Skocz do zawartości
Udyr

(っ◔◡◔)っ 3x Black Demon OG / No name REG [0.16m2][100w]

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green  zdecydowanie 😄 Też mi się marzy taki pokoik w piwnicy tylko dla siebie. Jakaś kanapa, konsola, telewizor, ewentualnie stół do bilarda i oczywiście jakiś plancik gdzieś w kącie. 😄 I w sumie do szczescia nic wiecej nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  o ile się nie mylę to w UK siedzisz? Byłem jakiś czas temu, sporo krócej od Ciebie, ale nie mój klimat, kasa fajna, ale jakoś nie chciało się tam siedzieć 😄 Do PL póki co nie ma co wracać, za głowę się złapiesz jak przyjdzie Ci iść do spożywczaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zwiezak966 byłem pół roku temu, widziałem jaki rozpier... jest z cenami.

Fajna kasa, szczególnie jak się pracuje z domu i można palić w czasie za który płacą 😄

Jestem tu ze swoją kobietą, dzieciak w drodze to pewnie z 5-6 lat jeszcze posiedzę, niech się synol angielskiego nauczy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr ja praktycznie 15 lat za granica 😉 dzieciak tez urodzony poza Polska. Juz ustawia wszystkich w przedszkolu 😄 moje gratulacje z racji nadejscia potomka. Oby zdrowe bylo i szczesliwe 🙂 mialem plan wrocic do PL bo chcialbym zeby dzieciak szedl do polskiej szkoly itp. Ale to bylo jeszcze przed wojna.. patrzac na to co sie dzieje obecnie w Polsce to mi sie juz odechcialo chwilowo 😄 ogolnie to jest drozej niz na zachodzie 😄 a nie zapowiada sie lepiej poki co bo wszystko leci na ryj.. a wracac by sie juz chcialo 🙂

tak jak @zwiezak966 rowniez stwierdzam ze  Anglia to nie moj klimat 🙂 chociaz na wyspach nie bylem ale bylem za to na Cyprze kilka lat i tam zdecydowanie klimat wypierdala z papci 🙂 ze wtedy czlowiek nie mial takich zainteresowan jak teraz:) walcze ze soba w srodku czy tam nie wrocic i zostac krolen outdoora 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rastabob

@konopny_janusz @konopny_janusz, NARAZIE UŻYWAM MIESZANKE VTAC 3000K I 6400K  NA POWIETRZNIE 50X50 NIEBIESO RÓŻOWE LEDY JEST PODANE PEŁNE SPEKTURUM TYM LEPIEJ

DODAM JESZCZE 3000K NIEBIESKI LED I RÓŻOWY RACZEJ WYSTARCZY TO PYTANIE

ALE TAKIE ŻARÓWECZKI BY SIE PRZYDAŁY PODASZ NAZWY?

W dniu 09/05/2022 o 14:17, konopny_janusz napisał:

@Udyr ja mam tyle 😄

te 3 żarówki z cewkami kondensatorami na wierzchu są najsłabsze po 1500 lm każda

natomiast pozostałe 3 są po 2k lm wzwyż

 

W sumie z nich wszystkich jest ok 11-12k lumenów, na nich robiłem wega dla lsd

Bez tytułu.jpg

 

@Udyr JAKICH ŻARÓWEK UŻYĆ NA WEG JEST JAKAŚ RÓŻNICA MIĘDZY VTAC A INNYMI ALE 6400K BY PASOWAŁY NA WEG DODAĆ JESZCZE 2700K 3000K I NIEBIESKIE LEDY , CZY SAME 6400K NIE ZAWODZĄ??  PODAĆ ŚWIATŁO LSD AUTO OD BAYREN FARM ORAZ TRIPLE OG 

ESTETYCZNY GROW POWODZENIA

SPER

Edytowane przez rastabob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rastabob jeśli masz dużo tych 6400k to one są najlepsze na weg, później wymienisz na 2700-3000k jak zakwitną. Lub mix 2700/6400 z przewagą tych pierwszych.

Nie dokładaj żadnych burdelowych różów, bo mija się to z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  nie do końca, co jak jedna będzie drugiej wyjadała pokarm, w jednej będzie brakować potasu a w drugiej azotu, do połowy ziemi wlejesz bio grow a do drugiej bloom? One są w innej fazie wzrostu, jedna rozwinęła już parę pięter a druga zaczyna, będzie musiał w tym samym momencie przełączyć, nie jest pewne że dotrwa do końca, po drodze mogą ale nie muszą pojawić się problemy z nawożeniem bo jedna będzie potrzebowała coś innego niż druga

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz ja na pierwszy strzal w zyciu w jednej donicy mialem dwa automaty i daly rade. Jeden byl troche starszy. Nawet w relacji to bylo pierwszej. Koniec koncow te dwie wyszly lepiej niz nie jednemu jedna 😄

To co napisales to prawda. Zgadza sie, jednak i tak twierdze ze sie da 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszłe ukryte mikro na 1 planta w budowie 🙂

Mam fajny obwodzik do wentylacji na 5v(sic!) Łącznie 4 małe wentylatory jako mieszaki+ duży 14cm jako wyciąg z możliwością ustawienia prędkości w 6 stopniach.

Zapewne stworzę z tego osobny temat w dziale DIY.

received_741189150559564.jpeg

received_340525988161004.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...