Skocz do zawartości
Gość

Auto Bubble Kush, 2x Auto White Widow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Co może być powodem... ;/ geberalnie patrząc w kalendarzu bardzo wolny start miały, lekko się wyciągneły. Niżej ledy dać? Mgła z nawilżacza też zakrywa część docierającego do liści światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn jak pH w porządku to może jakiś problem z korzeniami, może za dużo im lejesz i układ korzeniowy nie ma jak się dotlenić ale też rośliny wyglądają na w miarę zdrowe tylko małe jak na swój wiek, kwestie genetyczne też bym wykluczył gdyż wątpię by tyle karłów na raz by się zdarzyło, podsumowując: nie wiem co może być powodem xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn obstawiam, że na początku miały za wilgotno (gleba jak i powietrze). Teraz po liściach wyglądają ładnie, ale małe. Najdziwniejsze, że jeszcze nie widać początku flo. A tego to nie wiem co jest powodem. 

Keramzyt dawałbym jak już coś na dno, jako lepszy drenaż. Po glebie to wilgotność jeszcze bardziej trzyma w ziemi, a wtedy korzenie nie mają jak oddychać, tak jak @onyx Ci podpowiada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn no i spoko 🙂 to teraz tydzień na spokojnie z wodą, przełącz światło na 12h i jak każde auto zakwitną 😉 może wygrałeś i masz pestki auto, którym Ty decydujesz kiedy zakwitają😁 jak coś spierdolisz to możesz im dać czas się odbić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn nie powinno. Zadbaj o nie, o warunki. Jak nie zaczną kwitnąć przez 2 tyg, zmień ilość godzin światła i sprawdzisz co się stanie po kolejnych 2 tygodniach. Ja inaczej bym nie działał. Ale dziwne, że dwie odmiany niby auto, a nie auto 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W ogródku zrobiło się trochę miejsca, narazie cały czas 18/6 i dalej rosną.

20220106_133401.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 po co światło przełączać przy AF, kiedy roślina do tego wolno rośnie?!?

@BloodwynMiałem podobną sytuację przy pierwszej uprawie czyt. porażce.Roślina zaczęła kwitnąć ze sporym opóznieniem bo długim staniu w miejscu.W moim przypadku nie było sensu jej trzymać :)

@onyx Biedne geny.Winimy je za każdy nasz błąd.Każdy krzywy liść może być genetycznie upośledzony :) Ludzie którzy tworzyli hybrydy itp. całe te dziesiąt lat pogniewaliby się na nas za takie podejście ;). Piszę lekkim żartem, nie gniewaj się :)

@Bloodwyn W jakiej ziemi rosną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletny brak sprzetu na początku.Kilka dni pod kijową lampą były.Ale tak najprawdopodobniej moja nadgorliwość i niecierpliwość ją załatwiła.Czytałem mnóstwo wtedy akurat i chciałem za dobrze.Spryskiwałem je co chwile wodą żeby wilgotno miały itp.Szafę otwierałem 30 razy na dzień :)

Ja poprostu nie byłem gotów jeszcze wtedy :)

Ziemie miałem najzwyklejszą...

Ile one dni mają?

@Bloodwyn

I w jakiej ziemi rosną? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Lasir 39, 36 i 33, ziemia uniwersalna wymieszana z perlitem xP na nowy sezon w razie wu ściągnąłem sobie 50l od canny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No policzyłem.To nieźle.Ja bym je tak zostawił.Niech rosną.Zwykła ziemia chyba jest cięższa niż dedykowana, nie lej jej za dużo wody może wystrzeli jeszcze w góre.

W sumie nic nie masz do stracenia a zyskujesz obserwację i wnioski.Jeden napewno:już nigdy nie kupię pestek AF bo są dla bardziej zaawansowanych farmerów :)

@Bloodwyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn hehe no chyba że tak.Ale niestety nie ominie Cię ten zakup, jedynie że zmieniasz hobby niebawem :)

P.s mój kosztował mniej niż paczka ziół u kota na ulicy a mogę sobie aż 10 programów ustawić :)).Używam jednego ale mogę 10 hehe :))) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam, kolejny dzień za nami, porządki zrobione, roślinki nakarmione:

20220107_113527.jpg

Przygotowuję się na ten rok do uprawy fotoperioidalnej i powoli zaopatrzam się:

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1641552104975_6885168560105966223.jpeg

Gratisy też wlatują 😁

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1641552030070_6885168245930831464.jpeg

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...