Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Asahi nie jest nawozem, to hormony, ktore przyspieszaja wzrost i odstresowuja. Wczoraj spryskalem nim salate, ktora byla przesadzana i liscie salaty stanely deba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dantes205 napisał:

Asahi nie jest nawozem, to hormony, ktore przyspieszaja wzrost i odstresowuja. Wczoraj spryskalem nim salate, ktora byla przesadzana i liscie salaty stanely deba. 

Właśnie doczytałem, działa też w przypadku przenawożenia etc. 

Rozejrze się za tym. Awaryjnie warto miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi. 

Dziewczyny po sekcji zwłok. 

Nie myliłem się, że nie żyją. Jako ciekawostkę dodam że kiełkuje od 3 dni następne Dosidos x 3 i żaden nie wykiełkował. (kiełkowanie w wodzie) jeden po 24h wypuścił 1mm korzonek i to wszystko. W tym samym czasie wykiełkowały 2x Northern light auto. 

Relacje należy uznać za spieprzoną. 

Green Gelato z puszki rośnie swoim tempem. 

Na dniach odbieram Orange sherbet, lsd, gorilla zkitlez od barney farm. Rośliny sezonowe. 

IMG_20210528_112032.jpg

IMG_20210528_113210.jpg

IMG_20210528_113204.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@KlausKörner jak masz hajs kup sobie elektryczny inkubator i tam kielkuj nasionka. Ciepło i wilgotność to podstawa.

Na pewno kolego masz rację, bez wątpienia inkubator robi robotę. 

Abstrahując, w moim przypadku wykiełkowały 2x  green glelato, 2x Northern light, 3x lemon tree z barney a, northern light poszły do wody równo z lemon tree i tym Dosidos x 2 w tych samych warunkach, a podsumowywujac wychodzi na to ze z 4 Dosidos ów nie przeżył żaden. 

Albo permanentnie uszkadzam te nasiona/sadzonki albo są... Dla zawodowców😁 (ewentualnie do dupy). 

 

Gdzie kupiłeś inkubator i za ile.? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja zaś kupiłem mate grzewczą dla gadów do terrarium i sprawdza się rewelacyjnie, takie tańsze rozwiązanie

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 3 dni od wrzucenia pestek do wody do wyjścia z ziemi. Dobre pestki to podstawa. W niedziel wrzuciłem do wody, w poniedziałek wieczorem wszystkie były pęknięte, wtorek dzień poszły do ziemi i środa wieczór wyszły. Bez żadnych inkubatorów. Temp około 24-25 stopni. Wilgotność 65-75%. Miałem już kilka firmowych pestek i żadne tak szybko nie wyszły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bratki kochane, przecież tłumaczę... Wszystko inne wyszło, nawet ten sam czas i te same warunki, ale na 4 szt Dosidos z RQS nie przeżył żaden. Ja nie mam problemu kupić inkubator, choć na bank to dużo poprawia itd, etc. ale ziomki, 90 procent growerow robiło jak mówię, po prostu woda szklanka nasiono, lub nasiono gleba woda i powtarzam, wszystko inne mi porosło a ta kurwa z RQS Dosidos- nie. Podejrzewam że i inkubator by nie pomogl

Totoro, I ty masz Ziomek rację. 

Bez inkubator ów i bez niczego. Woda szklanka i wsio. 

Nasiono to podstawa. I na 10 w sumie nasion 6 różnych poszło a pech chciał że 4 z nich Dosidos-nie. Dwie sztuki nawet nie ruszyły, a pozostałe 2szt zdechły po 24h od kielka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner @Totoro ja mam nasiona od RQS i nie mam z nimi problemów a to moja druga hodowla na nasionach od nich. Mój kupel zaczął swoją pierwszą hodowlę, dałem mu te same nasiona co ja mam i są u niego problemy z wykiełkowaniem a moje wyszły po 3 dniach z ziemi. Warunki podczas kiełkowania są bardzo ważne. @KlausKörner może gdzieś popełniasz błąd, oczywiście nie muszę mieć racji bo mogłeś też trafić na felerne nasiona.

PS

@Totoro ładne topki😝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210606_125745.jpg

IMG_20210606_125810.jpg

IMG_20210606_125836.jpg

IMG_20210606_131548.jpg

Teraz, dantes205 napisał:

@KlausKörner Co to za niebieska sprezyna, jakis system nawadniania?

Nie, to do treningu lst, przeglądałem taki ciekawy artykuł ze Szwajcarii z fotorelacją i extra to szło. 

Ostatnia na zdjęciu to Orange sherbet. 

Tyle tylko ze to są sezony a nie automaty. 

Nie umiem zmienić nagłówka/tematu fotorelacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Morenn napisał:

Masz może linka?

Linka nie, bo czytałem w robocie na kompie. Mam foty ewentualnie na YouTube mogę cię przekierować, ale chyba zakaz wstawiania linków z yt

Na yt też chłopak robi tak jak w tym artykule czytalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...