Skocz do zawartości
Lemon Gelato

Auto Gorilla Glue – 24% THC

Rekomendowane odpowiedzi

@onyx A to dobrze, że nie podlewałem dzisiaj po 3 dniach. poczekam jeszcze dzień może 2 aż będzie sucha gleba ale nie tak by rośliny dostały po piździe ; ) i zrobię trening 🦾🏋️‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Dobrze TATO 😉 Ale tak serio to ważna wskazówka by nie ujebać nic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 17
Siema!
Szybki update farmy spod palmy 😉 
Wczoraj Panie rozkoszowały się treningiem LST także walczą z drutami jak tylko mogą od wczoraj, dziś natomiast dostały H20 z  1ml cal-mag'iem.
Póki co rosną zdrowo na moje oko.

IMG_20220110_231302.jpg

IMG_20220110_231306.jpg

IMG_20220110_231312.jpg

IMG_20220110_231315.jpg

IMG_20220110_231319.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

Dobrze, że przypomnieliście bo skułem oko i bym zapomniał włączyć nawilżacza ; ) Już wyrównane do 70%

@Brazil Munster
Czekam aż wyjdzie nowe i je puszczę w przeciwną stronę od szczytu a resztę pod kątem do głównych tych dwóch szczytów taki mam geometryczny plan haahha 😄  Taki pseudo Baobab zrobię 

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 19' 
 

IMG_20220112_190237.jpg

IMG_20220112_190239.jpg

IMG_20220112_190300.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Myśle, że jeszcze z tydzień może 2 i wejdzie w kwitnienie, póki co chcę jeszcze jej powyciągać na bok szczyty nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr A jak myślisz ile jej brakuje tak na "Oko" Dawaj strzelaj. Dzisiaj miała lekki szok bo upaliłem łeb i odjebałem numer i i rozregulowałem temperaturę i miała 17°
Pozdro
https://www.youtube.com/watch?v=C6haaeCZ7Aw&list=RDC6haaeCZ7Aw&start_radio=1&ab_channel=Kobik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr No dużo żależy od seedbanku bo paliłem i miałem w ręku ostatnio dwie te same odmiany z dwóch różnych seedbank'ów mianowicie zajebista
*Girl Scout Cookies od White Label
oraz
*Girl Scout Cookies od Auto Seeds 
Taki sam box i cały setup na MS hydro ts 600 ( grower : b.dobry ze stażem 37 lat )

Inny wygląd, tępo vega. Kiełkowanie na plus dla Auto Seeds Ale White Label szybciej zakwitło i dało lepszy plon na sucho ale ile dało i o ile więcej to nie wiem ; )
Taka Marry™️

🔜
                                                                               ⚠️☢️☣️👽🌴🦎⚠️☢️☣️

         MY NEXT TARGET : 

  • GELATO COOKIES 
  • ROYAL RUNTZ
  • FAT BANNANA AUTO
  • WATERMELON AUTO
  • LEMON HAZE AUTOyć


    Cel już mam założony kwestia dobrania dobrych odżywek i treningów. Automaty wiadomo dadzą radę podąrzyć za Gelato i Royal'em. W zasadzie nie będą miały wyjścia ; ) 
    Mam jeszcze w planach usprawnić box'a i wymyśliłem ogrzewanie, które mogę wykorzystać za free tylko kawałek spiro 120Φ zjazd na 24Φ, która na górze nad lampą będzie sobie grzać boxa ciepłym powietrzem ( tak wiem.. nie będzie wiało na krzaki ciepłym powietrzem ;D ).  Póki co bez termostatu ale coś wymyślę zaraz (15 min hah - wena po Girl Scout Cookies ❤️ )
     
                                 ©️®️1️⃣🅿️                 🖖 🆙

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAY 24
Siemanko, dawno nic nie updatowałem więc łapać i oceniać.
Przez weekend dziewczyny dostały w piz** bo mnie nie było i miałem spięcie na przedłużaczu gdzie była lampa i nawilżacz podłączone także nie wiem ile miały światła hahaha .
Wilgotność : 70-80%
Temperatura 21-27
Lampa : 60cm 40% z 200 W
Coraz bliżej kwitnięcia. Może jeszcze z tydzień może max 2 
Nie wiem czy nie zwiększyć mocy lampy i opuścić o 10 cm (Dobry Człowiek - tak radził)
Dzisiaj dostały H2O 4L z 12ml Plargon Grow i 1ml CAL-MAG

Co sądzicie o roślinach? Zdrowe? 
Jak dla mnie lux ! 
Na przedostatniej fotce po prawej stronie growoxa jest zawieszona "kuchenka" (rozpalacz do węgli do shishy) bo mi temperatura spada 😉 Taki patent i jebać BHP , niech mury płoną hahaha
 

IMG_20220117_162844.jpg

IMG_20220117_162847.jpg

IMG_20220117_162911.jpg

IMG_20220117_162933.jpg

 

⚠️☢️☣️👽🌴🦎⚠️☢️☣️

  MY NEXT TARGET : 

GELATO COOKIES 

ROYAL RUNTZ

FAT BANNANA AUTO

WATERMELON AUTO

LEMON HAZE AUTO

IMG_20220117_162921.jpg

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakwita powoli ? Zmieniać wilgotność i wysokość lampy i moc już czy poczekać ok tydzień?

IMG_20220118_000014.jpg

IMG_20220118_000032.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lemon Gelato Kwitnie, pojawiły się prefolwery, ale spokojnie to dopiero początki.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...