Skocz do zawartości
LiitlebigWeed

Northern Light Auto, white widow

Rekomendowane odpowiedzi

przełączyłem światełko na 12/12 podlałem nawozem według kalkulatora canna. następne podlewanko w środę albo czwartek.

można zrobić zakupy na amazonie bez tworzenia konta?? chciałem kupić lampę ale nie chce zostawiać tam danych osobowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, LiitlebigWeed napisał:

da sie kupować na amazonie bez tego lichwiarskiego vatu?? bo lampa która kosztuje 143$ + 22.23$ wysyłki = 203,23$

chyba nie chyba że jesteś synem Jeffa, a który amazon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, LiitlebigWeed napisał:

przełączyłem światełko na 12/12 podlałem nawozem według kalkulatora canna. następne podlewanko w środę albo czwartek.

według kalkulatora canna bym się nie sugerował, rośliny widać że mają pierwiastki więc lepiej czystą wodą na razie lać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, LiitlebigWeed napisał:

da sie kupować na amazonie bez tego lichwiarskiego vatu?? bo lampa która kosztuje 143$ + 22.23$ wysyłki = 203,23$

Więc przekraczasz kwotę 150euro,dojdzie jeszcze podatek celny.

A nie ma Amazon tej lampy w Europie? Co to za Lampa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KlausKörner napisał:

Więc przekraczasz kwotę 150euro,dojdzie jeszcze podatek celny.

A nie ma Amazon tej lampy w Europie? Co to za Lampa?

https://www.amazon.com/gp/product/B08RHRPV1T/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

9 godzin temu, Tester napisał:

według kalkulatora canna bym się nie sugerował, rośliny widać że mają pierwiastki więc lepiej czystą wodą na razie lać 

kolorek mają bo w niedziele podlałem tera wegiem, rizo i boostem. przez 4 dni nie podlewałem to liście mi żółkły wiec polałem nawozem.

 

Edytowane przez LiitlebigWeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie viparspectra p1000 Jest za 129,99euro. Ta ze stanów wychodzi 173eu

https://viparspectra.eu/products/p1000-100w-cover-76-2x76-2cm-built-in-dimmer-infrared-led-grow-light-full-spectrum-for-indoor-plants

Albo i byłby to mój wybór, spider farmer 1000 a jest akurat promocja 130,99euro. 

https://spiderfarmer.eu/collections/full-spectrum-led-grow-light/products/sf-1000-led-grow-light

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz..mosisz przeanalizowac sprawe. Co jest tansze a co lepsze w perspektywie czasu. np Lampa Sanlight q6 2 gen. producent z Austrii daje gwarancje swiecenia 90.000 godzinco daje w przeliczeniu na cykl 16/8 swiecenia daje okolo 13 lat i po tym czasie ubytek mocy jest 10%. Tania lampa jest dobra na chwile ale nie jestem na tyle ekspertem by wiedziec po jakim czasie lampa za 100-200 euro traci swoja moc i bedzie awaryjna. Czasem lepiej wydac wiecej na dluzej niz mniej na chwile. Wiadomo kazdy ma swoj budzet i swoje oczekiwania. Ja wybralem akurat produkt z wyzszej polki i jestemmega zadowolony.Jakosc, moc , konkretne wykonanie. Mam gleboka nadzieje ze przelozy sie to na dlugofalowe uzytkowanie sprzetu i jego niezawodnosc :)

Dodam ze np. przywyborze SanLight masz lampy do wyboru od Q1 do Q6 ktoresa odpowiednikami mocy jak i ceny jak i zreszta u wielu producentow. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...