Skocz do zawartości
konopny_janusz

1x Future #1 | 1x Black Widow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja bym na twoim miejscu celował w coś z Storz & Bickel .Jasne PAX 3 jest mniejszy i bardziej poręczny, ale nie uzyskasz takiej jakości pary , jak z Storz & Bickel, a za Storz & Bickel zapłacisz nie wiele więcej niż za PAX3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie mogę ich porównać jeżeli chodzi o jakość, bo żadnego nie miałem, ale pomyślę jeszcze. Też dobrze, żeby mieścił się w kieszeni i nie rzucał się zbytnio w oczy. Ten PAX wygląda niepozornie, mi przypomina power bank 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  PAX 3 jest spoko, ale to coś, jak jesteś głównie nastawiony na wapowanie na zewnątrz, a jak chcesz mieć coś i na chatę i na wyjście to bierz Storz & Bickel Crafty . Ja go mam obecnie i jestem bardzo zadowolony. Generuje obfitą parę, jak ciągniesz to czujesz mocno skondensowany strumień lecącej pary, jaka szybko wypełnia twoje płuca, a przy tym smak jest wyrazisty, co działa na plus, jak masz smaczne zioło , a jak nie smaczne to pięknie czuć , jak jest obrzydliwe :D Miałem tak z hermą, jaka ostatecznie trafiła do ubikacji. Dość łatwo się go czyści, ale musisz mieć spirytus, by wyczyścić jego komorę przez jaką leci para, ale tu pojawia się miła niespodzianka, bo w tej komorze, jak wapujesz gromadzi się coś w rodzaju "płynnego złota", ni to haszysz ni to dab, ale fajnie klepie, jak to zapalisz. Ja to, co jakiś czas zbieram z komory patyczkiem, a potem komorę czyszczę spirytusem i jest jak nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Dobra widzę że na Śląsku jest taki jeden sklep, ale jaka mam pewność że już kryminalni tam na mnie nie czekają przy wejściu? Tak to przynajmniej nie mam fizycznego kontaktu z tymi ludźmi 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko dodać, że posiadam Firefly 2 i raczej nie polecilbym go. Trzeba sie niezle naciagnac zeby cos z niego wyszło. 20s wdech to dość długo. Brudzi się mocno. Uszczelka z pokrywy się juz odkleja. 

Czy w Crafty też trzeba mieszać towar po każdym buchu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waporyzatory to niestety loteria troche, kupiłem niby dobry a jednak, żeby se z tego "pojarać" musze się nieźle namęczyć - ino wcale nie klepie mocniej, jak to się mówi w ogólnej opini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Ja korzystam z VitalMax - sprzedaca powiedzial ze jeden z tanszych takich juz normalnej produkcji- jestem zadowolony jak jest Ziolo sprawdzone. 
a o firmie Storz & Bickel  same super opinie slyszalem

@Zielone krainy po opini teraz juz wiem jaki wybrac no koszt 298€ na stronie producenta. A Pax3 170€ ale w tym temacie warto doinwestowac bo wychodzi zawsze na plus

@konopny_janusz na stronie producenta do polski jest wysylka ups za darmo;-)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozważałeś g pen connect? 

Do tego kompatybilny z grawitacyjnym hookah, tzn do gravity hookah jest dołączony adapter. 

Pomijając jednak kompatybilność, polecam g pen connect. Do tego wariacja kolorów do wyboru 

Tylko ze na indoor, przyda się dobre bongo. Ale wiele opcji ustawień, etc generalnie tworzy bucha o jakim będziesz pamietal🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Tyle ile razy łaziłem i żadni kryminalni nie stali przed sklepem, na jakiej podstawie niby mieliby mnie legitymować, że waporyzator kupiłem ? Możesz brać Mighty to dobry wapolyzator i sam myślałem nad jego zakupem, ale się rozmyśliłem, bo to straszna cegła, jak dla mnie za duża do użytkowania na zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kupię ten Mighty, powinien się do kieszeni mieścić. Ale dopiero jak będę miał temat, bo póki co dalej uprawa trwa a tu wszystko się może jeszcze stać. Niestety znowu widzę skoczogonki w ziemi. Ale tylko u future. Jednak się ich nie pozbyłem, ale na pewno zmniejszyłem chociaż ich ilość 

@KlausKörner nie znam tego modelu waporyzatora. Jest połowę tańszy, ale już wezmę to co już jest sprawdzone przez @Zielone krainy

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to są kurwa skoczogonki, jak to wygląda, skąd ty to masz? 

Ciocia wiki pomogła. 

A skąd ty to masz? 

Przecież to nie autohton, musiało się przypaletac... 

I jak ustaliłeś że to jest to? 

Za vepa płaciłem 209 dolarów a i tak to baaardzo drogo. 300 bym nie zapłacił... 

 

A bletek już nie lubisz? Na out wolę bletki... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner przyszły razem z ziemią sklepową. Walczyłem z tym długo, ale jednak one są cwane. W pewnej chwili wydawało mi się, że już się ich pozbyłem, a dzisiaj podlałem wodą, i wypłynęły na powierzchnię 😄 Białe podłużne skaczące robaczki, z takimi czułkami z przodu jak się z bliższa przypatrzeć. Wcześniej miałem uprawę w tym samym boxie na ziemi all mix i nie miałem tego w ogóle.

Bletki spoko, ale jak się budzę później rano to czuję że te wszystkie substancje smoliste powstałe podczas spalania odrywają się podczas kaszlu😄 A wapo zdrowsze

No i z bletkami, żeby skręcić z filterkiem zawinąć dobrze, jest trochę pierniczenia

ale vapo wybieram głównie z powodu zdrowszego zażywania że tak powiem tej zacnej substancji 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znasz ten patent? 

Bongo, nasyp piasku takiego dobrego, drobnego np w zoologicznym mają piasek z pustyni do kąpieli szynszyli, na ten piasek rzucasz na wierzch temat, i na kuchenkę elektryczna... 

Buch... 

Vape dobra sprawa, co kto lubi. 

Mam I wape i nawet to bongo grawitacyjne za prawie 700eu... I powiem od siebie... Bletka. Bletka czyścioch albo minimum tytexu... Albo po prostu malutkie bongo... lub fajka. 

Powodzonka trzymam kciuki, oglądam twoje fr I czekam. Czekam na black widow

Ewentualnie byczku, hasz i shisha 

IMG_20210612_201650.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...