Skocz do zawartości
Annigmato

Box 80x50x100 wentylacja i światło

Rekomendowane odpowiedzi

Bo takich to z 4-5 bym musiał nie ?

https://m.olx.pl/oferta/lampa-led-cob-grow-300w-do-wzrostu-roslin-growbox-CID628-IDHNlPf.html

musze to zrobic na raty inaczej nie dam rady kupować po 1 i jak będę miał wszystko odpalę @Szym @Piccolo

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Piccolo napisał:

@Annigmato @Annigmato wydaje mi się że 4 na spokojnie starcza. Ale nie wiem nie używałem nic podobnego nigdy to wolę się nie wypowiadać.

@Piccolo pierwszy plan był taki

https://ledam.pl/category/power-led 

albo możecie polecić jakieś takie małe właśnie panele nawet podwójne żeby tylko było to jakoś efektywne i podzielone finansowo 

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Annigmato napisał:

@Piccolo pierwszy plan był taki

https://ledam.pl/category/power-led 

albo możecie polecić jakieś takie małe właśnie panele nawet podwójne żeby tylko było to jakoś efektywne i podzielone finansowo 

Napiszcie tylko czy to ma jakiś sens ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato też dobrze. Ten co wysłałeś wyżej  na całego Wega z zapasem starczy.

A na flow go powiesisz po jednej stronie i po drugiej dorzucisz te dwie 35 i powinny ładnie puchnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piccolo napisał:

@Annigmato też dobrze. Ten co wysłałeś wyżej  na całego Wega z zapasem starczy.

A na flow go powiesisz po jednej stronie i po drugiej dorzucisz te dwie 35 i powinny ładnie puchnąć.

Zmieszczę to jeszcze wentyl filtr plus panele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato trochę niski, jakby wyższy był to lampy i tak by nie były przy samym suficie, a filtr byś dał na samej gorzej, went na wyciąg poza boxem.

Nie wiem ile mają te małe panele wymiar ale skoro duży ma 30x20 to myślę, że się zmieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato powinna dać radę według producenta jest na 120x60 pewnie trochę mniej realnie oświetla ale ty masz mniejszego boxa więc była by

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szym napisał:

@Szym poszukiwania zakończone Mars hydro reflektor 96 i już nic nie patrzę zbieram kase dziekuje panowie

@Szym @Piccolo @plant_4_U @Dzielnicowy @Zielone krainy chyba nikogo nie pominąłem jeśli to przepraszam będziecie w miedzydrojach dajcie znaka odwdzięczyć będę się chciał 

wentylator td160 n s&p

filtr Filtr Węglowy PRO-ECO 100fi 170m3 Flat Mini 20cm

lampa hydro mas reflektor 96 

 

teraz już wiem co kompletować 

musze jakieś zegary znaleść albo pogodynkę miernik pH to elektorniczny najlepiej nie to tez nie duży koszt No i w miedzy czasie muszę skompletować szafkę płytę biala Mdf blat No i fronty udało się znałeś po 78 zł najważniejsze ze wiem jak manewrować skarbonka 😊aha wracając do wentylacji 

wylot górny pod niego podpinam najpierw rure bądź wentylator później znowu rura albo filtr dobrze tak? No i ta rura musi wystawać poza box czy może się konczyc na ścianie ? Kwestia 2 otworu wlotu powietrza wentylator komp i na niego kratka to wszystko tak ?

32 minuty temu, Szym napisał:

@Szym poszukiwania zakończone Mars hydro reflektor 96 i już nic nie patrzę zbieram kase dziekuje panowie

@Szym @Piccolo @plant_4_U @Dzielnicowy @Zielone krainy chyba nikogo nie pominąłem jeśli to przepraszam będziecie w miedzydrojach dajcie znaka odwdzięczyć będę się chciał 

wentylator td160 n s&p

filtr Filtr Węglowy PRO-ECO 100fi 170m3 Flat Mini 20cm

lampa hydro mas reflektor 96 

 

teraz już wiem co kompletować 

musze jakieś zegary znaleść albo pogodynkę miernik pH to elektorniczny najlepiej nie to tez nie duży koszt No i w miedzy czasie muszę skompletować szafkę płytę biala Mdf blat No i fronty udało się znałeś po 78 zł najważniejsze ze wiem jak manewrować skarbonka 😊aha wracając do wentylacji 

wylot górny pod niego podpinam najpierw rure bądź wentylator później znowu rura albo filtr dobrze tak? No i ta rura musi wystawać poza box czy może się konczyc na ścianie ? Kwestia 2 otworu wlotu powietrza wentylator komp i na niego kratka to wszystko tak ?

Na początku @Szym poleciłeś mi zrobic tylko pasywny bez wytlaczajacego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtr możesz dać za namiotem. Rurę do namiotu wsadzić, przeciągnąć do wyciągu i kolejna rura albo bezpośrednio filtr do wyciągu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...