Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy do grow boxa o wymiarach 1,2m/0,5m/1.8m  lampa Led SPECTROLIGHT BLAST 400W PLUS nie będzie za mocna jak będzie to jakie są najlepsze do takich wymiarów boxa?

Czy wentylator wpuszczający i taki sam wyciągający powietrze 100m3 będzie odpowiedni i czy filtr 110-140m3 nie będzie zabardzo ograniczał przepływu powietrza?

Czy folia chrom do samochodów nadaje się do takich celów jak nie to jaką polecacie? 

Jak ustawiać odpowiednią temperature oraz wilgotność?

Jakie kontrolery do światła kupić [z opcją ustawienia czasu naświetlania] 

I czy jakiś stron się wystrzegać kupując sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lukaszrom To jest ta lampa co mi ziomek chciał dać za darmo, nie chciałem, jemu rośliny pod tym nie rosły za dobrze.

Jakie 1500W? Jak to jest 230W 

Lepiej kupić sprawdzonego Mars Hydro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie u rodaków LEDAM tak się nazywa firma co robią dobre ledy w tej cenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zycienamaxa HPS też spoko opcja, mają spory strumień świetlny, ale to moim zdaniem i tak nie zastąpi nigdy LED, ja osobiście to nie przepadam za HPS grzeją się mocno przez co są skoki temperatury, wybrał bym LED za każdym razem choćby najtańsze za 300 zł znakomicie utrzymujące się na rynku LEDam 60w za 300 zł. Ale LEDy nie lubię HPS ale zrobisz jak uważasz. 🙂 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heavy Lung Od września zaczynam nowy projekt box 90x60x180  więc jakimś 60w panelem nie naświetle takiej powierzchni😉 Też wolał bym leda ale jak mam zapłacić ok 1500 żeby to miało jakiś sens to wolę kupić hps i porządny wentylator z filtrem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zycienamaxa No takiej powierzchni nie ale chodziło mi o mniejsza powierzchnię że wolałbym użyć LED tego tańszego nawet, a na większą to mars hydro ts dostaniesz też za spoko pieniądze wcale nie tak drogo, za taką lampe 

@Zycienamaxa np. na sioubiz za 590 zł 100w dostaniesz. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...