Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dzisiaj chce wysadzić krzaczki, trzymałem je na wegu pod lampa 2 tyg +/- ale wydawaja mi się takie delikatne jeszcze. Mam do wyboru albo trzymać je kolejne 2 tyg pod lampa lub wysadzac teraz. Sprawdzałem pogodę u siebie ma padać 2 dni. Może dobrze będzie je wysadzić i przykryć ucieta w połowie butelka i zrobić dziurki po bokach i zostawić tak na 2 tyg?

Aaa i jeszcze jedno jak wysadze swierzo krzaki na spota to podsypac od razu dolomitem wokoło czy dopiero później? 

Ziemia podloze kwiatowe 50l wymieszane z obornikiem granulowanym i perlitem A pacjenci to LSD od Barneys Farm. 

Edytowane przez Franek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Franek123 napisał:

Aaa i jeszcze jedno jak wysadze swierzo krzaki na spota to podsypac od razu dolomitem wokoło czy dopiero później? 

możesz od razu 

jak są małe krzaki i masz możliwość to potrzymaj aż podrosną lekko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam kilka pytań:

1czy da się hodować regularne odmiany konopii w polskim klimacie?

2 jeżeli tak, to czy Marula Fruit z RQS da radę na outdor?

3 czy feminizowane z RQS na outdor da radę? :

 3.1 Skunk XL

 3.2 Royal AK

 3.3 Bubblegum XL

Edytowane przez metafor90909
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, metafor90909 napisał:

1czy da się hodować regularne odmiany konopii w polskim klimacie?

regularne to męskie i żeńskie, da się 

2 godziny temu, metafor90909 napisał:

2 jeżeli tak, to czy Marula Fruit z RQS da radę na outdor?

niby na początku października gotowa do zbiorów więc może być różnie 

2 godziny temu, metafor90909 napisał:

3 czy feminizowane z RQS na outdor da radę? :

 3.1 Skunk XL

 3.2 Royal AK

 3.3 Bubblegum XL

w przypadku fotoperiodów nic nie jest do końca pewne, pewne to są automaty ale plon mniejszy

 

@Franek123 jeszcze maj więc sezon długi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wypowiem się co do wyciągniętego planta. Moje dwa był w gorszym stanie i raz spadła "półka" na której stały, łodygi uszkodzone, myślałam że nic już z nich nie będzie. Drugi raz przesadziłam, długość łodygi była taka ze musiałam wsadzić je zakręcając od dołu do góry w doniczce, nie ugniatalam ziemi żeby bardziej nie uszkodzić. Kilka dni trzymałam w domu i chyba za bardzo nimi się przejmowałam i doglądałam (jestem kwiatomaniaczka 🙈) stwierdziłam że muszę o nich chociaż trochę zapomnieć wiec wyniosłam je na dwór w szklarence. Odżyły 🙂 mają się dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ważne pytanie, mam kilka roślin na wegu pod lampa 18/6 I akurat wyszło że wczoraj zrobiłem topping A dzisiaj nie będzie mnie w domu I nie będę mógł wyłączyć lampy. Koniec dnia wypada mi na 24. Co zrobić w tym wypadku? Trzymać światło, do niedzieli godz. 24 czy zrobić przerwę jak wrócę jutro koło południa? Ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 04/06/2022 o 22:58, Franek123 napisał:

@Zielone krainy

Słyszałeś, jednak nie takie było pytanie.

rób to jak pan Bóg przykazał i kup timera bo przez takie manewry to ci zamiast ładnych kwiatków wyskoczą jajca i tyle będzie z fajnej rośliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem forum. Jakie obawy? Są 2 tyg na spocie ziemia z obornikiem wymieszana myślałem że azotu będzie po dostatkiem ale to chyba jego brak? 

20220612_150542.jpg

20220612_150531.jpg

20220612_150500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto Lowryder (Black diamond seeds) 

Miał ktoś na out? 
Jest ktoś kto mógłby mi powiedzieć coś więcej na temat tej odmiany od tego producenta?

Miłego wieczorku✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

To ja ci powiem tak miałem kiedyś lowryder Auto od Black Diamonds Seeds w pc boxie ale to dawno, i to bardzo przyjemny w prowadzeniu automat, który nie potrzebuje zbyt dużo miejsca, świetnie na pewno sprawdzi się na nim trening SOG bo lubi rosnąć nisko bynajmniej mój urósł bardzo niski, ale się za to rozrasta na boki moim zdaniem osiąga on niewielkie rozmiary, a przy tym jest gotowy w krótkim czasie. A na out też sprawdzi się dobrze spróbuj a się przekonasz, powodzenia ryju 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...