Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner skoro to automat to bez względu na tryb naświetlania sama zakwitnie przy automatach daje się 18/6 lub 20/4 a przy 12/12 może się okazać ze ma za mało światła i plon będzie mniejszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah. OK. A to to nie ważne, ja mam 3 sezony, automaty poprostu przygarnąłem, i tak w małych doniczkach. 

A co do świecenia coś się wypowiesz?   Pytałem tam u góry... 

Godzinę temu, KlausKörner napisał:

A powiedzcie mi jeszcze, czy jak im świece pelna mocą lampy veg100% i bloom100% to im to nie zaszkodzi? W sensie czy w weg koniecznym jest świecenie tylko swiatlem na veg, czy też można świecić jednym i drugim?

40-45cm od szczytu jest lampa

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KlausKörner napisał:

Czy ktoś z growerow stosował trening uncle ben? 

Czy ucieta część nadaje się do bezpośredniego sklonowania? 

chodzi Ci pewnie o topping, ta ucięta część może być za mała i pewnie zdechnie zanim się ukorzeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi o cięcie uncle ben. Jak roślina ma 5-6 pięter to ją ucinasz nad drugim właściwym. I zostają ci 4 piętra ze sczytem w ręce. 

I pytanie moje jest czy da się ukorzenic to w całości, razem ze szczytem, czy też trzeba brać szczepke z odgalezienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej zależało na tym aby dobrze zrozumiano moje pytanie. 

Czy ktoś STOSOWAŁ tą technikę, a dalej, czy ukorzeni się łodyga z głównym szczytem. Nie, czy ukorzeni się szczepka w dobrych warunkach, bo za pewne się ukorzeni, ale czy ukorzenial ktoś tą z głównym topem. 

Tłumaczę jeszcze skąd to pytanie, otóż przy wielu innych roślinach taki zabieg kończy się nie powodzeniem bo ta część z głównym "szczytem" zawiera jakieś dodatkowe hormony I dupa z tego wychodzi, więc trzeba brać odgalezienia. Niestety nie mogę znaleźć takiego info o Cannabis. 

Update. 

Ukorzenie razem z głównym. Już znalazlem😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niestety był mały wypadek w boksie i przewróciła się ta niebieska spirala. Roślina trochę sfatygowana, ale bez widocznych większych obrażeń. Ze spirali jestem zmuszony zrezygnować, ponieważ nie sposób jej już założyć. 

Co do treningu na tym LSD muszę jeszcze pomyśleć ale raczej zdecyduje się na mainlining. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, KlausKörner napisał:

Ze spirali jestem zmuszony zrezygnować, ponieważ nie sposób jej już założyć. 

 

Szkoda, byłam ciekawa jak to wyjdzie. Może następnym razem się uda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce jej na siłę tam upychać bo ją zniszczę. Problem w tym że ziemia szybko wysycha a tej spirali nie było już jak głębiej zakopać. Na samym początku było ok dopóki ziemia nie osiadła i jak do tego wyschła... No cóż. 

Następnym razem

@KlausKörner @Morenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz więc tak zrobię. Na okres nocny do szafy dam, drzwi otwarte zostawie

@KlausKörner a reszta z namiotu też zdrowa? Ja myślę że tak, warunki dodałem... Zerkniesz? Foty są wyżej z wczoraj, z dzisiaj to lepiej wygląda, większe są. 

Tu mam z dzisiaj

IMG_20210617_200615.jpg

IMG_20210617_200621.jpg

IMG_20210617_200638.jpg

@konopny_janusz

@konopny_janusz a wiesz, że z tej największej planuje za tydzień odciąć 2/3 czyli 66%...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do treningu, podjąłem następujące decyzje. 

Lemon tree - HST metodą Uncle Ben+ pobranie klona

Orange Sherbet - LST clipsy traningowe i wiązanie. 

Lsd- Bez treningu

Rośliny są już po zabiegach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...