Skocz do zawartości
Udyr

(っ◔◡◔)っ 3x Black Demon OG / No name REG [0.16m2][100w]

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś się zajmę krzyżowkami odmian. Już mam nawet nazwy. Tikimo, Blood sausage i kurwa Papay xD

@Udyr no ja już tylko pod siebie robię. I de facto też chodzi o wygląd. Xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant krzyżówka krzyżówką, a gdzie stabilizacja 😄

Nazwać coś możesz jak kilka pokoleń przerobisz z oryginałem wstecz, jak masz czas to pewnie że tak. Ale to żmudna praca.

Ale nie jestem wystarczająco kompetentny w tej kwestii żeby to tłumaczyć. Wiem tyle co przeczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr wiem wiem, dużo się naczytalem o tym. Nie mówie, że teraz xd czekam mnie jeszcze 4-8 lat przymusowej przerwy.. xd ale MJ towarzyszy mi całe życie i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Będę jednym z tych starych dziadków pod kofikiem w Amsta z zaklętymi powiekami xddd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24/7/0

Tydzień prawie po przełączeniu i wypełniły każdy zakamarek małego bajzlu. Jeszcze włosa nie pokazują, pewnie potrzebują jeszcze kilka dni.

Warunki i papu im odpowiadają, chociaż jedną ma jakby wstępny niedobór potasu. 

Lana tabela biobizz (zmniejszone grow)+ calmag 0,3ml/l ze względu na filtrowaną wodę.

Nawilżacz wyjechał , rh utrzymuje się na stabilnym 55-60%. 

Do następnego 🙂

received_753072542724976.jpeg

received_538162041377606.jpeg

received_704097640863202.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr uwielbiam te upchane połacie urodzaju 🙂

Panie ja pytanie mam takie techniczne. Mianowicie czy jak panna miala 6 pieter i ucialem ja przy najnizszym pietrze by zostaly dwa ramiona nowe do wzrostu to tą reszte ktora odcialem moge potraktowac jako klon? Przyjmie sie to? 😮

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekoweczka 🙂 ucieszyles mnie bo wstawilem to tak o do szklanki z woda na parapet i wydaje mi sie ze puszcza korzonka 😮 a widac ze zdrowy ten gellato 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green poczytaj o klonowaniu. Niektórzy ucinają liście i przykrywają przezroczystym czymś klona żeby miał wilgotności ile się da. 

Pamiętaj że bez korzenia roślina przyjmuje wodę przez liście a nie badyl w wodzie 🙂

Dopiero jak pojawi się korzonek to pobiera dołem, ale trzymać w wodzie dalej musisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr wiem wlasnie bo czytalem z grubsza aczkolwiek odziwo na tym parapwcie te cale 4 pietra i stozek nie przestaly jakby rosnac i bedac w tej szklance  tym badylem tak jakby zyje dalej 😄 chyba ze mam juz takie jazdy ale chyba nie 😄 dalem go pod lampe dzisiaj i pryskam go , zobaczymy. Poki co to chyba mu glupio ze jest podzielony na dwie czesci i lezy obok siebie 😄

Dwa kikuty ruszyly juz w gore takze chyba bedzie jeszcze jeden zabieg na kazdym odroscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24/10/0

Reg chyba zasili kompostownik.

Reszta ma już po ponad pół metra, kilka niedoświetlonych liści poszło z dołu dla przewiewu. Przy okazji wyjąłem wszystkie i sprzątałem podłogę bo był syf 🙂

wpadły 2x wentylator na dole doniczek, żeby powietrze się ruszało.

IMG_20220602_094648_0.jpg

IMG_20220602_095501_0.jpg

IMG_20220602_095631_8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Nie chcesz mu jeszcze dać szansy ? 😄 Jakieś tam oznaki są, ale można by poczekać chwilę zobaczyć co się z tego dalej rozwinie.

Niezły ten twój grajdołek 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zwiezak966 jasne że poczekam. Ale mój limit szczęścia się skończył raczej. To już 5 nasiono z reg torby. 4 były damkami to i jeden facet musi się trafić.

Będzie luźniej dla reszty 🙂

Pod lampą nie widać ale są zielone że aż strach. Raz w 1 tygodniu życia wodę tylko widziały, a tak cały czas żarcie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green mam za duże zamieszanie z remontem w domu. Mam szafkę z wentylacją itp z MDF ale moja krzywo patrzy na to. 

Najwyżej w oknie postoi jak nie zreweguje to otworzy jajca, będę obserwować.

Mam i namiot 60x60 ale i tak już są wysokie, jakbym 100w włożył do niej to nie wiem czy by wystarczyło światełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...