Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Elo źomy    zbudowałem  boxa pierwszy raz w nim choduje   w boxie są już rośliny   jack herrer ale skupimy sie na jednym klonie  jacka cherrera   od razu cykl 12/12   box o rozmiarach 1m średnicy 180wysokość otwierany zamkami błyskawicznymi z czterech stron hpa 250 cmh 315  w boxie można umieścić max osiem doniczek .. nawadnianie automatyczne wyciąg powietrza wystarcy nie  ma wentylatorów mieszających    na góże boxa suszarnia  w boxie jest miejsce na zbiornik wody 40l   inspekt  elektronike i na akcesoria box jest mobilny umueśćłem go na pięciu kółkach trening scrog nawozy adwence natural power

20220324_175730.jpg

20220324_175902.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja, ale mordko musisz troche przecinkow m uzywac w postach albo chociaż kropki 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, konopny_janusz napisał:

Bez spiny ale czy tylko mi ten box przypomina przekrój bomby nuklearnej? 

Reaktor xddd

6 godzin temu, Growerseed napisał:

Co daje przycinanie liści w taki sposób?

Jak robisz klony to tak się przycina. Zmusza to roślinę do Bodajże rozwoju korzeni? Ale nie chcę wprowadzać w błąd. W każdym razie przy klonach tak robisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jak to możesz umieścić wiatrak mieszający na dole pod lampą, zmniejszysz nieco temperaturę bo przypuszczam że ta 250-tka robi za niezły grzejnik (swego czasu też chciałem zrobić wertykala ale nie pyklo ;/). Powodzona 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mirecki napisał:

Jak masz jak to możesz umieścić wiatrak mieszający na dole pod lampą, zmniejszysz nieco temperaturę bo przypuszczam że ta 250-tka robi za niezły grzejnik (swego czasu też chciałem zrobić wertykala ale nie pyklo ;/). Powodzona 😎

 Nie potrzeba mieszającego temp w bxie jest  ideałna  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc klon pięknie ukożeniony wkladam go poprostu do tej dziury wolne miejsce zasypuje keramzytem tylko raz podewam troszeczku  potem będzie to za mnie robiła maszyna

16485785102818456780596075529162.jpg

16485785627426994752143872560194.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester działa co więcej chodowla w nim to przyjemność box jest prawie bezobsługowy  trening i uzupełnianie pożywki to wszystko co sie robi przy nim, uprawa chydroponiczna jeszcze nigdy nie była tak łatwa nawet  amator może to robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik a jaka masz temp pożywki? Mowisz że taka łatwa sprawa a zobaczymy jak przy lampie hps wyjebie Ci sie na kompanie pythium czy zmienisz zdanie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik oczywiście ze nie zależy ale zależy od temperatury a lampy hps dają większą temperaturę niz led stąd moje zapytanie. Trzymam kciuki obys nie musiał się  męczyć z tym kurestwem a planty szły zdrowo szybko i szczęśliwie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan temp w boxie to jakieś  24°C  w moim boxie temp to żaden problem nawet w upalne dni,  rośliny mogą mieć gałązki pare cm od żarówki i nie stanowi to żadnego problemu 🙂

4 godziny temu, Danczan napisał:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo wydaje mi sie że rośina nie bardzo reaguje na nowe środowisko   może pożywka jej nie smakuje.? Gdyż pożywka jest przeznaczona dla starszych roślin może światło zbyt mocne? Lub po prostu jescze zbyt wcześnie by oceniać,  bo wszystkie inne parametry w pożadku  wydaje mi sie że konopia nieco pobladła kożonki zapuśćła głębiej nie idzie lekko wyciągnonć tej wełny jakieś porady?

20220402_194545.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...