Skocz do zawartości
Zjaranyarab

Strong Skunk 1x

Rekomendowane odpowiedzi

@konopny_janusz Masz 100 procent racji sam używam różnych odżywek od różnych producentów. Ale jak. Zapomnę odstać wody to biorę z akwarium, wolę dać roślina wody z dodatkiem rybiej kupy, niz z chlorem. Warto czasem sprawdzić i wiedzieć o rzeczach i sposobach, które były kiedyś bo nie wiadomo czy nas sytuacja nie odetnie od dóbr tego świata. Jestem pesymista i wydaje mi się że Europe za mojego życia dotknie jeszcze wojna i glod jak kiedyś ale obym się mylił. 

Zresztą wypiłem dwa piwa i pierdole jak potluczony pozdro 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho ale się tutaj rozgadaliście 😎

Co do wody z akwarium jak czytałem na innych stronach jest to nawozu jedni podlewają drudzy odradzają ja leje na ta chwile na próbę i jak na ta chwile jest okej jeśli będzie tak dalej to będę tak podlewać 😎 Ps. A co do roślinki jak oceniacie stan na ta chwile ? 💪

@fxxx1337 Dlaczego ? Ciężko chyba będzie jej dość bez nawozu teraz 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tematu 😎

Na ta chwile pogoda nie rozpieszcza trochę słońca trochę pochmurno takie 50/50 zobaczymy jak to dalej będzie szło.

Co do rośliny jakoś to idzie powoli ale idzie coś tam podlewania jest już sama woda już nie idzie nawóz (jak jeden z użytkowników powyżej napisał że ma już nadmiar pierwiastków wiec leci sama woda)

Czy coś jej brakuje ? Oceniajcie komentujcie Ps. Ile tak do ścinki zostało (mniej/więcej) 

6C858F3D-4AB9-489A-83BE-4841E858FEA6.jpeg

730C2B75-5BB8-40CA-AD5A-A9F57FBE7F50.jpeg

14C62630-FE68-406D-88FC-1C8C727B7DD2.jpeg

862C91D5-3565-462A-90E1-E5C8219AB6F3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zjaranyarab ja bym poczekał jeszcze. Ona wysysa powoli składniki z liści ale tam jeszcze trochę czasu trzeba. Jak masz jak to trzymaj i sprawdzaj czy plecha jest czy jej nie ma. Jak zacznie ją brać to tnij. Sam pójdę do siebie zobaczyć, jak mi krzak wytrzyma jeszcze to mogę obwieścić światu nowinę o canna cure ale to jeszcze zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki Ogólnie to ona na balkonie wiec codziennie mam wgląd do niej zobaczymy za tydzień co będzie 😎

Ale na weekend zetnę na próbę jednego małego 

Edytowane przez Zjaranyarab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Zjaranyarab napisał:

Ogólnie to ona na balkonie wiec codziennie mam wgląd do niej zobaczymy za tydzień co będzie

dobra opcja możesz w każdej chwili schować jak przymrozek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...