Skocz do zawartości
Luigi

Auto Green Gelato, Auto Blueberry Cheese | Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

@Luigi mordeczko ten Gelato wyglada przezajebiscie :)) mega ciekawy kolor topka. ziorkalem na ta odmiane jak zamawialem pestki i zaluje ze nie zamowilem:) w przyszlym roku ja tez odpalam:)

Ladnie to wyszlo tylko szkoda ze tak malo. u mnie je wczeden top wiecej niz te 14 heh ale ta gleba za wczesnie i to troche ja skarcilo :) Nastepny na pewno bedzie kozak :)

Ja z nowym rokiem wjezdzam z ekipa od FASTBUDS bo maja mega ciekawe auto odmiany:)

Czytuje twoje mosiezne posty i niezle dedukcje ktore tu wystepuja:D  15 stron relacji robi wiecej roboty niz te 14 gram:)) Jest z czego czerpac wiedze i aspiracje na nastepne growy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 20/10/2021 o 17:46, Luigi napisał:

ale mocne 14g 😅

Na 30 batow jest czyli jak dla mnie na pół miesiąca by styklo...jak bym oszczedzal 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Luigi napisał:

@Jerzy na mnie jak dobrze pójdzie to z 4 miesiące. Ale szanuje 😄

Jak dobre palonko, to po wiadrze jest wystarczająco i starczy na długo a jak slabsze, to joint czysciocha i wtedy wiadomo, że szybko pójdzie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Cheese nieco lepiej, testowy Cream Kush jak to testowy, palonka na max 3 jointy 😄

Kurcze, jak na pierwszy raz nie jest to jakaś mega tragedia. Najważniejsze, że znam swoje błędy, wiem co mogę zmodernizować, co można zrobić lepiej, super. Nie żegnam się, a raczej żegnam w tym temacie, który uważam za zakończony. Dzisiaj odbieram paczuszkę od FastBuds, a w niej 6 odmian, z czego 4 wylądują bardzo możliwe już w tym tygodniu. Nie omieszkam założyć fotorelacji. Dzięki wszystkim za dobrą fotorelacje, rady, krytyki i inne bzdety. Pozdro 

 

 

 

20211101_192928.jpg

20211101_192832.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...