Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Kwitnie kilka tygodni, nie wiem ile dokładnie bo troszke jej nie widziałem. Czy te odbarwienia na liściach na dole są normalne? Czy lepiej dać trochę kompostu do nich? Niczym innym nie były nawożone. 

IMG_20220911_190218.jpg

IMG_20220911_190213.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje pytanie brzmi co tutaj się wydarzyło..? Czy to plecha czy jakaś choroba? Czemu zaatakowało tak od samej góry i szło w dół? To automat "Forbidden Runtz".

W sumie już tej rośliny nie mam ale chciał bym wiedzieć co sądzicie na ten temat.. dzięki I pozdrawiam. 

20220820_121729.jpg

20220820_121717.jpg

20220820_121703.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przy dołkach ok 15Litrow wymieniona całkowicie ziemia na spocie na  Plagron Growmix plus 1litr perlitu+1litr Plagronu mega worm na dole keramzyt sadzonki około 10 cm 12 dniowe automaty Ak cream i pienaple dodać jakiś nawóz jeszcze czy poczekać ? Świeżak jestem więc proszę o wyrozumiałość peace 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luk0420 ja daje garść astvitu bezpośrednio pod sadzonkę i polewam wodą zawsze z hesi super vit. 

W tym roku nieco inaczej u mnie ale na pierwszy raz u Ciebie to to Ci wystarczy. A witaminki kup sobie 

I oczywiście woda ok 6.0/6.2 pH i obowiazkowo dolomit. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mirecki napisał:

@Luk0420 ja daje garść astvitu bezpośrednio pod sadzonkę i polewam wodą zawsze z hesi super vit. 

W tym roku nieco inaczej u mnie ale na pierwszy raz u Ciebie to to Ci wystarczy. A witaminki kup sobie 

I oczywiście woda ok 6.0/6.2 pH i obowiazkowo dolomit. 

Po dwóch Tygodniach chciałem dodać po dwie/trzy tabletki na dołek BioTabs i podlać pare razy Guerrila Juice nie wiem czy nie za dużo bo w tym Mega wormie i glebie byla dawka startowa nawozów plus grzyby 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Luk0420 napisał:

Po dwóch Tygodniach chciałem dodać po dwie/trzy tabletki na dołek BioTabs i podlać pare razy Guerrila Juice nie wiem czy nie za dużo bo w tym Mega wormie i glebie byla dawka startowa nawozów plus grzyby 

biotabsy to max 1 szt na dołek 🙂 

lepiej papu dostarczac niz azeli to przenawozić

a jak CI sie nie chce na maxa to biotabs +  zel  zalezy od odmiany 

bo takie hindu kushe ggsa to wpierdalać lubią 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...