Skocz do zawartości
Skonsternowany

1xRuntz Auto 1xFatBanana Auto 1xBlueberry Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien ok 80 

Dziewczyny puchna powolutku i dzisiaj po raz pierwszy sprawdzane mialy trichomy , zrobilem tez male dochodzenie i jestem w stanie okreslic ktora jest ktora 😬  

Fat Bana

image.png

Runtzimage.thumb.png.3cf469cbc380954fc1988dc7a01f5efe.png

image.thumb.png.c4788f0fcf1c3272b2ae75822a23e25e.png

Blueberryimage.thumb.png.57b3d2921164e0c285ae923d96562530.png

Bursztynu wszedzie jeszcze brak 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien ok.85

Siemka , panny powoli zblizaja sie ku koncowi , w poniedzialek poszla pierwsza scinka na blueberry (tej najbardziej pozolklej) ze wzgledu na akacza ktory sam zajmuje juz polowe boksa 🤔 tematu za wiele z niej niestety nie ma , ze zlosci nie wazylem mokrego , otrymowalem i poszla sie suszyc. Fat banana rowniez zbliza sie ku koncowi , przetrzymam jeszcze kilka dni i w wikend zapewne zetne , runtz ma jeszcze troche czasu w moim mniemaniu wiec zapewne posiedzi najdluzej.. ogolnie pod koniec pierwszej hodowli mam swoje przemyslenia , do konca zadowolony nie jestem ale o tym juz w podsumowaniu uprawy 😉 osloda pozostaje fakt , ze blueberry kilka topek ususzylem na szybko , wiec smak zapewnie nie ten za to moc jak najbardziej w porzadku 😋 a pale naprawde wiele w ciagu dnia wiec tolerancje jako tako mam wyrobiona 😅

Pozdro ! 

59C7BE94-BEB4-42D2-86DD-41C96B2CE206.jpeg

475C1055-6D5E-472E-B42B-FE29034C61FC.jpeg

C15327FE-32BB-4C5F-A841-E62CAD297FFF.jpeg

Pierwsze trofeum 😉

79F584D7-52D7-4BAA-BA68-6D5BD64FF4FF.jpeg

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nawet nie wiem , ale kurde wlasnie lampa jest mocno zastanawiajaca , w sensie ze nie wiem czy daje rade na tyle ile powinna 🤔 gdzie moje kolby sie pytam 🙄 patrzac po innych relkach takie wlasnie rosly , a u mnie to jakos nie chcialo ruszyc.. mysle ze jeszcze jedna hodowle pod nia podciagne , a jezeli efekty beda jakie beda , juz sie zaczalem usmiechac do lumateka ats 200 , ino moja kobieta musi to jeszcze przetrawic 😅🤭

@Udyr

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany suma sumarum wydałeś pewnie z 100zl max za prąd. Wszystko co w gramach wyjdzie Ci ponad koszt uprawy to już jest plus. 

A dalej może być już tylko lepiej 🙂

Ja też myślałem o zmianie na mocniejszą lampkę, ale zmieniły się priorytety i przede mną 2 uprawy i pauza. Pewnie na chociaż rok :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  no dwie uprawy to akurat do konca roku Ci wyjda 😉 a pozniej powodzonka zyczyc 😉  a led mi sie marzy , nie daje mi spokoju wielkosc top itp , ewidentnie cos poszlo nie tak , przyspalem troche z jedzeniem to na pewno , tak samo ph zaczalem kontrolowac i regulowac troche za pozno. Pod nastepna uprawa puszcze 2 sezony na scrogu i mysle ze wtedy bede mogl powiedziec wiecej na temat swiatla. A przynajmniej mam taka nadzieje 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko !! 
Chyba nadszedl czas na zamkniecie tematu.. wszystkie 3 panny zostaly sciete , ususzone , i juz w duzej czesci skonsumowane 🤦‍♂️😅 Wybaczcie zaniedbania w koncowej czesci  relacji oraz brak zdjec i wynikow (bedziecie musieli uwierzyc na slowo🤭) W takim razie , fat banana i blueberry wyszly po ok 30 gr suchego palenia. Nie jest to wynik wysmienity ale po bledach ktore popelnilem z powodu „lekkiej” ignorancji (zupelnie spieprzone ph) ktore zaczalem dopiero prostowac wraz z koncem ich zycia 🤷‍♂️ Przemyslen mam wiele , ale duzo by tu pisac 🙈 Runtz scinka poszla adopiero przed wczoraj wiec jeszcze wisi i sie suszy , ale podejrzewam ze rowniez bedzie w granicach 20-30 gr.. Ogolnie jakosciowo oby trzy palenia fajnie klepkaja wiec w tej kwestii zadowolenie jest 100 %😬 Pragne podziekowac za sledzenie relacji , kazde slowo pomocy ( a otrzymalem jej naprawde wiele 🙌)  Nie ukrywam , ze samemu nawet o takim wyniku moglbym pomarzyc 👌 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...