No name REG [0.16m2][100w]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kartoniki są grane. Chciałem Dmt ale sam w domu jestem teraz i trochę się bałem to przechodzić bez "opieki".

@Mr.Green gdybyś zapytał, to bym odpowiedział normalnie. Jesteśmy dorośli 🙂

Czasem człowiek musi pomóc sobie z problemami u jego źródła, więc trzeba trochę styki przepalić 🙂

 

 

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr a no pewnie. Jezeli wiesz ze masz nad tym kontrole i potrzebujesz to jak najbardziej jest wskazane. Kazdy sam powinien wiedziec co mu pomaga. 

Aaa wiesz jak to jest. Nie chcialem Cie urazic albo co to mysle aa nie pytam bo moze zle zareagujesz ze to nie moja sprawa itp. 

Widocznie nie musialem pytac bo @Rzeźnik wpadl z tym pytaniem za mnie i sie wyjasnilo 😄 jak ja bym zapodal kartonik... ile to juz czasu bez.. 😮 dobre tam macie? 🙂

Nie chcesz mi pocztowki wyslac z wysp ? Haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green dobre ale bez testowania mocy nie polecałbym brać. Czasem za mocno się kapnie z pipety i można się zatracić.

Ehrlich's reagent jest wymagany jak ktoś lubi odkrywać własne "ja" ,właściwie dotyczy to każdego środka.

Nie bawię się w takie rzeczy niestety z tematami jak wysyłanie , ubolewam bo chciałbym żeby każdy mógł to przeżyć.

Miałem też bardzo niemiłą niespodziankę przez pomylone słoiki z rodzajem innych zabawek. 

Ale to już minęło, jest ok 😄

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UdyrTa pocztowka to zart byl 🙂 nawet nie wiem jak moglbym od kogos takie cos wymagac 😄 w sensie ze prosic 😛 za duzo do stracenia ma czlowiek po jednej i drugiej stronie by nawet myslec o takiej pokusie 🙂 predzej hym kupil bilet na wyspe na pare dni i bys to zostawil gdzies w parku na lawce a bym sobie odebral haha 🙂 lubie ludzi o otwartych umyslach 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waliłem rok temu 6 małych kartoników po 30% siły LSD jak twierdzili z neta od nołnejma na raz i po 1,5h, gdy ziomek spytał jak się czuję to odpowiedziałem, że czuje się jakbym pływał w truskawkach (chodzi o to, że miałem wrażenie, że atmosfera była zbudowana z mikstury z truskawki zblendowanej z mlekiem i cukrem). Jakiś miesiąc później testowałem od tego samego typa z grzybni meksikany, najpierw ojebaliśmy po 3g, potem po 9g i to był kosmos, jakbym się zatrzymał w czasie, to było coś pięknego, choć szczerze? Żałuję, że tak szybko się skończyło i że w ogóle, bo była super fazka, z jednym momentem, gdy usłyszałem moment w radiu Eska, gdzie gościa zawinęli w czarny worek i miałem wizualizację z tego zdarzenia, ale mam taką psychę, że nie zrobiło to na mnie wrażenia, tylko wkurwiło mnie to, że była ta sytuacja zapętlona przez fazę, no ale reszta super, wszystko składało się z LITER, w kolorach RGB jak w monitorach CRT i miałem wrażenie, że jeśli choćby czknę to uniosę się nad ziemię 😄 Kręciłem się(dosłownie biegając w kółko) wokół podwórka za domem, który był przerobiony na dom, bo właściwie była to stara szkoła podstawowa z dużym placem pełniącym funkcje boiska, no i w pewnym momencie gość, którego uznałem za Boga spytał: "Już starczy?" No i powiedziałem, że tak i mnie puścił i spadłem na beton, ale nie zrobiłem sobie krzywdy, zupełnie jakby ktoś mnie położył na beton. Wtedy reszta się spytała mnie jak się czuję, a ja, że zajebiście i każdy skończył na opowiadaniu co czuł na fazie po grzybach 😄 Ogólnie to jak dla mnie to wolałbym sam wpierdalać grzyby, kwasy czy dekstrometorfan, bo silnie wierzę, że sam bym ogarnął tą fazę, bo po 2 próbach różnego materiału to nie ufam nikomu, mam wrażenie, że latam wyżej i już po trójce grzybów poszedłem po browary i szlugi (wtedy paliłem), a ekipa nie chciała mnie puścić, bo miała jakiś wkręt, no ale wiadomo, wszystko jest dla ludzi. Ja jak będę jadł kartoniki, grzyby czy typowe LSD to następnym razem na pewno solo, albo z kimś kto jest bardzo świadomy i wie jak to wali po garach i wie jak odróżniać rzeczywistość od wkręty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjebane @Udyr, pisałem to ostatnie 20 minut tak najebany, że już raz to skasowałem i zacząłem pisać od początku 😁😁😁😁 wystarczająco satysfakcjonuje mnie, że tak szybko odpisałeś, tutaj nikt nie odpływa na długo, cya tomorrow 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik u mnie ? Nigdy 😄

 

@Lasir jasne że leję. Dużo dostają ale już nauczyły się dobrze jeść. Jutro wrzucę Ci zdjęcia ze taka ilość nie robi wielkiej krzywdy.

Daje od 7 dnia życia, i tylko jak pokazywały że jest za dużo to zdejmowałem trochę dawki.

A tak to co podlanie dostają 😄

To jest bio, tu się nie ma co cackać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir tylko nie autosom. One nie lubią aż tak żreć, zbyt krótki czas życia mają.

@Rzeźnik przeczytałem, faza słaba zdecydowanie. W lesie jest najlepiej takie akcje robić.

Nigdy w zamknięciu, meskalina to nie zabawa 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyrjak to mawiał mój wujas alkoholik - Jeszcze przyjdzie czas, gdy zaświeci dla nas słońce i myślę, że to tylko kwestia czasu i dla Ciebie 😁✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...