Skocz do zawartości
LiitlebigWeed

Northern Light Auto, white widow

Rekomendowane odpowiedzi

WW  co to jest że mi tak liście żółkną ?? brakuje im jakich witaminek, może podlać nawozem??

IMG_20210908_132940.thumb.jpg.cac7ec767cd10bdd9cc2f1b52bb3e075.jpgIMG_20210908_133051.thumb.jpg.227e04ad7e6fa5193a89511790c0343b.jpgIMG_20210908_133117.thumb.jpg.c7388ce5a682b1673f75dd3d096a1aee.jpgIMG_20210908_133006.thumb.jpg.883421e2aac188fa5e9cf7e1e0d718a3.jpg

NL  coś słabo idzie jej to kwitnienie.

IMG_20210908_133026.thumb.jpg.2340b96f4517495a5fe41148d07ac7a4.jpgIMG_20210908_133244.thumb.jpg.11797eb339ab186d9787e3b9f2376b83.jpg

 

Edytowane przez LiitlebigWeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, LiitlebigWeed napisał:

NL  coś słabo idzie jej to kwitnienie.

bardzo przeładowana azotem, a to nie ułatwia kwitnienia 

35 minut temu, LiitlebigWeed napisał:

WW  co to jest że mi tak liście żółkną ?? brakuje im jakich witaminek, może podlać nawozem??

na kwitnieniu to normalne, czasami można trochę azotu dać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LiitlebigWeed tutaj jest idealny przykład tego że lepiej trochu roślinę przegłodzić niż przenawozić czyli ww mimo że głodna to ładnie kwitnie a nl mocno poblokowana 

I to nie jest absolutnie forma ataku tylko akurat w twojej fotorelacji jest fajny przykład tego więc jeśli ktoś będzie to czytał to zobaczy jaka jest różnica 

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym nl jest po 2 flushach.  na zdjęciu tego nie widać ale od dołu liście straciły ten ciemny kolor.  po 3 tygodniach podlewania jej tylko odstaną i przefiltrowaną wodą powinna stracić ten mocny kolor i zacząć kwitnąć.  a tu kicha.

wiecie jak te roślinkę odblokować, skoro ani flusz ani cannazyn nie pomagają???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, LiitlebigWeed napisał:

nl jest po 2 flushach.  na zdjęciu tego nie widać ale od dołu liście straciły ten ciemny kolor.  po 3 tygodniach podlewania jej tylko odstaną i przefiltrowaną wodą powinna stracić ten mocny kolor i zacząć kwitnąć.  a tu kicha.

widocznie dużo tam azotu siedzi nadal

27 minut temu, LiitlebigWeed napisał:

wiecie jak te roślinkę odblokować, skoro ani flusz ani cannazyn nie pomagają???

no to trzeba konkretniej przelać, z drugiej strony nie jest to gwarancją że topy nagle będą puchnąć roślina może mieć też takie geny no ale nadmiarem azotu jej nie pomagasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj robiłem porządek w doniczkach i pousuwałem wszystkie uschnięte liście. podlałem przefiltrowaną wodą z dodatkiem 1ml pk13/14, 2 ml boosta i 2ml cannazynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz ładnie wyszło 😄 Ja po ponad rocznej przerwie zaczynam lada dzień uprawę 😄 Pozdro i z fartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety to pleśń. Jak najszybciej do wycięcia każda zaatakowana część. Co dalej? Muszą wypowiedzieć się bardziej doświadczeni w tym temacie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...