Skocz do zawartości
konopny_janusz

1x Future #1 | 1x Black Widow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Koledzy Farmerzy jak korzystacie z Bibulki to korzystajcie z Aktywnego Filtra Weglowego.

@konopny_janusz o wysylki to juz grubo musialoby byc aby ktos Ci ja sprawdzal. Jest cos takiego jak ochrona danych osobowych i tak naprawde sklep jak podaje dane /udostepnia bez zadnych zezwolen to wlasnie Rodo mu wjezdza z milionowa kara. 
Storz &Bickel tak dlugo i profesionalnie dzialaja na rynku ze Smutni Panowie ciezkoby mieli cos tam podlgladnac. O tej firmie pisza w ksiazkach o medycznych zastosowaniach z racji  Vulcono. 
Niewiem jak polskie sklepy ale kolo mnie dzialajacy Hanfa Shop - tez ma czesto przeszukania bo(jakis prokurator chyba nie lubi tej branzy) i jak mowil wlasiciel pierwsze co to papiery ze sklepu wysylkowego sa brane przez wlasciela do reki - bo tego nie moga przeszukac/przegladac - no chyba zeby mu cos znalezli a tak nie ma bo branza sie pilnuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Riddickosa tak

 

102 dzień. Akcja jest taka że dzisiaj wleciała kosa dla Black widow. I tak już widziałem trochę bursztynów na niej. Nie liczę też że dużo z niej zbiorę bo miała doniczke 4,2 litra i to ona musiała walczyć o światło w boxie, którego rozmiary normalnie powinny być na jednego planta. Dzisiaj zobaczyłem niewielką "białą pianę" na topku, a wczoraj było podlewanie i nie wytarłem wody spod doniczki, może przez to złapało pleche. Więc co zrobiłem, ujebalem zarazona część i kosa. Dzisiaj to mogły być niewielkie plamki pleśni a jutro mogło to być połowa topa. A brało się akurat za tego największego. Czytając o Black widow widzę że dobrze radzi sobie ze szkodnikami ale średnio z pleśnią..

Obczaiłem topki na future 1 i tam pleśń się nie pojawia, ale będę obserwował dokładniej. 

IMG_20210613_183955.jpg

 

IMG_20210613_190924.jpg

 

IMG_20210613_191056.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro 110 dzień robię kosę future bo upały straszne w boxie 30 stopni nie warto ryzykować. Zastanawiałem się czy by nie poczekać do 120 dnia ale jednak nie. Black widow wyciągnięta z wody po 7 dniach wc i teraz w siatce się suszy 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Topy, jakoś imponująco tutaj nie wyglądają, ale pytanie najważniejsze , jak klepią, a potem, jak smakują i pachną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy skurczyły się po WC i po odcisnieciu topkow strasznie, zapach ziemisto sosnowo miętowy, gładko wchodzi, nic nie drapie, nie bierze na wymioty, lekki posmak trawy, wczoraj pół grama wypaliłem w wapo i klepło, dla mnie takie klepnięcie jest wystarczające 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raporcik z Black widow tak jak wyżej, smak ziemisto sosnowo miętowy trawiasty, klepie dobrze, bomba trzyma koło 2,5 godz. future scialem dzisiaj 248 gram mokrego z łodygami, ciekawe ile suchego wyjdzie, możecie obstawiać jak chcecie, w tym przypadku bez wc

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner  najlepiej jak najdłużej,  chciałbym z 10 dni minimum, (mam już palenie więc jestem w stanie wytrzymać i poczekać tyle) ale ciężko będzie przy tych temperaturach i to szybciej się wysuszy. W ogóle miałem jej jeszcze nie ścinać ale w boxie zrobiło się gorąco i nie chce jej już męczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...