Skocz do zawartości
Mr.Green

Uprawa Organiczna / LED Sanlight q6 245 W Gen.2

Rekomendowane odpowiedzi

Ciasteczko podbilo do stowy topkow i dwadziescia popkornu :)

IMG_20071130_203857[1].jpg

i arbuz wyszedl okolo 70 i 20-25 popkornu ale topa w nerwach nawet glownego nie mam na zdjeciu :(( taki bylem zly 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty mordeczko :) Przypadkiem jako podklad 😄 

Tutaj jeden fajny topek z ciastka :) 21 gieta mial glowny top :) to arbuz mial jak dla mnie miedzy trzy a cztery dyszki :)

IMG_20071130_225248[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Suszylem w boxie normalnie. Tydzien. Potem sloiki :) i zaszylem sie troche bo pozwolilem sobie na kilka chwil relaksu 😄

Fiolet spoko slodki ma cukierkowy posmak tak jak w opisie. Najbardziej smakowo sie udal. Polecam ta odmiane i z pewnoscia szybko do niej powroce

Ciastko szybko sie wysuszylo samo jakos i na poczatku bylo sianowate troche ale po kilku tygodniach zelzalo i co nie ktorym osobistoscia smakuje najbardziej :)

@Git mam nadzieje ze twoj rowniez sie uda:)) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci ze szkoda wielka tego topa ale mam nauczke.. zlekcewazylem warunki troche i go dotykalem w polowie.. jak butelke do picia.. potem czytalem ze @Dobry_Człowiek! bodajze pisal albo @Zielone krainy zeby tego nie robic bo sie plecha wbija.. no i sie stalo..myslalem ze sie udalo juz i nic nie moze sie zdupcyc a tu jednak do konca musi byc orient :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat klepie :)) po paru dniach jak sie oswoi to juz wiadomo luz :) walisz piatke dziennie w pracy 😄 solo giet lolo i jechane 😄 to juz mniej klepe:D 

Wiem ze niektore nie osiagnely swojego potencjalu stad mam juz drugi projekt ktory zaczynam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mr.Green napisał:

Temat klepie :)) po paru dniach jak sie oswoi to juz wiadomo luz 🙂 walisz piatke dziennie w pracy 😄 solo giet lolo i jechane 😄 to juz mniej klepe:D 

Wiem ze niektore nie osiagnely swojego potencjalu stad mam juz drugi projekt ktory zaczynam 🙂

Ja mam to samo. Piątkę dziennie to od rana do obiadu idzie wyjarac. Ja pracuję akurat u siebie więc się nie muszę ograniczać, bywa,że dychę wypale, zawsze ktoś wpadnie czy coś. Ale tak mam jak jestem po kosie, pierwszy miesiąc dwa, potem luzuje, palę mniej. Do następnej kosy🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...