Skocz do zawartości
Gość

Auto Bubble Kush, 2x Auto White Widow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Kurcze, nie mam tego kabla grzewczego czy innego chujstwa, ale te ledy dają rade i o dziwo utrzymuje się w boxie temp między 17,8 stopni celcjusza (teraz) a tymi 18 celcjuszami o godz 15.. narazie będzie świecić 24/0, taka zmiana nie zaburzy cyklu kwitnienia co? Ewentualnie polepszy sprawe, bo dluzej rosliny na słońcu? Cale 24h na dobe? Czy coś ciemni na auto Musi być? @konopny_janusz @Udyr @Zielone krainy @ArteK @grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Bloodwyn  Możesz świecić auto 24 h.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@grolsch3 tak, wszystko chodzi. Nie otwieram boxa tylko kukam przez to okienko ile jest

17,6 celcjusza Teraz

Wszystkie żyją

20220121_001546.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Brazil Munster trochę za dużo W mają.. po 2000 xd gdzie ta mata ma 250

Postanowiłem wejść już w sezonówki, te 4 automaty polecą do tego boxa 40x40x80 z 4 bulbami i chińskim ledem na 24/0, a do dużego boxa wejdzie 2x Royal AK od RQS i 2x White Widow od RQS. Szkoda, że nie da się edytować nazwy tematu.

20220121_110626.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester najlepiej było by Komnata Tajemnic Bloodyego xd bo tu będzie cały czas coś dochodzić, nie są sadzone równo tj auto tera flo a sezony dopiero w kieliszku, a nie chcę zakładać kolejnych tematów i śmiecić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester no dobra xd ale gdybyś mógł zmienić to byłby gicior xd

PS: wpadłem na pomysł by wyłączyć wentylator wyciągowy, by ciepłe powietrze dłużej utrzymywało się w boxie. Efekt? 23,1 stopnia Celcjusza 😁 tylko troche jebie xd

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bloodwyn napisał:

@Tester no dobra xd ale gdybyś mógł zmienić to byłby gicior xd

PS: wpadłem na pomysł by wyłączyć wentylator wyciągowy, by ciepłe powietrze dłużej utrzymywało się w boxie. Efekt? 23,1 stopnia Celcjusza 😁 tylko troche jebie xd

Wg. mnie średni pomysł.Wentylacja to podstawa.Poczytaj o tych odmianach.Może zniosą chłodek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Lasir wentylator wlotowy cały czas działa a u góry boxa jest wielka japa po filtrze i tym wentylatorze wylotowym. Jest cyrkulacja powietrza, ale nie jest tak nadmiernie wyciągane z boxa. Wiatrak mieszający też chodzi

Myślę, że nic się nie stanie, a temp wzrosła/mniejszy pobór prądu xd

@konopny_janusz robi też bez 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...