Skocz do zawartości
Skonsternowany

1xRuntz Auto 1xFatBanana Auto 1xBlueberry Auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr ano trzeba tylko nie wiem czy moge 🙄 w oewnym sensie to nawet lepiej ze az tyle trzebuje .. ale z drugiej strony korci mie by przelaczyc i zobaczec co sie tam podzieje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka , dwa ostatnie podlania poprawy brak , wrecz sytuacja u jednej sie jeszcze bardziej pogarsza i zastanawiam sie czy jej poprostu nie wyrzucic.. meczy oko , a bezsilnosc dobija 😒  liscie sa suche i topy tez jakies przysuszone i dziwne w dotyku 😒

F4CA9256-1179-44A2-A7A5-D2BE83CF8B06.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany no wygląda na słabą, liście niżej w lepszej kondycji, nie wiem sam o co chodzi. Albo jakiś niemobilny pierwiastek, albo masz coś z korzeniami /pleśnia. Nie widziałeś jakiś mikro robaków albo much w namiocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3  kurde obserwowalem juz wszystko , muszek ani szkodnikow nie dostrzeglem .. pierwsze koty za ploty , najgorsze , ze nie mam pojecia co jest odpowiedzialne za taki stan rzeczy , tak by przyszlym razem wyeliminowac podobny blad.. na pozostalych zolty kolor rowniez postepuje ale nie tak szybko..  popalone lekko koncowki to od calmagu w oprysku sprzed kilku dni , wczesniej ich nie bylo.. 

913A64CF-4789-42B5-8060-EF121B0EC58C.jpeg

A1541E4F-2BEF-4942-BF98-2BF29E803169.jpeg

9BD15AED-6BD4-4F6F-8F47-26EA58BD06E8.jpeg

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Wczoraj wszystkie dostaly po 1,5 ml blooma , topmax , a nawet pk13/14 gdyz nie wiem ile jeszcze zywota im zostalo wiec niech puchna poki sa zielone.. takze nie wiem czy to od glodu 🙄 a prawa dolna nadal nie chce kwitnac chociaz juz pokazuje wiecej zielonych wlochow na lbach , ona jako jedyna jest light mixie posadzona , i przez caly zywot lana sama woda wlasnie ze wzgledu na ciemno zielony kolor 😳 takze niczym jej nie traktowalem kurde 🤷‍♂️

Jestem coraz blizej decyzji by tej najbardziej popsutej sie pozbyc (nawet dzisiaj wieczorem, przy okazji obejrzec korzenie )   , i przelaczyc na swiatlo 12/12 na kilka dni by zobaczyc czy faktycznie juz zacznie kwitnac.. 

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany nie widzę ile one mają dni te autosy. Jak im zostało z 2 tyg to bym nic nie przełączał. 

Niby kilka godzin światła mniej ale również i kilka giesów mniej pod koniec życia.

Jak sama góra dostaje po dvpie to może za mało blooma.

Ja ładuje 2,5/3ml/l  już. I dalej się żrą. Pk odpuściłem bo po jednym strzale liście wypaliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany nie stresuj się, nie od razu Rzym zbudowano 🙂

Obserwujesz jak lukier na nich wygląda ? Może niedługo czas zacząć lać samą wodę autosom. Uwierz mi że nawozy w paleniu nie są smaczne.

A sam fakt że żyją już tyle dni dobrze świadczy, jak na pierwszą uprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  Szczerze to jeszcze nia paczalem jak tam u nich trichomy , dzisiaj zerkne z ciekawosci , a co do wody to ja naprawde ich tak nie katuje nawozami , aczkolwiek teraz juz planowalem jeszcze raz podlac je  jeszcze wieksza dawka blooma by zobaczyc czy to faktycznie to 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem Ci jeszcze raz fotorelacje, może to być jednak mobilny. Mało przywiązuje się uwagę do fosforu. A chyba mało go dostawała od początku. Ładuj jej pod rząd dobre dawki pk i zobacz czy na reszcie to nie ustępuje. U tej najgorzej wyglądającej już nie uda się wyglądu poprawić, ale na reszcie może przestanie postępować. Trochę po omacku, może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3  w takim razie fosforem tez postaram sie jej mocniej potraktowac 😬  a gdybym ewentualnie , poupierdzielal same lby w tej najbrzydszej 🤔? Bo dol tam tworzy jeszcze kwiatostany i jest zielony , wiec cos tam by jeszcze moze zdazylo popuchnqc 🤔 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany góra też spuchnie. Nie musi mieć pięknych liści (szczególnie starych) żeby nabierała masy.

U mnie jest żółtaczka a puchną wszędzie. Dopóki młode liście są zdrowe i zielone to nie ma czym się martwić tak bardzo.

A obcięciem możesz je zastopować na kilka dni, pomyśl czy jest Ci to potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  no wlasnie gora , nie puchnie nihuhu od dobrych kilku dni 😳 topy wydaja sie jakies suche , malo szronu na nich , i liscie liscie przytopowe (te malutkie ) robia sie od razu czarne i nicz 🤔

Ogolnie wygladaja jak obumarle ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr nie tyle bolo co krwawio 😬 a tak na powaznie to mialem nadzieje ze troszki inaczej to bedzie wygladalo ale niech bedzie 😉 zostalo mi jeszcze na jeden rzut automatow a pozniej juz w sezon lece  😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...