Skocz do zawartości
Udyr

(っ◔◡◔)っ 3x Black Demon OG / No name REG [0.16m2][100w]

Rekomendowane odpowiedzi

Ino szybko zaczęły śmierdzieć 😄 Ten wyciąg z wodorostów to jakiś konkretny ?

Trzymam kciuki za solidne topy, powodzonka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr co to ten Ben? Usuniecie glownego szczytu+..? Mam zamiar uzyc takiej techniki pod scroga. Toping i zodtawic tylko dwa odrosty glowne po topingu i wiatrakowe liscie. Reszta pojdzie pod nozyczki. Jak podrosna te dwa odrosty to myslalem jeszcze raz toping na tych dwoch jedynych odrostach tak zeby uzyskac 4 glowne odrosty i je upinac na bierzaco pod siatka az wypelnia pole. 

Bedzie cos z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green trochę czasu Ci to zajmie, ale ciąć można ile się chce dopóki nie przełączysz. Ja ciąłem tak tylko dlatego że mam mało miejsca na boki i zostawiam 4 pałki na każdej roślinie.

Ogólnie to cięcie pomaga przekierować hormony (chyba pektyna) do niższych partii, bo usuwasz główny stożek wzrostu.

A u Ciebie to bardziej topping będzie skoro chcesz wyginać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr to o tych hormonach to czytalem. Zanim zaczalem przygode z plantami to jak czytalem z czym to sie je.. to myslalem ze po topingu to w miejscu uciecia rosna deie nowe glowy.. jak u hydry hehe 😄

Chce takiego prawdziwego Scroga zrobic. Pozwolilem go sobie okreslic scrog dedykowany 😄 nie zeby nalozyc siatke na wyrosniete krzaki tylko by od poczatku kierowac rosliny jak pnacze i ladnie upinac pod siatka. Mam 4 sztuki juz maja tydzien. Mysle ze przy 4 plantach uda sie troche skrocic czas wega. Wiem ze troche to potrwa ale czego sie nie robi z milosci 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem na poczatku o FIM ale na pierwszy raz nie chce ryzykowac ze cos zle zrobie i popsuje to plany. Pozostane przy topingu.

Cos takiego i potem znowu ciecie i na 4 baty go 😄

Manifold-Step-3-Grow-Branches-to-Fourth.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster zgodze sie z toba jednak wole jak cos mi sie udaje tak jak sie nastawiam ze musi sie udac 🙂 i FIM jest mniej obliczalny xD Tym bardziej ze to pierwsze sezony i nigdy nie cialem krzaka.. chyba ze do zbioru:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek to i upik.

Dzień 24/0/0

Panny mają się chyba całkiem ok.

Po cięciu w środę potrzebowały czasu do soboty żeby zacząć rosnąć, jutro je przełączam na 12/12 bo mają sporo wigoru.

Warunki :🤷

Podlane pełnym pakietem grow/bloom/topmax/calmag/activera.

 

BD1/BD2

REG/BD3

 

Reg strasznie śmierdzi ale wygląda najładniej z nich wszystkich. Lampa ustawiona na 60% 50cm od szczytów.

 

 

 

received_1016654785628636.jpeg

received_362149939229493.jpeg

received_379079400943578.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr widać, że ładnie zaczynają odbijać 😄 Będziesz miał tam konkretny busz.

Podlewasz je już topmaxem i bloomem ? Mam rośliny w podobnym stadium i też leję biobizz, ale leje tylko bio growa jak narazie. Jest sens dorzucać te 2 specyfiki ?

Robisz tylko 4 łby na każdej i to wsio czy jeszcze jakieś LST itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zwiezak966 po 4 i nic więcej. Nie ma miejsca na wygibasy 😄

Leje wszystko w sensownych dawkach, chce żeby po przełączeniu wystrzeliły jak należy. Dlatego takie nażarte 🙂

Lecę wg tabeli właściwie tylko grow mniej daje, bo mam w calmagu trochę mineralnego azotu 

Do automatów bym uważał, jak przesadzisz z papu to się zatrzymają ze wzrostem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr gdybyś nie pisał która jest która, to wszystkie wyglądają tak samo 😁 i coś pisałeś wyżej o kushu a mi to wygląda na indyki nie sativki xd nie znam tej genetyki demonów a jestem zbyt leniwy by guglować, ale no indyki no xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant Black Domina x OG Kush 

Są różne wariacje, nawet dosłownie czarne. Chociaż czuje że tu będzie bardziej zielono. Pisałem z czlowiekiem z seedbanku co nasiona brałem, nie ma fr z tego więc dowiem się dopiero co tu wycudowali.

Takie coś bym najchętniej zobaczył 😄

d44640578bd8aea507b787f6c33c7a893b59e7b0_Black_Demon_OG_Seeds_Online.jpg

Pestki były za free, więc nie ma co narzekać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr to masz ogarniętych konsumentów xd mi kiedyś typ pokazuje dwa topy z uncji i ma pretensje, że nie są takie same kolorystycznie i wielkościowo..  patrzę na niego i tak myślę, czy kurwa jabłoń daje każde jabłko takie samo, identyczne? Nie trzeba być orłem by rozumieć co to genetyka i różnorodność. Nic tylko za łeb się chwytać xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...