Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Głodna jest mocno się wysysa, ja bym karmił,  bo się za mocno wyje, a związku z tym nie raczyłbym jej samą wodą, bo mówi jasno, że nie chce jej się tylko pić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to jaka dawka dzisiaj polecasz? 

Wczorsj spróbowałem Future i dużo lepsze klepnięcie i większa bania niż skittlez i violator. Ciekawe jak z lsd będzie którą potrzymam do lutego 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło 4ml bio bloom, 1,5ml pk, 2ml top-max oraz 0,3 calmag

Nie dobrze, coś za szybko się wyjada. Patrzyłem w ziemii z latarką i lupą w ręku, ale nie widzę żadnych szkodników 

IMG_20220112_201838.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Raczej dobrze dałeś, nie wiem tylko czy dawka bloom, jak na nie patrzę nie powinna być większa, ale to zobaczysz na następny raz, jak dalej będą się tak żarły, to ja bym dawał im mocniejszą mieszankę, jak chodzi o ec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Roślina się rozrosła, donica 10 l , pewnie system korzeniowy szczelnie tą donice wypełnił, będzie się wysysała mocno, a związku z tym będziesz musiał lać nawozy szczodrze , bo nie dotrwa nawet do mleka, a co dopiero, jak mowa o 30 % bursztynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy czyli po ile mam lać czego i kiedy robić przerwy bo kurła ciężko będzie. Zobaczę po liściach za 2 albo 3 dni powinna być teoretycznie sama woda, a jeśli trzeba będzie znowu nawóz to będzie czwarte podlewanie z rzędu nawozem 

Korzenie powinny chyba jeszcze mieć trochę miejsca miała 27 dni wega bodajże 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Jak na nią patrzę, to ci mówię, że przerw raczej nie będzie, bo roślina ci na to nie pozwoli, będzie domagała się nawozów, a jak jej nie dasz to zamieni się w "upiora". Zobaczysz, jak zareaguje na to podlanie, ale obstawiam, że zje co jej dałeś i będzie dalej krzyczała przez liście, że jest głodna. Teraz jest podlana, więc przy następnym podlaniu powiem ci, co bym jej dał.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No i dobry pomysł, ale według mnie ona jeszcze mocniej się wyssie, taki będzie cyrk, będziesz walczył, ale wygrasz, jak nie będziesz bał się lania w dość dużej mierze nawozów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 4ml blooma to max dawka nie chciałem przekraczać, 1,5 pk to też nie mało jak 2ml jest maxem. 

Bać się boję bo starałem się w jej uprawie, trochę czasu jej poświęciłem więcej niż pozostałym 🙂

Mógłbym polać i 10ml blooma 3 ml pk ale może być jeszcze gorzej 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jak się będziesz bał lać, to ta roślina nie dotrwa do zbiorów w sensie do mleka nie dotrwa, a co dopiero do bursztynu, będziesz musiał przekraczać dawki, jak będziesz lał za mało to będziesz musiał kosić na przeźroczysto-mlecznych, bo ci się wyje całkiem i dłużej nie dotrwa. Nie chodzi o 10 ml bloom, bo nie w tym rzecz, by jej dać raz ec palące, ale będziesz musiał lać 5 ml bloom, może dojdzie do 6 ml bloom, może nawet będzie sens wrócić do grow mieszając je z bloom, też tak robiłem. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no właśnie bio grow zaniedbałem, ostatnio dodałem go 1ml dwa podlewania temu, ale być może trzeba dać więcej. 

Jeszcze nie miałem planta żeby nie dotrwał z powodu niedożywienia. Patrz na to, jakoś dalej lecą. Ten przypadek może dotrwa nawet do połowy lutego 

IMG_20220112_224321.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Wyjada się za szybko, więc musisz lać, bo będziesz miał topy bez liści, jak w takim tempie będzie się wysysała, a jak padną liście i zostaną topy to koniec, kosa nieważne, co tam jak chodzi o trichomy będziesz miał.

@konopny_janusz  Te planty lecą słabo, pewnie poblokowane wieloma perypetiami, jakie mają za sobą, a LSD ta nowa leci bezproblemowo, będzie leciała mocno i będzie chciała wiele jedzenia, a by nie zjeść wszystkich liści i nie wykitować przedwcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Spoko ziomek, nalałeś, wiesz, że nie możesz pasować z nawozami, zobaczymy , jak będzie wyglądała przy następnym podlaniu, ale obstawiam, że tam wleci coś w rodzaju 3 ml grow i 4 ml bloom, pk 2 ml ,  top max z 3 ml , calmagu na razie nie potrzeba. Jednak nie sugeruj się tym w pełni, zobaczy się, jak będzie wyglądała przed następnym podlaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy bo ona chyba głównie azot wysysa. W sumie jakbym leciał z tabelą biobizz to może bym tego uniknął bo tam przy każdym podlewaniu z nawozami była dawka 1ml grow aż do płukania przed harvestem. Możliwe że teraz trzeba będzie dać tego bio grow więcej. Wziąłem sobie do serca radę że ciemne liście i zaniedbałem bio grow, wystarczyły jakieś niecałe 2 tygodnie żeby z ciemnych stały się jasne 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Wysysa się z wszystkiego prawie, ale azot też leci i to mocno, za mocno, więc bloom i grow w połączeniu ze sobą raczej będą musem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...