Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, NHSTREET napisał:

@KlausKörner siema co z tymi purpurowymi łodygami?też mi takie wychodzą?

To zależy. Bo genetycznie też często takie są i to jest normalne. Ale jak postępuje na całej roślinie i towarzyszy temu żółknięcie liści to brakuje pk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to trzeci tydzień jak u mnie?

Klaus nie załamuj się, masz powód, ja tak zawsze robię.

Nie inaczej jest tym razem, rośliny zaczęły mi zrzucać żłóte liście które nie miały dostępu do światła, to bym im wybaczył ale jak cała roślina robi się blada, wiatrakowce średniego pułapu robią się wyraźnie blade wtedy głupieje.

Tyle upraw i zawsze to samo, tym razem postawiłem na obfite karmienie i nie dało się tego uniknąć, tylko mi gul skacze jak oglądam uprawy gdzie ludzie mają piękne zielone liście prawie do samego ścięcia.

 

Podobno DLI dla naszych roślin wynosi 65 w całych stanach zjednoczonych nie ma miejsca na zewnątrz żeby osiągnąć taki wynik.

Jak pracuś przechodził z HPS na LED to zauważył że braki się mu coraz częściej pojawiają.

Ja miałem kilka razy tak że świeciłem 500 PPFD i kiedy zwiększyłem siłę do ponad 800 to nie dłużej niż trzy dni i widać było braki na liściach, albo nieprawidłowy rozwój młodych odrostów.        

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak teraz to juz 4 tydzień.

 

Dzisiaj zrobię up.

Ta jedna to zostanie już taka fioletowa, ona takie geny widać ma (Orange sherbet = cherry pie X purple urkle)chociaż widziałem filmy z uprawy tego strainu i wcale fioletowe nie były. Liście które sygnalizowały braki już do swoich barw też nie wrócą, miałem nadzieję ,że je zrzuci ale widać nie chce. Pozostałe rośliny w normie.

Do końca miesiąca będę podlewał mineralnymi i dwa tyg płukania. Liczę że wcześniej nawet odstawie nawozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Dzisiaj tak na szybko parę obrazkow, nie chcę mi się krzaków wyciągać z boxa, jaram zioło jak w transie, jeszcze dzisiaj szałwią a raczej ekstraktem z szałwi X30 poprawie, dlatego zdjęcia tak z grubsza.

Dziewczyny rosną sobie bardzo powoli, z nawozami stopuje na razie, jedną tak naszprycowalem azotem,że ma chyba problem z przyswojeniem innych pierwiastków. Ale bez przesady, w ciągu tygodnia dostały dwa razy po 110% dawki nawozów hesi, phosphore plus i calmag.

Dzisiaj 25 dzień kwitnienia.

 

Lemon tree

 

 

IMG_20210808_173456_1.jpg

IMG_20210808_173517.jpg

IMG_20210808_173538_1.jpg

 

 

 

Orange sherbet

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange sherbet

 

 

IMG_20210808_173545_1.jpg

IMG_20210808_173603.jpg

IMG_20210808_173623_1.jpg

 

 

LSD

 

 

IMG_20210808_173639_1.jpg

IMG_20210808_173656.jpg

IMG_20210808_173721_1.jpg

 

 

 

Box

 

 

IMG_20210808_173437_1.jpg

IMG_20210808_174258_1.jpg

Główne topy u Lemon tree po tym cięciu UncleBen powinny mieć 40-50cm o ile napuchna jeszcze tak aby tworzyły jeden zwarty top.

 

 

 @onyx

Trip może i zdam. Wczoraj paliłem w skręcie trochę ale żadnej reakcji mózg nie dał.

Dziś planuje 50-100mg z bonga przy zapalniczce żarowej.

Tak to wygląda:

IMG_20210808_181444_1.jpg

IMG_20210808_181451_1.jpg

IMG_20210808_181455_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo podobno temperatura spalania musi być ekstremalnie wysoka i całego szota trzeba dynamicznie i mocno inhalowac. Poprawie tym bongiem to się okaże. 

 

Czekam jednak na samotnie. Muszę być sam abym mógł skupić się na wnętrzu. Wiesz z resztą o co chodzi.

To nie zabawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To boczki i plecki szafki bym starannie i estetycznie wyłożył białą folią PAR+ taką jak w namiocie homebox. 

 

Niestety brak pomysłu na wentylacje

Niestety brak pomysłu na wentylacje,w sensie wyciąg.

O takie coś mi chodzi:

 

 

 

 

Screenshot_20210810-164809.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...