Skocz do zawartości
fxxx1337

OG KUSH FEM PCBOX

Rekomendowane odpowiedzi

nie zebym sie przypierdalal czy cos tam, ale jak range elita, mistrz konopny ma ziomus co 3giety z uprawy poprzedniej wyjął? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Git Jakie to ma znaczenie ile wyciągnął ? Ważne, że wiele się nauczył na tym, co uprawiał i wielu ludziom jest teraz w stanie dobrze poradzić. Wszyscy się uczymy, nikt z nas nie jest tak naprawdę mistrzem, to tylko słowa , zabawa, a nie coś, co należy brać na 100% na poważnie, jakby to było dyplomem, jaki uzyskuje się w szkole zdając, jakiś egzamin :D Ludzie to zabawa, jaka mówi jedynie o tym, że ktoś się tu udziela i wielu ludzi, jacy tutaj są obecni się z nim w danych kwestiach zgadza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Piccolo Mniejsza o to, co się na, co przekłada, ale ogólnie to zabawa, a nie coś, co należy brać śmiertelnie poważnie, więc nie należy tego traktować tak, że jak ktoś ma napis mistrz to już się nie uczy wie wszystko i tylko pytaj, a ci da najlepszą odpowiedź, bo jest nieskończenie oświecony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@fxxx1337 zostaw do końca w pc. Zapiszesz się na kartach historii tego forum 🙂 mi przez robale i nieobecność nie poszło za pierwszym razem, Tobie też nie pykło przy pierwszej a teraz wszystko idzie pięknie, więc pewnie nie tylko ja jestem ciekaw ile wyciągniesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo ładny i przede wszystkim zdrowy krzak. Zrobiłeś kawał dobrej roboty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba Miałem dużo problemów jak zawsze na początku, ale przedluzylem weg i odbiła fajnie. Miałem tą odmianę na oucie i była kozacka i mam nadzieję że będzie tak samo tym razem, no i oczywiście plon fajnie jakby było 20+ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Susza była mocna, więc zrobiłem mały mix odżywek:

5ml Terra Bloom

0.5ml Terra Grow

1.5ml Calmag

2ml Bud Candy

Ph 6.27

Nadal czekam, żeby lać jej PK13/14, tak z tydzień jeszcze poczekam

20210513_160246.jpg

20210513_160259.jpg

20210513_160251.jpg

Edytowane przez fxxx1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogóle radzisz sobie z zapachem? Masz jakiś filtr w ogóle? Czuć ją mocno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337

Cytat

Są zwykle filtry węglowe zamontowane na wylocie i wlocie 

Co to znaczy "zwykłe"? Masz namyśli filtr do okapu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...