Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym @Tadziqq pomidory I papryka potrafią wypuszczać korzenie z łodyg dlatego przy przesadzaniu zakopuje się je głębiej by było więcej korzenia przez co roślina jest mocniejsza i większa itd a to czy marihuana potrafi takie coś to tego nie wiem więc się nie wypowiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś już wysadził panny na out? Czy za wcześnie? Sprawdziłem to niby temperatura poniżej 5 stopni ma nie spaść TEORETYCZNIE, ale wachać się w nocy 6-7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mleczyk lepiej potrzymać jeszcze tydzień dla pewności roślinki później jak będa na słońcu wynagrodzą cierpliwość

5l perlitu starczy na 25l ziemi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tadziqq oby coś przyświeciło bo zapowiada się pochmurno najbliższe ponad 2 tygodnie, a roślinki smutne 😞 oby pogodynka się myliła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mleczyk ja się modlę o pogodę bo z osobistych względów będę musiał kiełki puszczac w ziemię bezpośrednio na spocie, mimo wszystko jestem dobrej myśli przynajmniej nie będę stresował roślinek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13/05/2021 o 14:51, mleczyk napisał:

Ktoś już wysadził panny na out? Czy za wcześnie? Sprawdziłem to niby temperatura poniżej 5 stopni ma nie spaść TEORETYCZNIE, ale wachać się w nocy 6-7.

To jaka min temp w nocy mogli byc zeby nie przestaly rosnac?  bez przymrozku do 5 stopni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Roter napisał:

To jaka min temp w nocy mogli byc zeby nie przestaly rosnac?  bez przymrozku do 5 stopni?

jak się nauczysz pisać to wtedy pytaj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Andi napisał:

jak się nauczysz pisać to wtedy pytaj 

Jest na pol Polakiem - mysle ze na moim miejscu pisal bys gorzej. A pisac nie uczysz mnie, bo mam na swoim koncie powiesc i kilka opowiaadan w innym jezyki - troche kultury wioskowy znawco. Prosze kogo innego o odpowiedz - a jak nie to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 zależy dla jak bardzo rozwiniętej rosliny, dla młodej sadzonki poniżej tygodnia 3-4 stopnie na plusie może ja zabić, im roślina starsza tym ma większe szanse na przetrwanie, najlepiej żeby temperatura nie spadała poniżej 5 stopni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 To kiedy ty je sadziłeś? W lutym?😜czy mówisz o zimnej zośce? Mi i ziomkowi zimna Zośka zabrała ze sobą 3 sadzonki a wcale nie spadło poniżej 0 ale to wystarczyło żeby nam zabrać około tygodniowe sadzonki. Dlatego teraz wole potrzymać dłużej w domu, przeczekać zimne noce i spac spokojnie wiedząc ze nie zastane na spocie martwych roślinek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 19/05/2021 o 08:28, Roter napisał:

To jaka min temp w nocy mogli byc zeby nie przestaly rosnac?  bez przymrozku do 5 stopni?

No tak mi się kojarzy że poniżej 5 stopni napewno będzie zahamowany wzorst ale z tymi prognozami pogody różnie bywa, więc jak podają że będzie 5 to może być i nawet poniżej 0. Jest ryzyko że nawet nam zmarźnie. Ja czekam do pierwszych dni czerwca bo mają przyjść cieplejsze noce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nagato jakiś pasożyt może 

54 minuty temu, Growmix napisał:

Bzdury piszesz gosciu

nie poszło ci i wyładowujesz frustracje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...