Skocz do zawartości
konopny_janusz

1x Future #1 | 1x Black Widow

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy jest koc termiczny tylko ze dosyć poniszczony, po wcześniejszej uprawie. Ale to już się nie będę w to bawił tylko kupię growboxa po prostu, kiedys tam. Muszę wykombinować jak go przetransportować do pokoju żeby się nikt nie kapnął 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No jakbyś miał ten koc bez tych wszystkich zagięć do końca równo po każdej stronie przyklejony to skupienie światła na roślinie byłoby lepsze. Jak chodzi o namiot to w plecaku możesz przynieść, torbie , albo nawet kartonowym pudełku, jako spakowaną przesyłkę, co tam masz to możesz wykorzystać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 hahah no stary bez filtrów jadę, czuć jak skur...n : D

Ale przywykłem do tych zapachów. Śpię obok tego normalnie, a wentylator wydmuchuje powietrze z boxa prosto na mnie xD

@Zielone krainy tylko ze np. 30x30 namiot to dwóch roślin tam nie upcham, jak będę kupował taki to raczej 60x60, nie wiem czy to się zmieści do plecaka 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Przecież nie będziesz go stary niósł do domu rozłożonego :D Jak będzie złożony to do odpowiedniej wielkości plecaka czy torby się zmieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, konopny_janusz napisał:

boję się też np że kurier inpost mi zadzwoni że paczka nie mieści się w paczkomacie, proszę o adres

W takiej sytuacji zapytaj go czy jest możliwość żeby zostawił paczkę w najbliższym sklepowym punkcie odbioru przesyłek

Powinien się zgodzić 

Edytowane przez Morenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Albo w punkcie, albo ustaw się z nim gdzieś na mieście, powiedz , że jesteś tu i tu, czy może się w okolicach zjawić, bo załatwiasz ważne sprawy i nie ma cię w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy mam ten niby mikroskop już u siebie. Trochę lipny bo trzeba nie ruszać się ani trochę żeby obraz się nie rozjechał. Wydaje mi się że mam przewagę mleka na obu roślinach. Nie wiem czy na zdjęciu mi to zlapie 

Tak jest na future 1

IMG_20210611_185956.jpg

 

Na Black widow złapałem kilka bursztynowych, niektóre z taką jakby czarną kropką w środku 

 

IMG_20210611_194901.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Przewaga mleka na tym zdjęciu jest widoczna, ale ja bym na tym etapie nie kosił jeszcze, jednak wszystko zależy od tego, co chcesz uzyskać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja daje łyżkę, czyli mniej więcej 15 ml na 1,5 l wody. Czy lać już wodę z miodem to zależy, co chcesz uzyskać, nie siedzę ci w głowie, więc nie wiem, jakiego chcesz haju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy najmocniejszego jakiego da się z tej uprawy jeszcze wyciągnąć, ale też aby ich nie zajechać zbytnio, tzn. nie doprowadzić np. do powstania pleśni, bo jak pisałeś przy zbyt długim trzymaniu uprawy w końcówce mogą pojawić się różne problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz To trzymają ją jeszcze na nawozach z dwa tygodnie i wtedy dopiero woda z miodem, roślina spokojnie da radę, ale co do plechy to wiadomo, że ci żadnych gwarancji dać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...