Skocz do zawartości
konopny_janusz

1x Future #1 | 1x Black Widow

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@420Dominik420 właśnie kurde mierzyłem tym płynem, zmierzę jeszcze raz dzisiaj. Future dostaje tą samą zupę i nie ma takich liści. Chyba za mało mam doświadczenia w uprawie na Black widow. Trudna odmiana xD

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

70 dzień. Możliwe to żeby tak powoli to kwitnięcie szło? Future nie ma nic po palonego i idzie wolniej niż Black widow która ma żółte liście i po palone końcówki xD

 

Poniżej zdjęcie future

IMG_20210513_000703.jpg

 

Na ten moment Black widow dużo lepiej obsypuje się trichomami

Zdjęcie poniżej 

 

IMG_20210513_001505.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Przyglądnij się liściom i powiedz, co widzisz , co wcześniej popaliło, a czego teraz brakuje, co widać na środku i po obrzeżach liści?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

56 minut temu, konopny_janusz napisał:

70 dzień. Możliwe to żeby tak powoli to kwitnięcie szło? Future nie ma nic po palonego i idzie wolniej niż Black widow która ma żółte liście i po palone końcówki xD

 

Poniżej zdjęcie future

IMG_20210513_000703.jpg

 

Na ten moment Black widow dużo lepiej obsypuje się trichomami

Zdjęcie poniżej 

 

IMG_20210513_001505.jpg

Słabo odbijalna powierzchnia. Na Twoim miejscu wyłożyłbym kocem termicznym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy Future nie ma popalonych liści

na black widow aż tak mi nie zależy, podejrzewam, że idzie trochę szybciej bo słabe lst miała

Może kluczowe byłoby posiadanie miernika EC? może im czegoś brakuje, wiem że z azotem miałem problem bo za dużo miały to trochę je zatrzymało.

Zamierzam dowalić Plagrona PK 13/14 tak konkretniej i zobaczyć co się stanie, nie wiem czy to dobry pomysł 😄 

@Aron może coś by to dało, ale nie chciało mi się już bawić z tym, powierzchnia lampy jest pokryta białą farbą. Lampa jest wymiarów 20 x 40 cm, a box ma wymiary 35 x 45 cm więc darowałem już sobie

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...