Skocz do zawartości
konopny_janusz

1x Future #1 | 1x Black Widow

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jeżeli ten topek napuchnie to będzie wielkości butelki 2 litrowej coli 😄

Wydaje mi się że Black widow szybciej doczeka się zbiorów mimo że na początku szła wolniej 

IMG_20210514_013513.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, konopny_janusz napisał:

@onyx właśnie tak zrobiłem, mam książke do programowania c++ i tam to wpierdoliłem

Myślałem o tym żeby komuś w sklepie do koszyka wrzucić xD

Ale by była beka jak ktoś by to tą ruchomą ladę wykładał razem z zakupami

No offence ale bądźmy dorośli, ponysl gdyby coś spotkało takiego Twoich rodziców, ja bym to zagotował bo czemu nie zawsze coś 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem wam że chuja to dało ten środek grzybobójczy, jeszcze raz dzisiaj pryskałem, tak konkretnie, zobaczymy co to z tego będzie. Później dziwić się ze tak wolno rosną. Chyba nic z tym nie zrobię poczekam do zbiorów zetnę to, wezmę ta ziemię razem z kawałkiem łodygi to rozpierdolę o beton. Nie kupujcie ziemi westland 😄

 

IMG_20210526_203410.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy nie chce mi się z boxa wyciągać bo jest trochę z tym roboty ale wyłączyłem leda. Jedyny problem jaki widzę to te skoczogonki, z którymi od początku walczę. Na tego najgrubszego topka na ostatnim zdjęciu z żółtymi liśćmi nie patrz bo to jest Black widow, która wg mnie szybciej idzie. Światło odrzucam, wcześniej miałem 3 żarówki i szybciej szło, a te ledy wypalają dziury, poza tym rośliny nie wyciągały się na wegu, a wręcz zbijaly. No chyba że barwa 3500k nie pasuje, chociaż takie same diody są w lampach ledam to nie powinno być problemu 

IMG_20210529_011735.jpg

IMG_20210529_011716.jpg

IMG_20210529_011659.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy konieczna jakaś grubsza akcja typu flush (czego się boję bo może prowadzić do plechy i gnicia korzeni) czy wystarczy lać wodę samą i powinno być git?

Też zauważyłem coś takiego, że tam pisałeś kiedyś o tym, że od przełączenia na 12/12 do początku flo mija jakieś 7 dni, a ja tutaj zobaczyłem preflowery od momentu przełączenia po jakichś 15 dniach, gdzie sam weg u mnie to było 34-35 dni, jakoś tak

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...